Barbi & Sekreti i Zanave |   Animuar, Aventurë   |   04 Jul 2012   | by   xha_braho

Pëgatituni për “Barbi dhe Sekreti i Zanave” , një aventurë mahnitëse e barbit në të cilën ajo mëson që përreth nesh ka Zana që jetojnë të fshehura.

Shikoje nga: Veevr | PutLocker | NovaMov

Shkarkoje nga: RapidShare | NosUpload | JumoFiles

 • sofia

  je e bukur barbi i love you

  • amanda

   je e mrekullueshme teamo barbie teamo!!!!!!!!!!!!!!!

   • ana

    and i think this barbi is ameizy teamo to barbi

 • sofia

  i love you barbie

 • sofia

  i love so much barbie
  ich liebe dich barbie

 • Une

  Sofi N’Shtat Gjuh ja paske perkthy hahahahhah ruju pot bin dhamt :P

  • Huhuhh

   hahhahahahahahahaaaahah

 • Udhzuesi

  barbi ka qen nje prostitut e cilla ka qen e pushtuar nga shpirtat e ligj dhe idollizimi i barbit nuk eshte asgje tjeter perpost devijimi te rruges se drejt, ate te zotit, me e keqja eshte se te gjitha vajzat duan te jen sikurse BARBI te jen bjondina dhe te bukura dhe ne te njejten koh te jen lavire tradhetare dhe tia hedhin paq. RESPEKT

  • BarbieFAN

   A je bre ti normal? ste kje n’tok t’bukes, spi kuptojshe gjanat.

  • somewone

   ti sje mir me duket

 • hiti

  lavir

 • hiti

  ZSCD

 • blerta

  nuke po ma qet kete film

 • arbnore

  You beatiful bArbi I love you

 • Arbnore

  Edhe pse e kum pa ne yotube ket fil po e kqyri edhe te mistreci se osht shume i mir bArbi ke ber nje rol te shkelqyeshem

  • http://twitter.com/BarcelonaFCLUB1 BarcelonaFCLUB

   a mundesh me shikku edhe komplet filmin n youtube

 • alberta

  shume qenka nje certane i bukur

 • AMANDA SINO

  SHUM FILM I BUKUR SUMMM

 • edonis

  shum i bukur aa

 • lena

  qenka shumee i mir me pelqen shumeee a ka edhe pjese te tjera <33

 • http://twitter.com/BarcelonaFCLUB1 BarcelonaFCLUB

  A mundet mu mmbbush kyy

  • http://twitter.com/BarcelonaFCLUB1 BarcelonaFCLUB

   bessoj qepoooooooooooooooooooo

 • albion

  uau esht ne film shum shum i mir por sa per femij e jo per te rittur hehe pak hjg

 • kristjana

  barbie esht me e bukur por kush munet mu bo si kjo more kuaaaa qka me bo shum i mirrrr filmi

 • lindi

  shum i mir a

  • blendina

   shume

  • blendina

   shume

 • Qazim

  Pse spo mundem mi shiku filmat me as je program ju lutem qe te ma mundesoni me I shiku filmat

 • Emily Dill

  very nice for film

 • tili

  eshte film shume i bukur po nuk hapet,dhe ndonjehere kur hapet ngec vazhdimisht jo vetem me kete por edhe me filmat e tjer.a mund te me thoni pse?

 • A.C.M

  shum um ka pelcy

 • merisoni

  i love movie barbie is very nice

 • merisoni

  i love das mowie

 • http://www.facebook.com/kiara.lamaj Kiara Lamaj

  lol

  • njomza

   shum i bukur filmi

 • kaltrina mulaku

  shum mir

 • Alketa

  SHum Bukur

 • ester

  zdi ca te them sh sh sh sh i bukur ky esht filmi im me i preferuar bravo bravo

 • hyrrem

  shum i bukur ky film me pelqen shum

 • dora.popova

  deri tash ky eshte filmi im me i preferuar

 • tinnnna

  shum i mir

 • rinesa

  me shum pengesa por megjithate i bukur

  • mia

   E vertete .

 • dora.popova

  a mundem ta gjej filmin barbi dhe shkolla e princeshave tek faqja juaj

 • Albiona Ramushi

  Kishtee shum pengesa mirpo shum i bukur ja vlejtii :D

 • tina

  shum i bukur barbi je ma e mira

 • Ela Vogli

  zgjedhje e duhur adm eshte vert8 nje film i bukur….

 • blerina

  shume kukulla te bukura te kenaqin :d

 • altrana

  nice

 • altrana

  barbi shum e bukur

 • altrana

  viola un po mujsha me gjet filmin

 • altrana

  i mir imir

 • altrana

  je e bukur barbie love you me te veretete

 • GABII

  I’am barbie girl I’am barbie worl.I LOVE YOU BARBIEEEEE

 • GABII

  veryy nicce

 • GJHA

  nicee…nice…?

