Frozen (2013) HD |   Animuar, Aventurë, Filma HD, Komedi   |   01 Mar 2014   | by   justin

E patrembura dhe optimistja Ana bashkohet me Kristofin në një udhëtim epik, duke u përballur me kushte si ato të Everestit, dhe me një plak dëbore qesharak të quajtur Olaf në një garë për të gjetur motrën e Anës, Elsën, fuqitë e së cilës e kanë mbërthyer mbretërinë në një dimër të përjetshëm.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:  8.0/10

Shiko Shkarko

V1 Player

Shkarko Direkt 1

Sockshare

Shkarko Direkt 2

Vidspot

Movreel

Vidbull

Uptobox

Novamov

Filecoud

Videoweed

NosUpload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Movshare

-

Promptfile

-

-

-

                 –                 

-

 • egzon

  shum i mir

 • era

  B|

 • Ela

  e shkarkuam dhe po e shohim ne tv duket shuuum paster flmmm

 • Orhan

  Osht film i mir ekam par edhe me heret , sa i eprket adhuruesve te filmave te animuar eshte FANTASTIK FILM ! ^_^

 • ddddddddddddd

  shyqyr me qe e hodhet

  • jona

   jona

   • adelina

    oj ti jona qa ke thon bre

 • Gani Hoxha

  ngarkoni me shum filma te animuar :)

  • tala

   Cka flet bre vlla
   i ke bo 30 vjet ende shiqon filma te animuar

   • drenusha

    hallall

    • anna

     hahaha

   • Hyzer Ademi

    hahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahhahahahahahah as filmat komedi sum kan shti me kesh ma shum se ti hahahah

    • venda

     mu komenti yt mshitini me kesh lol

     • Hyzer Ademi

      ku mos me kesh more qy shka i ka than

     • Erza Bytyqi

      Po ndoshta kka ndonje femij te vetin qe shikon filma.dhe kerkon te ngarkojn me shum filma per femije.ndoshta nuk e ka per vete.PO mos parragjykoni ju lutem , ;)

     • Hyzer Ademi

      O Leje bre se ma spom keshet boll kam kesh :D

     • Kaltrina

      Po ti? sikur mos ta shifje kete filem nuk do commetoje ketu po qenke ne bubazhal qe vetem paragjykon ,per ndryshe filmi qenka shum i bukur :P

     • http://www.alboz-crew.net/ iLLyrian

      Po teper filem i bukur me pelqeu shummme dhe mua por keta nuk po ja diken vleren ..!!

   • Zayn

    kesi filma te animuar ja vlen te shikosh!

  • Gani Hoxha

   un i preferoj qe te gjithe filmat qe ia vlen ti shikosh nuk ka rendesi cfare eshte 2D 3D apo 4D por rendesi ka mesazhi qe perciell filmi

 • Geni Dauti

  i adhurushem ky film

 • http://www.manutdshqip.com Ultras Mancunian

  T’pa pare. Thjesht, t’pa pare. Ja vlen me shiku filmin, po tregon edhe vlersimi i IMDB-se. S’do koment per punen e juaj, sidomos me serialet Breaking Bad dhe The Walking Dead. Keep it up!!

 • Klaudjo Rama

  Shyqyr me mistreci me ne fund e nxorret ket super film
  ju lutem nxirrini edhe filma te tjere te animuar

  p.s : jeni me te miret

 • Milanisti Kejdi

  mistreci faleminderit qe na dhate te shikonim kete e prisja gjate por kur mund ta nxirrne filmin maleficente

  • lonida

   haha

 • Adri Ana

  I mbrekullueshem <3

  • qazhim

   poooooooooo : P :P

 • Eris Qerkepja

  i bkr

 • ariton

  qenka ii mir vashdon keshtu mistreci oki

 • Prizreni

  jeni njesha mistreci.com jeni faqja me e mir e filmave

  • 223

   bash

 • Eno Vuka

  falimderit ma nfun

 • Tala Breza

  admin a ka munsi linkin e web-it te pirateve qe postojn filma ne HD

 • qlirim

  Ky film I animuar ka marre medaljen si film I I animuar me I mir ne bot

  • Gentrit

   prej teje a ?

 • Klodibisha

  Eshte hera e pare qe po komentoj dhe ndoshta e fundit. Dhe kte e bej vetem per tju falenderuar per gjith filmat qe publikoni! Kam harruar te shkoj ne kinema qe kur njof faqen tuaj te mrekullushme! Vazhdoni keshtu cuna nje bravo te madhe per punen tuaj.. Flm

 • mjellma

  ju faleminderit shume per kete film te cilin e keni bere me titra shqip flm mistreci.com

 • rexhep

  flm mistreci

 • jona

  shum i mir filmi :)

 • FILMA TE ANIMUAR

  ME SHUM FILMA TE ANIMUAR

 • Adèle

  Arsyet pse mendoj se ky film ia vlen te marre cmim:
  1) Tregon se dashuria e familjes eshte dashuria me e madhe qe mund te ekzistoje.
  2) Ne emer te asaj dashurie duhet te sakrifikosh edhe veten.
  3) Nuk nevojitet nje ‘princ’ per te te shpetuar.

