• reese-witherspoon-in-leggings-leaving-a-gym-in-brentwood-april-2015_2
  • 9d21
  • Oscars-2015-1280X640
  • Furious-7-Poster-a
  • 2015-golden-globes-winners
  • the_battle_of_copyright_2011_christopher_dombres-4e8b6a8-intro
  • benedict cumberbatch
  • Julia Roberts

Witherspoon në Kaliforni

Reese Witherspoon është në një formë të shkëlqyer trupore dhe duket se cdo moment të ditë e gjen kohën për […


Jolie në të zeza

Angelina Jolie u fotografua e shoqëruar nga fëmijët e saj në një fluturim në New York. Aktorja 39 vjecare ishte […


Fituesit e çmimeve Oskar 2015

Mbrëmë është zhvilluar ceremonia e 87 e ndarjes së çmimeve Oskar. Filmi që triumfoi më shumë ishte “Birdman”, duke marrë […Kthehu në fillim ↑
  • Filmi i javës!

  • Mistreci.com në Facebook!


private