rregullime1
6 Bullets (2012) |   Aksion, Krim, Thriller   |   04 Sep 2012   | by   titi

Shkarko/Shiko ne menyra te tjera ketu.

 • http://www.facebook.com/ledri.mata Ledri Mata

  van damme si gjithmone i mrekulueshem

 • Eri 0007

  po ca mutin ngec kjo nji e  dy  se mar vesh …po he pra rregullonje icik 

 • Leon

  shum palidhje  sa me prit me kqyr ket  film

 • http://www.facebook.com/profile.php?id=100003681566146 Fime Fe

  shum bukur qenka ktu 

 • Rezi-memaj

  shum i bukur

 • Ad_didas

  PER TA PARE FILMIN KLIKONI X TEK REKLAMA QE TE HIQET! OSE PERDOR LINK ME POSHTE

 • http://www.facebook.com/pikanty Pikanty Tahiri

  eh ,,,si me qen une 

 • http://www.facebook.com/profile.php?id=100001327993712 TekamFiksim TK

  Playeri Sesht I mir :/ + Qe mua ke minuti 51 Me ngec filmi O.o 

 • http://www.facebook.com/valon.lonni Valon Lonni

  film i buker si gjithmon   Van damme i pa par

 • bosssi

  vandam ma 

 • Arlindpacolli

  vandamin e kom nurr dajes

 • http://www.facebook.com/sweett.love.79 Sweett Love

  i pa pare ne menyr forizontale vertikale

 • imri

  te dhefsha ne facen qe keni

 • Blend_poga01

  shumm i fort

 • http://www.facebook.com/profile.php?id=100000610313542 Frosina Koci

  me vjen per te vjelle per disa antare qe shikojne film falas dhe shkruajne komentare banale dhe pa takt, sido qe te jete filmi ne nuk paguajme ketu leke nga xhepi,por mjafton vetem nje koment i mirsjellte dhe kaq………disa injorante pa shkolle dhe qe nuk njohin ndjenja falenderimi shkruajne komente banale pa vend.faj eshte i tyre qe skane instaluar programet e duhura per te pare filmin, turp dhe per gjuhen shqipe qe e shkruajne banalisht vend e pa vend…………..

  • http://www.facebook.com/unjamun.dhetisjeasnji Unjamundhetisjeasnji Un

   bravo frosina koci ke then flal me vend bravo te qoft ..

  • Eugen Çekaj

   Ta mbeshtes mendimin :)

 • bruno balila

  super fim 

 • skifteri

  a muni mo ma gjeni naj faqe tjter me shum hololaaaa

 • bruno balila

  TE FALENDEROJE SHUME MISTREC QE NA KENAQE ME KETO FILMA PO SI ME U REGJISTRU KETU SE MUA ME DOLI RASTESISHTE KJO FAQE PO SDI TE YJE KETU A MUNDE TMA SHPEJGONI JU LUTEM

 • bruno balila

  film i papame super film

 • NiTi.OTR

  Bravo Jeni Me te miret

 • stafii mistreci ju lumt <3

  bravooooo

 • valoni

  shum te mir jeni veq vazhdoni se shum filmat te mir bravo

 • Unikk.B

  Shkoni mbytne veten se katunar jeni ju qe pom lavderohi eh po boni kilimili kqyrni more filma e mos hani se kurqo sjeni tu ditt edhe plus kjo qka osht bitch a gay se di qikjo Frosina KoCI Ta thin fort kishe une me shkoll e sende vende bon tata mata kishe une qik me moral kqyr filem balic se me kon me pare te kish shku jeta eh nuk kishe kqyr filum e mos i meso tjert kur nuk din per vete bitte

  • Frosina Koci

   Nga je me origjine ti or trap i degraduar se nga Shqiperia nuk je ti ,qe flet me kete gjuhe qe as shqipen se flet e se shkruan dot, dukesh qe do e kesh mesuar gjuhen shqipe neper gazeta e revista ponografike sepse ne shkolle sdo kesh shku ndonjehere, mos e ke pas ti mamin Bitch e baben Gay ,ose je vete Bitch rrugesh sepse nje familjar nuk flet ne kete gjuhe….viti 2014 ne asnje vend te botes nuk perdoren keto lloj fjalesh dhe aq me keq ne rjetin social te internetit ….cop injoranti qe do jesh ritur neper rruget e prostitucionit…

   • klaivert

    Eshte Kosovar o reka ;)

 • xheki

  ooo admin per cish shkaku ndalet secellen 30 sec tlutem trego

 • Guest

  ju lumt dora jeni shum te mire dhe me vjen per disa njerz si shajn ketu por ata nuk e kuptojn…flm

 • billa bong..

  ju lumt dora jeni shum te mir me vjen keq per disa njerez ketu si shajn por ata nuk e kuptojn…jeni te pa pame :D

 • CheLsea Fc

  FiLm tepper i Foortt :P

 • albom3n

  shum bukur ;)

 • kobra

  filmi koka bett

 • ma jep me nderprerje

  mrmbrema ma jep ket film me nderprerje

 • bullets[2012]

  ma jep me nderprerje

 • juli
 • arhs de puta
 • shikuesi

  Filmat jane shume te mire dhe te sigurojne komoditet. Por, nese lejohen dhe verejtjet, titrimi le per te deshiruar. Nuk perdoren me vend shenjat e pikesimit, ka shume gabime ortografike, gabime sintaksore etj..te cilat vijne nga mosnjohja si duhet e rregullave te gjuhes shqipe.

 • sindi

  Ore ti Unikk.Bytha shko e mso me fol e me shkrujt shqip, pastaj kritiko te tjeret. po na hiqke veten si qytetar ti.

 • Tiranase

  Eshte turp te shkruash ne menyre nenqmuese gjuhen tone te bukur por ja qe kemi aq shume budallenje siq kemi pare komentet me poshte , thjesht turp.

 • besi

  fantazi shum filum i mir edhe pse sum ka ba mr mu nalke shpesh po shum filma te mir ka qka si kam pa as ni her une kta filma

 • mario

  nice

 • maria

  ipa par

 • brajen

  si hiqet kjo qe del te ekrani

 • Nii Ko

  film qr

 • adi xherri

  eshte nje filmi me i mir i van dame

 • sara

  filmi shum i mir po shum e nderprerje

 • sara

  pe hup edhe kuptimin

 • Meriton Goxhuli

  po

private