  • Martin Gega

   e mori cmimin :)

  • Yellowking Blaze

   1:)

  • albania

   po ke te drajt

  • 223

   e mori cmimin

  • arta berisha

   dhe dashuria e shprehur ndaj dy motrave qe dllojn nga njera tjetra

  • ali pash gucija

   hajt a tveti kush

   • asdasdasd

    po une

  • Bieber

   + muzika shum e mir

   • Erza Bytyqi

    Teper sidomos kur nise te kendoj ate kengen let it go ?

    • …..

     demi lovato e kendon :)

     • Bleron

      Ne fakt ne film e kendon Idina Menzel e cila ka zerin e Elses dhe jo Demi Lovato

   • stela

    kjo eshte kenga

   • stela
  • xhesi

   ke te drejte nuk nevojitet 1 princ per te perfunduar te lumtur

   • megi

    po ke te drejte nuk nevojitet nje princ per te qene te lumtur

  • Klea ote

   ke shume te drejte

  • agon

   e vertete

  • sara

   shume e vertete adele.

  • megi

   ke te drejte

  • merlia

   ke shume te drejte

 • Vasso

  I adhurueshem…. Flm Mistreci <3

 • regi

  shyqyrr e nxorret ket film :D

 • nes

  nje nga filmat me te bukur te animuar qe kam pare

 • FB;JSDHBVPuehb

  sa film ibukur keka

 • blenera bytyqi

  shum i miir

 • Flamut

  Jeni te papare ne filmat qe i perktheni..por kur do e nxjerin filmin American Hustle..ju lutem sepse eshte nje film me shume chmime…

 • nazi

  shum cerrtan

 • walking dead

  ju lumt

 • venera tomori

  bravo film shume i bukur

  • anila

   shum i bukur filmi <3

   • petrit

    nje super film me regjisoor super te talentuar

    • 123124

     SHUM SHUM I MIR FILMI VALLA ku ma dit 2 shi qysh esht

 • ermal

  ma shum filma te animuar se frozen shum filem i mir

 • besnik

  shum shum argetues ne femirin time nuk kam pas as lodra as kuklla tani i shikoj me gocen time 4 vjecare dhe argetohemi shum nuk e di a me kuptoni por nejse flm mistreci je i papam…………

 • berati

  jeni njeshi flm.na kènaqet me filma..

 • Ina

  Filmi im i preferuar :)

 • ardit

  filmi me i mir qe kam pare deri me sot kete filmin per femij <3

 • Behar Morina

  jeni super…sa me shum filma te animuar dhe fantazi

 • a19rdi96t

  pune shume e mire djema .
  ju pergzoj per gjithcka .
  Ju lutem kthejeni shkarkimin me torrent sepse eshte me efektiv .

 • Sara Neziri

  nje nga filmat me te bukur ne jeten time gjith ajo fantazi,magji,perralla,dram,tradhti,besnikeri,dashuri,komedi,aksion, dhe sigurisht mund të them që me pelqejne me shume pjeset me muzik ide briljantive,femijet do ta pëlqejnë shumë këtë film

 • erdet

  epo shyqyr qe e hodhet po gjithsesi e pash

 • arlinda

  shume film i bukur edhe te tjeret flm per te gjith filmat me titra shqip ;Df

 • besart

  Filmii jemm ii preferumm

 • Elsa

  Me ne fund… <3

 • Mario d-_-b

  Ju pergezoj per punen tuaj te lodhshme ! :) keshtu vazhdoni por kam nje kerkese neqoftese mundeni mund te hidhni edhe shkarkimet ne torrent ?Faleminderit !

 • eliana

  o filmi ma i mir ne bot

 • kryzi

  shum i mir po sish kan 3d

 • Elsa

  Filmi më i mirë <3

 • http://www.superman.com Daniel frrokaj

  saaaaaa bukur!! ju lumte mistreci!! jeni me te miret!! sillni sa me shume filma te animuar!!!!!!!!!

 • arta

  shume shume shum e bukur e meriton per filmin me te mire love this movie ???? ??

 • arta

  SHum e Bukur Qenka Mistreci ([FOrzen

 • Drin

  Filmi me i mir <3333333333333.

 • arian

  1 mistreci.com

 • arian

  i love frozen

 • Ajo

  Shumm filmm i bukurr :D :)

 • frozen

  shum filim me mir ju lumt <3

 • sGHOST

  1 nga filmat me te te animuar qe kam pare eshte ky nje film shume i bukur qe ia vlen te shikohet per mendimin tim ! Deri tani e kam pare 7 here! Shume i bukur !

 • olgert

  SuPeR fIlM ^__^ :D

 • Robert Rusi

  e mrekullueshme Vazhdoni keshtu MISTRECA

 • medina

  I LOVE FROZA

  • leola

   love frozen i like yoy very like? :D :) :P???

