Friends with Benefits |   Komedi, Romancë   |   07 Dec 2011

Ndërsa jane duke u përpjekur për të shmangur klishetë  romantike ne komedine Hollywood, Dlan dhe Jamie së shpejti zbulojmë se megjithatë jan duke shtuar aktin e seksit në miqësinë e tyre do të çojë në me shume komplikacione.

 • sola6

  ggg

 • Swwt Angel199696

  Si mund ta shkarkoj kete film sepse linku nuk punon?

 • madafaka

  fuck u spo bon me u shkarku ja u qifsha robt n pidh….. !!!!

 • hakikici

  e merr me t ngecme tja qifsha ropt

 • irena

  pse nuk hapet ???

 • http://www.facebook.com/perla.gjonaj Perla Gjonaj

  mua me hapet sa i bukur

  • Driton Toni

   po ti e ke te hapur ore po cthua

  • sergio

   dhe mua

 • http://www.facebook.com/perla.gjonaj Perla Gjonaj

  mua me hapeeeetttt

  • Lirim

   a vi une ta shti tani edhe te mshelet :p

 • http://www.facebook.com/perla.gjonaj Perla Gjonaj

  ky esht filmi me i bukur ne bote

 • J….I

  the best film ever ?

  • hektor

   OJ PERLA TY MOTI TU KA HAP KU MOS MU TU HAP HAHAHAAH

 • forisa

  shum filum i bukur o me kalli

  • Driton Toni

   Shtinneee edhe tii

 • forisa

  o aj momenti kur po bojn seks HSHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA me kallen

  • lani

   apo te pelqen forisa ta besoj …..

  • Goni

   Qitja do uj se po ja shtin flaken

 • markela

  pse ngecet ?

 • madafaka1

  no strings atached edhe qeky gati njejt osht shum t mir 2t <3

 • sara

  god ?

  • Alti

   mos doje t thoshe good ?

 • Irini Lipe

  superrrr

 • Damian

  shum i bukur

 • Kamela guce

  Ej perse nuk hapet ????????

  • Ruzhdi burri

   o ta hapi un oj loqk ta qkye ::

 • OmE’r Neziri

  shum i bukur filmi <3 brw mistreci.com

 • Duriim Hotii

  e shikoni ju vajza si duhet me kon shok me na djemt haha shum i fort filmi

 • enis

  mua me hapet shum mire ate

 • nita

  Kur vajzat ulerasin se di qfar ndodh omg vazhdoooooo hahahaahahhahahahhahahahahahhahahhahahahahahahhahahahahhahah

 • Fjolla Nebihu

  si hapet ky film ju lutem

 • Lei

  Perkthimi skandaloz…

 • Riza

  shum i bukur <3

 • Eserta

  Film i bkr ^_^