Ice Age 2 (Dubluar ne shqip) |   Aksion, Animuar, Aventurë   |   07 Dec 2011   | by   populli

Mani, Sid dhe Digeo sbulojne se epokes se akullnajave po i vjen fundi, dhe bashkohen me te tjeret per nje shtegtim gjigand per ne vende me te larta. Gjate udhetimit,  ata zbulojne se Mani nuk eshte mamuthi i fundit ne toke.

 • Xhelili-r

  thnx

  • Erdian

   Aksion bre Burr ke mau bojn Ore xhelil dhe filondid me ate ice age 2

  • Erdian

   Aksion bre Burr ke mau bojn Ore xhelil dhe filondid me ate ice age 2

 • http://www.filmashqip.info/ Filma

  sa gallate e kane perkthyer!

 • Loni-4

  spo ban bree

 • Loni-4

  Asnjo spo bojka bre phiiiii :S

  • adonis

   jo valla te tan bajn

  • Ferit

   O vllade deftoj ke mau me bojn pe tej me ate kreynuk ije tamam?

 • pajtim

  sa e mir 

 • sheki

  shum e mir

 • endriti

  shum i mirt

 • http://www.facebook.com/profile.php?id=100004981713811 Valmir Syla

  PERFEKT shum shum i mir bravo admin

 • Ela Vogli

  flm

 • denis

  shum mir

 • Ar!an G

  thum filum i i bukuth i lutem adminit te thikojm tha me thum filma thikur kjo

  • Qibo Tanari

   Ore une jam skenar i filmit, Dhe shikoj nje aranin g.Thote I lutem adminit ta shikojm bashke ate filmin me skenarin e me produksionin si majmuni e ace ige 2.Majmuni don ta haje gurgullimen.E gurgullima nuk din te shkruaj gje tjeter pervec Letres.

 • Besar Laqi Cali

  aka munsi dit pr dit me shti kani epizot

 • Erlinda Tuku

  nje nder serialet me te mira,,,,urime per punen tuaj,,,,,kur mund ta vini serine tjeter?

 • fatjon troshku

  dje ky serial ne usa dha pjesen e fundit episodin e 62…eshte nje nga serialet me te ndjekura ne usa dhe jo vetem .pune e shkelqyer stafi suksesin me kte serial e keni te garantuar .

 • MeriTon

  shum i fort

 • Almanda

  Un jam adm qe e kam futur kete filem te bukur
  Dhe quhem adm Saraa

 • fatlum

  SHUM E MIR

 • asd

  thathumiiii thiiiii hahahaa

 • loko

  shum e mir

 • Frederik

  nice

 • Frederik

  super

 • Ximi Hosting

  shum i mir

 • ALBAANN

  thum theksi

 • lolagashi

  flm na mundesuat te shikojm film me titra shqip edhe nje here flm shum:P

 • yeliz

  sa i mir ky film valla
  mani
  eli
  sid
  diego
  <3

 • justina

  bukur shume fili i like t

 • edonis

  shum serial i bukur :)

private