 • GJHA

  mir eke ti rinesa me shumm pengesa

 • barbie

  barbie eshte magjia e jetes te gjitha vajzat e kane qejf ??

 • donika

  is a beatiful girl

 • kaltrina duraku

  shum i mir osht ky filem po amuneni ma ma gjet filimin after earth se osht shum i mir edhe shum i fort se une spo muj me gjet

 • erza

  I like this movie becaus is beatiful dhe a mundi ta gjetni filimin “Titanic”

 • ” T.Y.G.A “

  shume shume i bukur

 • drilon

  shum mirr

 • antonela

  princes graqiela ju pelqn mua po po juve

 • anisa shkreta

  film shum i bukur apo jo, por me shum pengesa
  dhe a ka mundesi i me paraqit filmin barbi dhe shkolla e princeshave

  • angelina twist

   e km gjetur une :)

   • Erza Bytyqi

    Angelina te lutem a mund te na tregosh edhe neve?? :)

 • Blearta

  SShumm film i bukur <3

 • Albba.Donni

  Shum i bukur

 • raZim booSSii

  shume pldh

 • Altina

  a mund te ma gjeni barbi princesha dhe postari? <3

 • arif ahmeti

  filmi i mre por shum pengesa ju lutem rregulloje filmin te mos ket pengesa

 • arjela

  shume i bukur

 • arjan

  myberbi

 • erisa

  film i bukur po me pengesa

 • Adelina

  Shum i bukur ju lumt vertet ishte knaqessi per ta shikuaar o zott sa i bukuur

 • lena

  kjo brbi esht mai mir ne certan

 • bedri

  u knaqum me qeto komente palidhje cnnnncnn…

 • feride

  film i bukur

 • Ximi Berisha

  naj film vizatimor mat te mir Mistreci :D :D

 • Ximi Berisha

  Mistreci.com

 • maria

  mos e bani me zor te shkretin se nuk don zane e luleve po don Keni barbin

 • neni

  supeeeeeeeeeeeer

 • blendina

  po
  mundesh

 • Dina

  Dua ta gjej filmin barbi dhe shkolla e princeshave tek faqja juaj te lutem me tregoni sepse kjo filem nuk mundem ta gjej Plzz ?

  • Erza Bytyqi

   Edhe un dua ta gjej sepse me pelqen qdo film i barbit .
   Thjesht e adhuroj Barbin ^_^
   por me pelqen edhe rakela ;)

  • LoLa

   H ej shkruje ne google barbi dhe shkolla e princeshave

 • lorela

  shume i bukur :)

 • brunilda

  yesssssssssssss is very veryyyy beautiful movie …i like it

 • gresa roka

  e si mund ti shikojme filmat pa u ndalur

 • sandra

  shume e bukur je

 • aurora

  shum i bukur qenka ky film

 • alvin

  bukur :)

 • $92066210

  shum e mir

 • Yllka

  E kam kerkuar gjithmon kete filem , me pelqen shumm

 • mishell

  me pelqen shum është kaq film i bukur (very nice)

 • nitta

  filmi mrekullueshemm

 • rebeca

  PSh! si mund ta shkarkojë? FLM

 • blenera bytyqi

  sa i mir ky film

 • Ambra

  shum film i mir po ka shum pengesa dhe bllokohet :(

 • ani

  a mund ta gjej barbi me kepuc roze ketu??

 • SexyGal

  Interesant film

 • SHQIPE

  FILM I MIRE

 • blerimi

  film shum i bukur

 • fhfdgj

  ju lutem futni me shum filma me barbin

 • driola

  Me falni ku mund te gjej barbi tre muskjteret,barbi nje perrall mode ,barbi dh sekreti i zanve e di , barbi dhe shkolla e princeshva , barbi serf barbi dh dymbdhjet princeshat e te gjitha barbit e tjera .

 • JeHoNa

  Filmii ma ii miir :)

 • leonora

  i mrekullushem

 • azela

  uau sa e bukur

 • aela

  mua me qelqen shum ky film se barbis

 • aela

  un e dua shum barbien

 • eriona

  Filmiii ma i bukur me pelqen shummm <3

 • djellza

  filmi ma i bukur

 • hana-montana

  :)

 • MIKOLI

  ilamim

 • alkida

  te papar

 • alkida

  bravoooooo

 • blina

  si mund ti shkarikoj nga ketu filmat e animuar..
  ?????????????