 • leta

  shum filem i mir greate movi

 • Altina Krasniqi

  Shum i mir .Eshte filmi i animuar me i mire qe e kam pare ndonjeher <3

 • Alba

  Shume film i bukur….. Ka muzike, dashuri familjare, dhe dy princesha guximtare :)

 • Guest

  i love you korab

 • Rado Ahmed Redzepovski

  ky film i animuar eshte i papare

 • arbjor zaimi

  bravo mistreci filma shume nice :)
  kshu vazhdoni :)

 • arbjor zaimi

  shoqja ime ne itali luigina ju pershendet dhe ju thote :”brava mistreci con tuto “grazie :;)

 • arbjor zaimi

  bravooooooooooooooooooooooo mistreci

 • dea

  Shume i bukur fantastic

 • TONI

  THE WOLD OF WALL STREET ……..PO PRESIM

 • NEHAT DURMISHI

  BRAVO MISTRECI MA I MIRI PREJ TE MIRVE

 • jeta

  filmi ishte shume i mir dhe domethenes <3

 • dorant

  ju lutem nxirrni me shum filma te tjer

 • Nita

  filmi qe me pelqen me se shumti , ju lutem te sillni edhe filma te tjere nga disney

 • 223

  shum i mir

 • 223

  filmi ma i mir ne bot

 • Arbias

  Shum film I Mir ^_^

 • xxx

  I magjishum <33

 • elsa

  i love her is so cutes

 • Fazile

  Nuk mundem ta besoj

 • anila

  ju lutem

 • anila

  bravo mistreci <3

 • Drinor Tërstena

  Shume shume i mire, po ngarkoni dhe Rio 2 :)

 • Lentii

  shum fil i mir,ngarkoni me shum filma..

 • liana

  cool

 • ??

  ngarkoni me shum filma te animuar

 • http://www.superman.com Daniel frrokaj

  kam qare! :p

 • SABINA MUQAJ

  ESHTE E MREKULLUESHME KY FILM

 • ali pash gucija

  shum i mir jeni nr 1 mistreci ama nese ban monster university me postu

 • dea

  Ky eshte nje film fantastik i cili ja vlen te shikohet

 • Vullnet

  Frozen ^_^

 • Pse me thua se te dua?

  Uauauauaua film fantastik UAAAAA ME KA LENE PA FJALE E? PRANOJENI DESHTAK QE KJO ESHT ME E MIRA UUHUUUUU~!!!

 • Geralda Lita

  Ishte nje film vertet shume i bukur dhe terheqes! Vazhdoni te hidhni filma te tjere!Qe arrijne te nxjerrin kuptimin e nje fjale Si Ky Ketu!

 • Merida

  Sa i miiir ^_^

 • Merida

  Sa i miiir ^_^

 • frenki

  1 fare mistreci (y)

 • Erion

  Fillova te qaj a besoni Qfar filmi i mrekullueshem

 • Arti Bita

  nje super film i animuar ju lumte @mistreci

 • Aisha Pd

  a mundeni te beni dublin e disa prej ketyre filmave:

  Kung fu panda

  kung fu panda 2

  naruto road of the ninja

  Sinbad-Legend-of-the-Seven-Seas-

  dorothy of oz
  robinsonet
  mulan 1
  monsters university
  mendjemadhi

 • kritikuese

  sh. e bukur ta dini e ka te fituar cmimin se jam nje kritikuese filmash dhe eshte me i miri

 • Olisa

  |Filmi ma i mir qe e kom pa najher falemindert juve si nje STAF i mrekullueshem qe publikoni filma kesi lloji te animuar. Nje film interesant dhe meriton qe te marr cmimin per filmin me te mire ne DISNEY CHANNEL TV :) Ju pershendes dhe mund t ju them qe te publikoni sa me shume filma te tjere te animuar Disney.. :)

 • lissa

  me ne fund filmi i shum pritur u shfaq :)
  flm Mistreci <3

 • kledi stasi

  bravo cuna jeni me te miret vazdoni keshtu ju falenderoj http://www.mistreci.com

 • Love.Frozen

  I love this film . Eshte filmi me i bukur qe kam pare megjithese jam e madhe. Por mosha nuk ka shume rendesi . ;) :) . Hidhni dhe filma te tjere te animuar . Jeni adresa me e mire ;) .Ju lumte

 • erona

  ky eshte neri nder filmat e animuar me te mirene bote ju lumte Mistreci.com

 • linda

  sa me pelqen

 • sara

  kuku po i mir <3

 • Xhulia Kryemadhi

  Nje nder filmat me te bukur te animuar qe kam pare. Momenti kur Elsa “shkriu” Anen, nje mom i papare me pelqeu shume :’)) Ps: “Sa me shume filma te tille :

 • Truthis

  Mistreci a ka ndonje problem qe smund ta shoh frozen? Shkruan no playable sources found ???

 • egzona

  jeni shum te mir <3

  Mistreci.com

 • G-Animim

  kam probleme me shikimin e ketij filmi te animuar

 • G-Animim

  MUND TE ME NDIHMON

 • Ramush

  Nese ka mundsi filmat edhe ne putlocker mi qit !! :/ plss

 • ROMINA

  me pelqen FRZEN!

