Fast & Furious 6 (2013) HD

Zhanri: Aksion, Filma HD, Krim, Thriller

Hobsi mbledh Brajanin dhe Dom-in në ekipin e tij për të mposhtur një kapo i cili drejton një organizatë shoferësh mercenarë nga 12 vende të ndryshme. Trailer: Youtube Vlerësimi i filmit sipas iMDB: 7.5/10 Shiko: SockShare | PutLocker | Celulari / iPad (HD) | VidBull | Novamov | VideoWeed | NowVideo Shkarko: Shkarko Direkt | […]