 • lalala

  film shume i bukur

 • Diana

  Ma i Miri Film <3

 • Sara Loku

  ku muj me gjet filmin barbi dhe shkolla e princeshave
  edhe tinkerbell

 • frroku

  shume e bukur

 • frroku

  shume e bukur

 • rajhana

  nice

 • ata

  shum i mir qyky certani

 • Erza Bytyqi

  JOJo,e kunderta ;)

 • Erza Bytyqi

  Hahah i shemtuar :p

 • Erza Bytyqi

  Po :) njelloj si disa njerez qe veprojn ne ditet e sotme

 • Erza Bytyqi

  Haha flm ^_^

 • Erza Bytyqi

  Barbie gjithmone pjes e endrrave te vajzave ^_^
  E adhuronim dhe ende e adhurojm ^_^ ?
  Barbii <3 <3

 • Medina

  Ky Film Është i Mrekullueshëm

 • elsa

  Shum i Bukur Filmi

 • Noemi Angels Black

  me pelqen shume ky film ekam par disa her

 • dea

  filmi eshte i mrekullueshem

 • elma

  shume bukure barbie

 • kladio

  shume film i mire

 • kladio

  film i mire

 • kladio

  uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaa ca filmi

 • kladio

  film i pa par

 • donjeta

  mund ta gjej barbi princesha e perlave ne faqen tuaj a jo

 • justina

  Shume i bukur me qelqen shume

 • Erza

  Shum I bukur qenka filmi I barbit

 • shibasi

  cilesi e dobet transmetimi

 • Fnc Xpeke

  dat english bro

 • Elma

  esht shum i bukur por a di diksh si te gjej barbi shkolla e princeshave

 • Nerina

  Film fantastik

 • Besa

  Sa film i mire ^_^ me pelqen shuumm

 • lyraaa …..?

  yess and me for film after earth

 • lea

  nice

 • Driola

  A muni ma ma xhet filmin Barbi dhe shkolla e princeshave dhe barbit e tjera.

 • pa emer

  wow film i bukur

 • Arilena

  ky eshte nje filum shum i mire une i dua shum barbit

 • Ola

  a mund ta gjej ketu “Shoqja ime siren” eshte nje filum shum i forte ai me pelqen shume eshte nje filum shum interesont por une nuk po muj me gjet

 • winx club

  In this page have any episode of winx club

 • Winx&Barbie&Totally spies

  Hii Everyone Speak Somebody

  Englishhh

 • Guest

  shum bukur

 • Guest

  mi jep mua ato krah

 • Guest

  filmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmeeeeeeeeeee iiiiiiiiiiiiii bukur

 • Guest

  grejs shume e bukur

 • Hana

  mua me pelqen shum ky filme

 • ilenja

  shume bukur

 • Barbie

  Woowww shumei mire <3 i adhuroje barbit <3

 • FLUTURA

  SHUM I BUKUR

 • olta

  barbi filmi ma i bukur qe kam par

 • Nadia Shoti

  shum bkr

  • Gabrielarrgalla

   Super

 • Gabriela

  Du filmin paddington

 • gabriela

  Si mundem

 • gabriela

  Du me gjet filmin barbi princesha e perlave

 • gabriela

  Ha

 • Tor Hila

  E kam gjetur unë Barbi dhe shkolla e princeshave , barbi një perralle mode , barbi dhe porta e fshehte , dhe të gjitha filmat e barbit .

 • Gabrielarrgalla

  So cute !!!!! Very beatiful movie for kids

 • Edi rama

  Ju lumte mistreci per keto arritje shume te larta qe keni bere me filma te ndryshem dhe shume te bukur per femijet nga te gjitha moshat te gjithe filmat jane te dubluar ne shqip.Dhe komentet nga femijet s’mbarojne t’i shkruajne.shpresoj te hidhni dhe filma te rinj ne faqen tuaj .Pergezime nga me te shumtat .Ejani dhe merrni çekun ne zyrat e kryeministrise.me respekt Z.Edi Rama.

 • leana

  ju lutem mua nuk po me hapet sekreti i zzanve a mund ta di pse ?

 • leana

  jo vetrm ket film po as nje film qe mua po me pelqen nuk po hapet e ndersa filmat e tjera pooo o zott

 • leana

  munuk pom hapet as ni filmm ???

 • arddgv

  shum mir

 • xeni

  i love you mistreci

 • liria

  E kam par me heret ket film po pse tani nuk benn me paaa

 • Gentiana

  I adhuroj barbit

 • vanessa

  rregullojeni ju lutem mistreci

 • elsa

  spo qelet

 • vildane pajaziti

  shum i bukur filmi BARBIE DHE SHKOLLA E PRINCESHAVE

 • Emira zubaku

  pse nuk ban edhe ky filmi barbi bre
  e kam shum qef ket film e dua-e dua please reformedmovie

 • emira

  barbie dhe sekreti i zanave eshte filmi me i bukr qe kam par ne jete dhe dua ekipin e real madridit si ,cristjano ronaldo,iker kasijas etj. i love you real madrid po e perseris ilove real madrid i love cristjano ronaldo

 • emira

  CRISTJANO RONALDO EMMIRA ZUBAKU E DON SHUME

 • tina

  Pse nuk po bon ma

 • fatjona

  a muni me ma gjet filmin sweet party 16 shum i qart osht po spo muj mi gjet

 • fatjona ibrahimi

  pse spo qelet

 • tringa

  po mundemi

private