 • ROMINA

  frozennnnnnnnnnnn

 • sara

  Shume i bukur si film po nuk e besoj qe ky princi Hans qenka i keq dhe mendoja se Elsa ishte kryesore te filmi edhe nga titulli (Frozen) po me sa po shoh qenka Ana

  • Elza Slishani

   Elsa eshtee kryesore :)

 • sara

  nxirrni edhe filma te tjere kaq te bukur si ky ju lutem

 • Nesa

  shum shum super apo jo qysh po ju doket

 • henri

  jeni faqa me e mir dhe po ashtu dhe ju adm po deshet do i vusni “the incredibile 2″ ju lutem flm po e futet

 • Drinor Terstena

  shume shume i mire po a bon me qit edhe RIO 2
  ju lutna !!!!!!

 • voci

  oo Filmi ma i mir e adhuroj ket ffiilmm :**
  por ju lutem edhe filmin titanik te perktheni ju luutem :'(

 • dea

  bravo

 • kallashi kobresha

  nuk kam par film me te bukur se ky

 • kallashi kobresha

  i mrekullueshem

 • kallashi kobresha

  e pelqej

 • kallashi kobresha

  e dua

 • kallashi kobresha

  :D

 • dhdgz

  Anuarii lopa

 • inna

  very nice…..I like this

 • wtf

  te gith filmat qe shikoj ngeci kur e shikoj me kanale te tjera e jep mir internetin 3G te shpejt e kam nuk e di pse me ngec ketu -_-

  • Rabit Kallaba

   po pse nuk e shkarkon filmin dhe shikoje tani pa problem

 • wtf

  Filmi i mir esht po ngec si dhe te tjera filmat qe shikoj

 • hehe

  spo me bon

 • Sergjo Xheçuka

  ky eshte nje nder filmat e animuar me te bukur qe ia vlen ta shikosh .pergezime mistreci.

 • Anila Zekaj

  film i mrekullueshem

 • mema

  me te vertet ishte nje film i bukur pa diskutim se ja vlen te shikohet edhe pse ende se kam shikuar

 • luqja

  film i mrekullueshem qe tregon ambicien e nje vajze adoleshente dhe dashurin qe ka per te motren edhe lufton per te qe ta gjej dhe qdoher nuk nevoitet pushteti qe te kryesh nje mision me rendessi te kesh zemren e madhe dhe dashurin qe ke ne te dhe qdo gje arriteet urime super film *_*

 • luqja

  film i mrekullueshem qe tregon ambicien e nje vajze adoleshente dhe dashurin qe ka per te motren edhe lufton per te qe ta gjej dhe qdoher nuk nevoitet pushteti qe te kryesh nje mision me rendessi te kesh zemren e madhe dhe dashurin qe ke ne te dhe qdo gje arriteet urime super film *_*

 • luqja

  film i mrekullueshem qe tregon ambicien e nje vajze adoleshente dhe dashurin qe ka per te motren edhe lufton per te qe ta gjej dhe qdoher nuk nevoitet pushteti qe te kryesh nje mision me rendessi te kesh zemren e madhe dhe dashurin qe ke ne te dhe qdo gje arriteet urime super film *_*

 • FISI

  a u loodhet o burra aaaa

 • nuk ju kallxoj

  shum i mir

 • Ado

  filmi ngjitet, shkon der tek 26 dhe ndalon.. ca problemi ka?

 • tuna

  me pelqen shum filmi i frozen e duaa shum e adhurojj <3

 • nadish

  mi i miri qe e kam dashtur une

 • LIFE

  flm shum Mistreci.com jeni t shkelqyrer :)

 • bishavet

  Veq Vazhdonii Mee filmaa Vizatimor _ Mee Natyra ma shumm <3…

 • Klodiana Guraj

  superrr i bukur :D :D

 • azela

  sa e bukur

 • Andi

  Ky filmi me i miri me duket se prej te tjreve te animuar dhe ngarkoni me shum filma te animuar

 • leonora

  shum i bukur

 • teni

  si mund ta shkarkoj

 • leonora

  opssssssssssssssss

 • angelina twist

  Mo i Bukrii ?

  nga tgjith filmat :* ?

 • angelina twist

  Dhee Mua Mplq shum

  Arsyet pse mendoj se ky film ia vlen te marre cmim:
  1) Tregon se dashuria e familjes eshte dashuria me e madhe qe mund te ekzistoje.
  2) Ne emer te asaj dashurie duhet te sakrifikosh edhe veten.
  3) Nuk nevojitet nje ‘princ’ per te te shpetuar.

  4) dashuria midis motravee eshte me e madhja nga te gjitha e “Akulli” me i forte nuk e thyen dot

  • elitaBOSSI

   nuk e thyen por e shkrin

 • Elmira

  2.000 like OUAJGOD the bestt MOVIE ?

 • Anamaria Doci

  Ky eshte filmi me i bukur qe kam pare deri tani.Sidomos Do you wanna bulid a snowman eshte shume prekse.

 • lorencxa

  ky filem eshte shum i mir arsyeja qe te tregon dashuria e motres eshte me e madhe se e gjithkujt perpos prindeve

 • emin

  e mori çmimin

 • ana

  i bukur si filem

 • justin flora

  its wonderfull movie <3

 • Boss girl

  Filmi ma i mir qe e kom pa osht FROZEN EDHE THE PIRATE FAIRY

 • egzon

  si mund te shkarkohet

 • Nita

  ??filmi me i miree ??FR?ZEN?

 • Agnesa Gashi

  shum e mire be qekjo

 • Ina

  Filmi im i preferuar ?

