rregullime1
Bodyguard |   Aksion, Komedi   |   03 Sep 2012

Bhoominathan ose Bhoomi na prezantohet si një njeri që hyn në shumë telashe dhe sherre vendase. Të shqetësuar për të ardhmen e tij, familja e tij e dërgon tek Muthuramalingam (Raj Kiran), një personalitet shumë i respektuar në vendin e tij, për ta vënë në rrugë të drejtë Bhoomin. Por gjërat nuk shkojnë sipas parashikimit. Kundërshtari i Muthuramalingam kërcënon të vrasë vajzën e tij Meera (Asin) si një hakmarje kundër fatit të vajzës së tij. Kështu Bhoomit i është besuar detyra e truprojës së Meeras në kolegj. Meera shkon në kolegj me mikun e Mhausë, por është e irrituar nga prania e Bhoomi kudo. Kështu që bën një plan …

Shikoje nga: Veevr | SockShare | PutLocker

Shkarkoje nga: JumboFiles | NosUpload | Uploadic

 • Klajdi

  faleminderit

 • Shkodra_city1

  o nu hapet filmi

 • Çlira

  shume i mir teper

 • Timi_immer

  shum i mir asht Filmi :)

 • http://www.facebook.com/elton.elezi2 Elton Elezi

  shume filem prekes

 • http://www.facebook.com/elton.elezi2 Elton Elezi

  shume prekes ja vlen ta shikosh

 • lavdimi

  valla shum i mir qaja divja bodyguard

 • http://www.facebook.com/eni.zza.5 Eni Zza

  mire dhe cilesia varja

 • shkelzen

  shum shum shum film i bukur ka thuajse 6 her qe e shikoj me ka len pershtypje shum te mir sidomos muzika ka qen perfect brrawoo me te mirt jeni ska me ju shum flm per kete film kaq te bukur me ndjena <3<3<3.

 • name

  pse nnuk mudem ta shokoj filmin o mistrec

 • name

  me nderpritet

 • name

  o mistrec pse nuk mundet ta shikoj filmin

 • name

  un dua ta shofi ket film si mundet me ndihmoni

 • tina

  ooooo ky eshte nje film fantastik te cilit nuk ja kalon kush dot <333333

 • tina

  muziken e ka te perkryer eshte e 5-sa her qe e shoh po nuk ngihem se shikuari eshte jashtzakonisht shum i mire me ka len pershtypja shume te mira
  (l)love you bodyguard(l)<33

  • Sulltan

   tina edhe ti si un a

 • elii

  shuum shumm shuummm i mire filmi ……………..

 • tini

  Film shum i mir. Por filmi me se shumti qe me ka pelqyer eshte 3 idiots :D.

 • denisi

  film qqe tbon me mbush syt me lot

 • Erjon kulla

  This is fucking awesome ;))

 • albi chani

  oo ky eshte filmi me i pelqyer im deri tani e kam pa 3 her

 • mirandda

  wonderful movieee <33333

 • visi

  super film bravo :)

 • olta

  shumm film i mirrr brravo mistrecii…

 • An Ny

  Po pse e jep perkthimin perpara skenes????

 • barca

  perkthimi sh i mir :P

 • aleks

  shum film i mir po filmi me i mire esht komanda hahahahh :)

  *

 • aleksandra

  padyshim filmi me i mire qe kam pare ndonjehere

 • Leonardi shkoder

  super film :)

 • XXXXX

  E muslimani i drejt ,krejt boten me ja dhon ,
  Kunder asnje krijese ,smunet i pamshirshem me kan,
  Veq nalu meno ,sa vjet i ke bo,

 • XXXXX

  FILMM TEPRR I MIREE

 • xxx

  filum prefekt

 • Guest

  shum sum film i bukur

 • Endrit Gashi

  Shum Shum film i bukur

 • baja enish

  film shm..i bukur te lene shmm.. pershtypje

 • ceti

  superrr filemm ka kuptim te bukur

 • pukadaniel03

  shum film i bukur perfekt

 • Ma Cherie

  film shummmm shummmm……i bukurrrr happy ending i love it :)))))

 • Lala

  Shum i mirr

 • Evi Xhoi

  ky esht film po ne qofte se mundeni tju kerkoj nje nder esht dhe nje film tj po si ky me te njejtet aktor po sja mbaj mend titullinme gruan dhe burrin qe ishte martuah vetem per amanetin e babait po qe se donte burrin dhe burri shtiret sikur esht nje person tj qe te bi ne sy te gruas shum faleminderit ter stafit tuaj

 • [email protected]

  sh… i bukur

 • Ice.tea

  shum fort aaaaaaaa

 • Ice.tea

  shum film ih bukur No Koment

 • Ice.tea

  Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 • chris brown

  super filem

 • ALBA BOY

  wooooow super film me dmthenje te vertet…Musikaaa Tery Mery Mery Tery supeerrr..

 • ALBA BOY

  shumee i adhurojee filmat Bollywood dhe jane shume te Mire si ne aksion si ne Romanceee…sidomos Muziken …

 • faik

  very beautiful movie

 • Sulltan

  Ky po qe eshte Film sado her qe ta shofesh ste behet bajat

 • lori

  Pse nuk hapet ky film ?????

 • Leonit Rexhepi

  shum i bukur

private