Blood Out |   Aksion   |   07 Dec 2011   | by   hajmuti_i_dutit

Kur detektivet e mëdha të qytetit e refuzojë të hetojë më tej vrasjen e vëllait të tij keq te lidhur me banda,  Sherifi Michael Spencer  shkon i fshehtë për të gjetur vrasësin e vëllait të tij dhe per tu hakmarrë per  vdekjen e tij.

 • L@niii

  Vllau te qon edhe aty ku sekemendu Kurr

  • http://www.facebook.com/flamur.emerllahu.9 Emerllahu Flamur

   valla po s ki fajj hahahaaha

 • http://www.facebook.com/taulant.syla.54 Fatlum Krasniqi

  valla i qart krejt i ka ga babes

 • T3chn1cal

  teper i mir

  • limi

   joooooooo

 • limi

  joooooooooo nuk ka faj

 • Klaudio bulla anxhela tusha

  Mua more vella me pelqejn vetm filmat

 • Klaudio bulla anxhela tusha

  Mimmbrema te gjithve atyre qe po rein due qe Jan pa pun

private