 • arnisa

  elsa ka nje magji shum te madhe

 • jjdsjns

  shum filem interesant

 • xhesika

  ky film e meriton cmimin .sh bukur

 • Abikela

  Yll

 • ds

  po bllokohet po pse

 • artiola

  filmi ma i miri

 • Krasniqi

  I mrekullushom, me pelqen shumm, dhe sidomos kenget shum te mira.

 • Krasniqi

  I mrekullushom, me pelqen shumm, dhe sidomos kenget shum te mira.

 • laureta

  shum i mir

 • laureta

  shum i mir

 • jana ArjanA

  film shummm shum i mirrrrrrr

 • alex

  oooo film shum interesante
  vertet dashuria me e madhe ne bot osht e familjes

 • jana ArjanA

  sa e fort

 • esma

  me pelqen shume ky film vizatimor

 • juliana123

  Sa prekes te dalin lotet vete me shume mesazhe fantastik meriton 1000 cmime :)

 • justin

  this film is so beautiful he meakes me too cryy .He is the most beautiful film animated in the world <3

 • alex

  vertet dashuria e familjes eshte shum e fuqishme…
  askush sta do te miren sa familja jote

 • drita

  eshte shum i bukur nuk do ta harroj kurr kete film

 • elitaBOSSI

  e pash rapanzell edhe juxhin fixerbert ne momentin kur hapen portat dhe ana del jasht

 • klementina

  Filmi frozen ka qenë një film I shkëlqyer dhe meriton lavdata ky film e meriton edhe një qmim shumë të madh sepse është filmi më I mir në botë

 • Diana Rakovica

  te le pa fjal ky film

 • fitore shala

  <3 <3

 • Marsel

  ky filmë do 2 çmime oscar. Ju lumtë mistreci që e keni nxjerr këtë film

 • ismet rashica

  a na keni knaq na keni …. bravo bravo mistreciii

  • Rabit Kallaba

   mistreci.com faqja ma e mir në bot

 • Marsel

  kete e quaj mistrec une. Si i merrni keta filma kaq te bukur? Madje dashuria eshte me shume se nje dere e hapur dashuria ndodh vetem nje here ne jete. Dashuria krijon femijen dhe familjen e femijes. Dashuria ia vlen.

 • kusha me familje

  hehehehe eeeeee kush osht mistreciiiiii

 • Tea

  jeni me te mirett :))…ju lumtee :D

 • Klara

  film i mrekullueshem :)))))

 • ANILA

  SHUM SHUM FILM I BUKUR :))))))))!!!JENI ME TE MIRETT

 • Vesa

  Shum i bukur <3 !!!

 • frroku

  ky eshte filmi me i bukur qe kam pare ndonjehere
  super yll ju lumte
  beni filma shume te bukur
  ju lumte mistreci.com
  jemi njesha
  bravooo
  fitoni cmimet per filmat tuaja

  • elita

   mistreci si ben keto filme ai vetem i perkthen -_-

 • Rabit Kallaba

  këtë film ja vlen ta shikosh 100 her per 100 arsye

 • StillThinking4U

  shume i bukur

 • StillThinking4U

  supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

 • StillThinking4U

  supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

 • endi

  Ky film I animuar ka marre medaljen si film I I animuar me I mir ne bot

 • sara

  nje film i mrekullueshem dhe nje faqe per te pare filmat e paarritshme ju falenderoj

 • En Ea

  film fantastik e adhuroj ^-^ *-*

 • arialdo neza

  ka marr cmimin si filmi i vitit ……yessss sapo e dha reklame…dgdhshsdk,hfasuilfgb,glt

 • Blin Lohaj

  film qe ja vlen me kshyr
  big like per filmin :D

 • Blin Lohaj

  si e pash qet filem nga kategoria animuar um bani me kshyr filma veq animuar
  shtini me shum filma animuar ju lutem
  veq nejse
  bravo Mistreci shum pun te mire jeni duke bere vetem vazhdoni keshtu

 • eldushja

  filmi ma i qmuar <3

 • Elza F. Halimi

  Pse nuk mund ta shikoj filmin frozen

 • Elza F. Halimi

  Ju lumt

  • erika

   po shume i bkr ju lumt

 • Erkan

  A mund te di si shkarkohet te lutem…

 • as

  Filmi me i bukur qe ka bere disney

 • dorantklinaku

  1) Tregon se dashuria e familjes eshte dashuria me e madhe qe mund te ekzistoje.
  2) Ne emer te asaj dashurie duhet te sakrifikosh edhe veten.
  3) Nuk nevojitet nje ‘princ’ per te te shpetuar.117

 • nobel

  hanksha loqken filmi ma i mir n’bot qe kom pa naj her m’ka shti me kajt :p

 • mariglent paja

  film shume i bukur faleminderit misterci.com

 • doll

  shume e bukur dhe prekese

 • lumbardh qollaku

  filmi i dyti me i bukur gjat jetes sime

 • gjevri

  muzika shum e mir

 • Skivi

  do ishte e mundur nese filmi do te ishte dhe me titra dhe pa titra

 • virgjiniush

  a mund ta shtoni dhe filmin pa titra ju lutem

 • StillThinking4U

  shume film i bukur

 • juliani

  ky filmi eshte shume i bukur

 • Dea

  I MREKULLUESHEM! FILMI IM I PREFERUAR! <3

 • girlsmith17

  Ju lutem postoni me shume filma te animuar dhe komedi.

