Epic (2013) HD |   Animuar, Aventurë, Filma HD   |   25 Aug 2013   | by   kapeJamdani

Një adoleshente transportohet në një pyll ku po ndodh një betejë midis forcave të mirës dhe së keqes. Ajo bashkohet me një grup të çuditshëm karakteresh për të shpëtuar botën e tyre… dhe tonë.

Trailer: YouTube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.6/10

Shiko Shkarko

SockShare

Shkarko Direkt 1

PutLocker

Shkarko Direkt 2

VidSpot

NosUpload

NosVideo

Uptobox

Novamov

FileCloud

VideoWeed

Movreel

NowVideo

Uploaded

Vidto

DepositFiles

MovShare

-

Vidxden

-

VidBull

-

 • BR3ACKER

  Shum film i mire, brawo MISTRECI, vetem ju lutem ma shum linka per me shkarku se po bin DOWN tanaj .

  • help

   Edhe ti e ki rrjetin e dobt aa :-P

   • shkodran

    noshta pc jot ka nevoj per naj format ose neti jot eshte shume i dobet… mu me hapen shume mire si putlocker si sockshare si tana…

  • Mistreci Kleo

   perdor vetem ilvid se don vetem linkun

  • 0694307743

   summmmmmm I bukur

 • help

  Filmi shum i mir. Por nje pytje pse te gjith filmat qe i keni nuk po mund ti shikojm ne putlocker ose vidto ? Me programet tjera ka shum nderprejre shpresoj qe do i rregolloni ne pergjithesi jeni shume te mir

 • Besi Limi Demiri

  faqja ma mir shqiptare bravooooooooooooooooooooooooo

  • Andi Baxhija

   ca do te thot kjo foto jote me

 • LEeo

  Nuk dij qka me thon se po tutna mos po thom gabim dishka veq Falemnderit shuum per ket knaqsii qe po na jepni Bravo…..

 • gezimdenisa baramu

  ok

 • gjevdet

  si ka mundesi me pa ket filem po provoj nuk po mundem me pa

 • sokol

  bravo mistreci film shum i mir keshtu vazhdoni

 • SenadJ.

  ma n’fund mo, qesa po pres me qit ket film ^_^

 • Endrit

  sit kish syza i ndon

 • Drite

  Teper i mire na kenaqet edhe neve po femijet me shume !

 • Sanjela Kurti

  Jane te vetmit filma, qe i pres me padurim. Te zbukurojne mendjen, te bejne me pozitiv me boten e tyre te femijeve. :) Sa me shume filma cartoon, jane sh edukativ edhe per te rriturit ;)

  • leke

   mier

 • Elvis Malaj

  NJe ndihme per ta shkarkuar perdorni IDM ,sa po ti jepni play ju del per ta shkarkuar

 • Rickys Alvares

  si dashka sot…dje i hapte spo e mor vesh

 • Xperson

  Admin template e ksaj faqe a munesh naj qysh vlla nese muj edhe me kontaktu me juve

 • albijan thaqi

  shum i mir mir

 • albijan thaqi

  shum i mir ?

 • albijan thaqi

  shum i mir

 • Xhuljano Xhuljo

  jeni faqe shum e papame hallal ju qoft

 • i love movie

  film shume i mir me beyonce dhe amanda seyfrend <3<3<3 por edhe me pitbullin <3 une e dua shume filimn

  • lila

   veq edhe kesha mu kan vyn

 • Haki Hoxha

  Filmi shum i bukur

 • sara

  shum faleminderit

 • Melos

  Jo problemi sosht te rrjeti problemi osht te video players, putlocker osht ma i miri per momentin, ather u kon megavideo ama…

 • K.D

  bravo :)

 • LoriToretto

  I Shkarkuar dhe transmetuar ne kanalin shqiptar CHANNEL ONE

 • joani

  Nuk hapet filmi, cfare mund te bej?

 • Ar!an G

  who is muslim is good to be a like

 • fransi

  ktu thot se esht heq filmi a mund ta nxirrni prap

 • anxhelina

  nk ndalo po pc jote esht prish ndoshta….hahahahhahahahah……mu ma jep shum mir……dhe te gjitha fimat e tjer …………….

 • anxhelina

  coje te vidbull se e jep me mir s ete tjerat

 • anxhelina

  me te vertet qe ky ishte nje film shum i bkr…….kuklla shum te bkr…ahahahahaha…..si kalamaj tu pa kuklla…… :) …..?

 • Veton Abdiu

  shife te putlocker

 • ERA

  ju lutem a mund me fut barbi nje perralle sirene,barbie gishteza,ditari i barbit,meri poppins,barbie dhe princesha e ishullit te humbur,dhe sa me shume filma vizatimore per femije ne kete menyre do te keni me shume shikues sepse filmat vizatimore ndiqen nga te gjithe faleminderit

  • Anonim123

   Po pra fut edhe tomi xherrin
   Ca idiotlliku , BARBIE ???
   Are u serious ???!
   Mos shiko me Beng Beng se tka bo keq

 • lala

  shum film i mir

 • Endrit

  Super Filum :D

 • popstar

  ju lutem a mund te hidhni nje film shume te bukur per femije? “the princess and the popstar” ju lutem kerkoj ta shikoni mesazhin tim dhe ju lutem hidheni kete filmin per femije faleminderit

 • kristina

  iuuuuuuuuu

 • halil

  qa ka qe po koqitet kaq shum

 • era

  ju lutem a mund me fut barbi nje perralle sirene,barbie gishteza,ditari i barbit,meri poppins,barbie dhe princesha e ishullit te humbur,dhe sa me shume filma vizatimore per femije ne kete menyre do te keni me shume shikues sepse filmat vizatimore ndiqen nga te gjithe faleminderit

 • genta

  me pelqeu shume

 • agon ademaj

  Shum film i mire, brawo MISTRECI

 • artisar

  shum i bukur

 • Ergi Pane

  Hahahahhaha Sa i madh je

 • arjanit niti osmankaj

  film shum i mir

 • regan

  si me e shkarku ???1!!

 • Enio Film

  si ti shkarkojm kto e bab?

 • blerina

  esht film i perkryer

 • erabella

  shum film i bukur

 • vlera

  shum film i mir

 • emri

  file i mir

 • vlera

  shum film i mir

 • ervis

  this film is very very good i like so much this film thank you mistreci

 • Eraldo Ujkaj

  Film i Bukur :).

 • Altina Tina Krasniqi

  Eshte nje film shum i mir <3 ju lumt

 • frroku

  shume i bukur

 • Esra

  shum film i bukur

 • kam emer!!

  #amcdsa

 • dioniss

  SHumm bukurr jeni mat mirt mistreci jau hngsha loqken hahahahha ..

 • dea

  mund te hidhni filmin footloose versionin e dyte eshte shume i bukur jam e sigurt qe shume njerez e kerkojne dhe ju jeni e vetmja faqe qe permtoni :D

 • albi

  shume i bukur

 • Ximi Hosting

  Filum shum i mir bravo mistreci.com

 • Arbrije Gegaj

  Eshte shum I Bukur

 • ledia

  film i bukur po me shkeputje

 • VLERA MEHMET

  FILMI I MIR SHUM JU LUMT

 • VLERA MEHMET

  FILMI I BUR SHUM

 • ANDI

  nashta

 • 0694307743

  a e bonime tshpejt MISTRECIN

private