 • no name

  ky film eshte me te vertet fantastik me pelqen shum

 • qendresa

  hello

 • ERISA

  eshte filmi me i bukur,dhe cmimin e meritonte sepse eshte vertet nje film te cilin ia vlen ta shohesh.TE GJITHE FILMAT E “DISNEY” JANE SHUME TE BUKUR DHE URIME PER CMIMIN OSCAR. JENI TE MREKULLUESHEM. FALENDEROI MISTRECI.COM QE E REALIZOI KETE FILM KETU

 • ERISA

  edhe dicka tjeter….kur te dale FROZEN 2 ju lutem ta vini ne kete faqe
  faleminderit

 • Erza Bytyqi

  Filmi me i bukur i te gjith kohrave <3
  ju pergezoj!

 • Elsaida Idrizi

  film shum super

 • dhddh

  hahha

 • arizona

  shum filmi i mir

 • Jon Gashi

  shume film i mire sidomos kenget

 • esmeralda

  i think this movie is good

 • esmeralda

  Oye, ya que se puede ver por favor, háganos saber si hay oportunidades

 • Cimi

  Ky Eshte Nje SuperFilm Teper Teper I Bukur Per Mendimin Tim Eshte Nje Nder Filmat E Animuar Me Te Vlersuar Dhe Me Te Bukur Ne Bot Dhe Padyshim E Ka Merituar Cmin Osckar ;))

 • [email protected]

  Shum Ibukur Frozen

 • erza bytyqi

  Filmi me i bukur ndonjehere.shpreh dashurine ndaj familjes ?

 • klara

  a pesar de que he visto hace unos meses está una vez más ver esta película también me gusta esta película películas muy muy muy favorito es hahhaha entender Inglés

 • ilirjana

  eshte filmi me i bukur qe kam pare ndonjehere.tregon se dashuria kalon cdo pengese, thyen djeg dhe sheron zemer te ngrire si veprimi mi dashurise qe beri ELSA. ajo qau per ANEN dhe ne kenge tha se :nuk do te me shihni kurre duke qare,por qau.KY film duhet te marre cmimin e parte ne konkurimet per filmin me te bukur dhe terheqes per femije.Brrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaavvvvvvvvvvooooooooo ju qe e keni bere.

  • ilirjana

   ju lumte dhe mendoj se edhe aktoret i keni zgjedhur shkelqyeshem.

 • ilirjana

  po mendoja tek pjesa kur olafi, ana pane se keshtjella po ngrinte nga brenda te thoshin cna gjeti!

 • ilirjana

  hahahahahahahaha…se e harrova

 • Marina

  Shum I bukur filmi

 • ilirjana

  nuk e di kush e ka bere kete filmin ose ata qe e kan bere,por i them ju lumte.skam pare kurre film me te bukur dhe me interesant.e kam pare nja 40 here nga e merkura.uuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhhh yyyyyyyyylllllllllllllllllllllll!I LIKE THIS MOVIE!kam pare plot filma por ky eshte me i bukur.e adhuroj!

 • Elsaida Idrizi

  shum i bukur,,madje fakti qe edhe une e kam emrin ELSA e ben edhe me te bukur :)

 • roel marjo

  ua princesh debore se dija ngaqe tani do e shoh

 • roel marjo

  mire ju lumt

 • rina

  filmi me i mir qe kam par ndonjeher

 • Dafina

  Kurr nuk kam pare nje film te animuar me te mire , ky film jo vetem filmin por edhe muziken e ka perfekte i lumte atij i cili e beri kete film i cili bere te kuptoj se dashuria e familjes eshte dashuria e cila mposht secilen gje te keqe

 • frroku

  elita e di une qe ata e perkthejne por ata na e dhane mundesine per ta pare

 • Erjeta

  Filmi më i bukur

 • syart

  shum film i bukur e pelqej

 • ori

  eshte filme i papame

 • ori

  duhet te vendosni me shune filma te animuar

 • Rina Sadiku

  shumë film i bukur :)

 • Advina

  edhe une jam dakord me ty Adele duhet ti vlersojme pasurine me te madhe qe na jep jeta Dashurine :)

 • erisa

  sa film i bukur

 • venera

  nese ka mundesi sa me shpejt ta vendonsi ne listen e filmave edhe filmin e sapodalur THE FAULT IN OUR STARS ai eshte filmi me I mire qe e kam par ndonjeher

 • ema

  ky eshte filmi me in
  papare qe kam pare e shte yll bote
  faleminderit misreci

 • blabla

  eshte nje film i mrekullueshem mua me pelqen pa mas meriton nje qmim mendimi im:1 tregon qe nje moter sdeshiron qe ti bej keq motres dhe prinderve dhe mbyllet ne dhome:
  2 tregon qe sduhet te biesh ne dashuri me shikim te par:
  3 tregon qe motra ben gjithqka per ta ber te lumtur motren:
  4 tregon qe dashuria e prinderve nuk krahasohet me asgje:

 • endrit

  perfektttttttttt

 • astrit qama

  faqja ime me e preferuar mistreci.com!Filem fantastik!E Adhuroj<3

 • ooVoo

  meriton cimimin e pare

 • Ladi Feta

  shum i mir

 • tinna

  Ky film me pelqen shum e ka merituar cmimin

 • Laurent Sadiku

  ma i miri filum se me ka pelqy ne Mistrec vizatimor

 • oneda

  ky film tregon se nje e mire eka nje te keqe dhe nje e keqe e ka nje te miere

 • Klaus kejsi heyyy

  perse me pelqen ky film :
  1 tregon per dashurine e “akullt” te motrave

  Ishte filem shume i shkurter por i bukur e i befasueshem.
  E meritonte cmimin!

  JASHTE MODE !
  Filem i mbrapambetur per ditet e sotme por ama i bukur!

  E ka ende hijeshine!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!stop hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha STOP
  ADELE NA CAVE KOKEN!

 • anisa

  film shum i mirë???

 • griselda

  esh shm film i bkr tergon dashurin e familjes

 • bulii

  mua nuk me pelqen perkthimi i ketij filmi sepse titrat dalin para se personashet flasin dhe ka shume te ndaluara ne film dmth (koqitet shumeee )

 • RARITI

  sipas meje ky eshte filmi me i bukur qe kam pare ndonjehere.aktorja qe me pelqen me shume eshte ANA.ME PELQEN SEPSE NUK DOREZOHET ASNJEHERE.NGA FILMAT PER FEMIJE QE JANE KRIJUAR KY ESHTE ME I MREKULLUESHMI DHE ME I MAGJISHMI.KY FILM TREGON SE DASHURIA E FAMILJES ESHTE ME E FORTA DHE SE KALON CDO PENGESE.KA SHUME PJESE TE BUKURA KA DHE PJESE GAZMORE,POR ME GAZMORJA ESHTE NE FUND KUR AI PERBINDESHI QE BERI ELSA GJETI KUROREN E SAJ DHE E VURI.PERSONAZH I BUKUR ESHTE EDHE OLAFI.PELQEN VEREN,MADJE E PELQEN SHUME ,POR SE DI SE CFARE I NDODH NGA DJELLI.PRIT PAK ATIJ I JEP NJE RE ME BORE ELSA.ISHTE NJE FUND I LUMTUR DHE PA PRINCIN.ANA SAKRIFIKOI VETEN PER ELSEN EDHE PSE E DINTE QE I NGRIU ZEMREN.FUSTANI I ELSES ISHTE I BUKUR POR FUSTANI TJETER ISHTE ME I BUKUR.JAM E APASJONUAR PAS MODES.E SHIKOJ SHUME SHPESH NE DITE DHE CDO DITE.MISTRECI JU LUMTE FILMA TE MREKULLUESHEM FILMAT JANE TE MAGJISHEM.BRRAVO JU LUMTE VAZHDONI PERPARA!

 • hektor myrteza

  UNE gjithmone i pelqej keto filma prandaj me vjen keq per to .
  ky film duhet te marre cmim te madh.
  dashuria ndaj dy motrave dallonin nga njera – tjetra
  e cila e madhja kishte fuqi dhe e dyta dashuri

 • elsa

  shum film i bukur ^_^ duke marr parasysh qe protagonistja e ka emrin ELSA si une e ben edhe me te bukur :* :P

 • MELISSA

  Une mendoj se nuk duhet te gjykojme nga pamja e jashtme por ajo qe vjen nga brenda .si ne ket rast elsa e gjeti menyren se si ta ndalonte dimrin pra zgjidhja e vetme ishte dashuria e vertet ne kuptimin moter-moter dhe nuk duhet te gjykojme a martohemi ate dite qe sapo e njohim dike apo diten tjeter me rendesi esht qe te jesh bashk me personin e zemres pra shkurt e shqip mesazhi i ktij fimi nejse mesazhet jane e para ‘kurrenuk duht te leme dike tjeter ne ‘balt”.dhe e dyta ‘dashuria e familjes ka nevoje shpesh her edhe per te sakrifikur me te dashurit e tu’ ky esht mesazhi im.

 • Kush Trimi

  esht nje film i mrekulleshem dhe ju pergzoj juve mistreci

 • harry

  C eshte ky film qe sa ta cosh pak para fillon prej fillimi :)

 • naruto

  e papar :)

 • naruto

  Nuk kam pare kur ne jeten time film me te bukur sesa frozen pervec narutos :)

 • argi

  e adhuroj kete film :)

 • Gerta

  Filmi shum shum i bukur.

 • lorè

  the best animation film

 • ema

  Super film I love u frozen shome mire qe e mori cmimin elsa <3 <3

 • Elma

  Kjo FAqe me te vertet meriton merit por nje vrejte fil me barbie me shum ju dua <3

 • frozen

  thanks for the coments

 • ola nela

  super film

 • X Person

  Ky eshte nje nder filmat me te mires dhe mendoj se me te vertet e ka merrituar cmimin :)

 • alexi

  i love this film <3 <3 <3

 • alex

  me pelqen shume filmi is super

 • elio

  Film I bukur :”) let it go

 • Chucky

  e vertete 1)

 • AlbinaGashi5

  Sa me pelqen ky film ^_^ <3

 • argent

  ky eshte nje film shum i bukur

 • shelly

  filmi per familjar

 • jadour

  olaf i love you

 • fjolla

  une mendoj se ky film e mori cmimin sepse donte te tregontese dashuria e familjes eshte dashuria me e mmadhe qe mund te ekzistoje

 • elinba

  mua me pelqen shum ky filum vizatimor sepse ka nje kuptim dashurie per familje

 • Ada

  i like ittt :*

 • elinba

  i mrekullueshem

 • sara

  shum i bukur ky

 • olta

  Elsa dhe Ana jeni sikur dy yje ne qiell

 • olta

  elsa dhe ana jeni sikur dy yje ne qiell

 • madridistas

  kryeveper

 • Besar selami

  FILM TE ANIMuar Me te bukur SKAm pare KU R

 • meha

  deri tash nuk kam par asnje film te animur pa kenduar :@

 • lorik

  shum film i mir edhe muzika shum e mir

 • lulja pranveres

  e mori cmimin

 • Dikush

  Filmi me i mir i Animuar. Dhe mendojse ben shum mir qe ia dhan qmimin si filmi me i mir 2013. :)

 • emira

  frozen eshte filmi me i miri ne bote

 • Arta

  Aman mistreci filmin big hero 6….pervec ksaj,jeni ma t’miret!

 • Ajo Goca

  Mua me pelqeu ky film sepse ishte i vecant nga te tjeret sepse ne gjithe filmat e tjere si ”Bukuroshja e fjetur” apo ”Borebardha dhe 7 xhuxhat” princi shpeton jeten e princeshes.
  Faleminderit mistreci jeni me te miret!!!!!!!!! :P

 • DEA

  Te lutem Mistreci.com posto dhe frozen 2

 • muslim

  :)

 • fjolla

  e vertet esht se dashuria ndaj moteres nuk shuhet

 • Olta Ademi

  I love FROZEN it”s a vary special movie

 • Tor Hila

  Filmi me i bukur nga të gjithë filmat!!!! Ky film e meriton të marrë çmim. ????????????????

 • Tor Hila

  FilmiFrozen është filmi më I bukur në botë. Ai na mëson se dashuria e familjes është dashuria më e madhe dhe më me vlerë në jetë ,dhe ky film e ka paraqitur këtë dashuri në mënyrën më të bukur, dashuria e dy motrave të cilat nuk i kishin më prindërit e tyre. Prandaj unë mendoj se ky film e meriton çmimin që i është dhënë.

 • Medina

  Në Fund Shpreh Dashurin Qe e Ka pas Per Motren e vet.

 • andrea lika

  te bukura keto kukulla por dua qe te futesh edhe khumba dhe disa kukulla me uragane tek bang bang

 • Trim Koca

  Faleminderit shume mistrec, filmi eshte shume i bukur per mua shume faleminderit!

 • Era

  shumtmir epasn

 • joni

  shum bkr

 • Arta

  Aman mistreci qoft se ka munci me hedh fillmin “Pinguinat e Madagaskarit? ni q asht ni film shum nish…Jeni ma t miret

 • Nela Rucaj

  shuuuuuuuuum i bukuuuuuuuuuur

 • alketa

  te gjith filmat ne mistrec jan te mir sidomos animuar

 • lika a.k.a

  filmin mat mir e kom bo une

 • blina

  film i bukur shum

 • roxana

  love it <<<3

 • argent

  ky filem e mori qmimin me merit

 • berisha qlirim

  shum interesant shum i klikuar gjithqka interesnate

 • shume e bukur me pelqen jashtezakonisht shume

 • jear

  un e di kuptimin e keti filmi sepse edhe un kam nje moter te cilen ja di rendesin edhe un do beja te njejtin gje si elsa do ta shpetoja motren time ne gjdo rrezik

 • megi

  ky filem eshte shume i bukur

 • merlia

  ky eshte nje filem shume i vecant

 • sia

  frozen eshte nje film i fuqishem dhe qe ka shume mesazhe….nje femije ia vlen per ta pare pasi meson shume…..e kam pare mbi 10 here dhe jo vetem une por cdo femije e dashuron kete film….te vegjel e te rritur…..ky film nuk harrohet!!!!

 • https://plus.google.com/102829843010114727025/posts Sabina _ H

  me pelqen arsyea qe anen nuk e shpetoi nje princ

 • https://plus.google.com/102829843010114727025/posts Sabina _ H

  e meritonte cmimin :)

 • Arjan Cekani

  a mundet ta nxirni frozen 2…kam nje vajze qe nuk po le le rehat ..e pa durushme…

 • Arjan Cekani

  faleminderit…

 • Dafina LOVE

  me ne fund mistreci e perkthyet kete filem kam pritur me muaj :)

 • calta calta

  frouzen eshte filmi me i mbrekullueshem

 • leona

  filmi i animuar me i miri deri tani , sa per mistreci.com them se eshte faqja me e mir

 • nilkolas

  ky fil meriton ta merr çmimin

private