Home Alone 2 HD |   Aventurë, Familjar, Filma HD, Komedi   |   06 Dec 2014   | by   hajdari

Një vit pasi Kevinin e harruan në shtëpi dhe iu desh të përballej me dy hajdutë, aksidentalisht ai e gjen veten në qytetin e Nju Jorkut dhe takon disa “fytyra të njohura”.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.5/10

Shiko Shkarko

Firedrive (Nuk punon)

Shkarko Direkt 1

Sockshare (Nuk punon)

Shkarko Direkt 2

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecloud

Videoweed

Nosupload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

-

Promptfile

-

Vidspot

-

                 –                 

-

 • Tala Breza

  fusni Hocus Pokus dhe Superbad :)

 • mira

  shum film i mir

 • Adi

  Super aktor ka qene, sa gjynah qe shkoi dem :

  • Labinot Shala

   A KA VDEK KY

   • Bella

    JO!! ka filluar te perdor kokainen..

    • kevin

     ka vdekur sepse pinte droge

     • Adi

      Nuk ka vdekur, por shume veta(fansa) i sajojne vdekjen…kjo eshte hera e 2 qe ja bejne por per te qen esht Gjall

 • Guest

  heren e par kur e kom kqyr kit film mkan ra qyrrat n tok tu kesh :D

  • Lona

   Hahahahahahaha a pshtove

   • Aleksander_Zengo1

    Pershendetje o Filmshikuese si je mireeee ? :*

    • Lona

     O djal imbare e i edukuar qe qenke:)

     • endrit

      ahahahhaha

     • hajdar

      hahahaha

     • anjeza

      hahahahahhahahhahahahha

 • haha

  shum filem i bukur , ju lutem futeni parent’s trap ,

 • fejsal

  shum te shpejt jeni

 • Geni

 • http://www.krokodili.com/ Mirsad Smakaj

  Thnx so much, tamom n’prag festash ja vle ti shikosh

 • ana

  ky film eshte i papar … e kam par q e vogel , dhe akoma m plq ta shikoj … do ju kerkoja q te na mundesonin shikimin edhe home alone 3 dhe 4

  • Jetmir

   Esht met vertet Filum interesantt SIDOMOS KU i hin ne shtepi ATA LLOPPOVAT :D

   • hajdar

    osht shume I bukur

 • Lona

  Filmi “home alone” ka 3pjese dhe kur do e vendosni te treten ngase jane te mrekullueshme

  • Egzon

   Nashta marrin parasysh komentin ton Lona ;) !!

  • besi besi

   Filmi Home Alone i ka 4 Pjese

   • Lona

    Met vertet nuk e paskam ditur:(

    • besi besi

     E po tash e din, nese je e interesuar ta dergoj linkun per mme shiku

     • Lona

      Jo mi te falenderoj por ska nevoj ngase tani e kuptova:3

     • besi besi

      ne rregull

     • erlir

      qoma mu

     • >>Drini<<

      qoma linkun e pjeses se 4 masi e din :)

  • grdttt

   i ka 5 pjese i pesti ka daal 2012 :)

   • anjeza

    2015

 • Valmir Prenaj

  Bravo Mistreci jam 27 vjeq po keta filma i kqyri per gjdo vit 2-3 her .
  Ju pershndes e suksese ne punen tuaj !

 • emri

  kta 7ose 8vjeqart nuk e dijn qka osht komedia,sdin qka o me kesh :P :)
  flm mistrecii

  • DEA

   mos ofendo

 • fabian

  jeni me te miret
  ne prag festash duha qe te nxirrni sa me filma me aksion
  falimnderit :)

 • Unë

  Shume I bukur ku filem, tamam Bukurosh I Ndonjë Autokracie te lashte.:)))

 • edison.takaci

  bukur

 • Guest

  Bravo Mistreci per punen tuaj jam 27 vjeq por ket film e shoh se paku 2-3 here ne vit .
  Pershndejte e suksese ne punen tuaj !

 • fgdfhss

  nxirrni Home Alone: The Holiday Heist qe eshte filmi i fundit home alone deri tani , doli ne 2012

 • Jetmir

  Esht met vertet Filum interesantt SIDOMOS KU i hin ne shtepi ATA LLOPPOVAT :Dhhh :v

 • Erion Morina

  Mir osht flm mistreci.com

 • gentaos

  shum perfekt
  hahahah shum I mir
  hahhahh shumm funnyy
  hahhah shum i fort

 • Fabio

  Home Alone 3 ?!

 • Mixha *_* Axhami *_*

  Cili link asht ma i miri ?

 • altin

  shume film i bukur por une do desha te vinit me shume filma aksion ju lutem flm stafit

 • ?

  i bukur osht e kam pa ne digitalb

 • Argjend F. Jahaj

  pjesa e par po e fort a sa her e kum pa ne Tv

 • Argjend F. Jahaj

  Tash dul kjo tash pe kqyri Ju faleminderit Mistreci.com flm shum

 • dafina

  e adhuroj kete film shum i bukur bravo

 • dafina

  shumm fil i bukur bravo mistreci

 • redis elezaj

  cna kujtoj edhe i her fjemirin

 • Geri Greg

  faleminderit qe prekni gjithmon me nostalgji vitet tona te femirise me keta filma mite! a mundeni te vendosni dhe filmin”DENIS MENACE”?

 • ai djali

  HOME ALONE 3 ?!

 • Pa emer

  Shum interesant deka tu kesh

 • $ali Luma

  Shum nice filmi ,, ala se shikova :P

 • Eraldi Hasani

  <3 <3

 • fredi

  ///

  • Guest

   Pjeshk… po se clidhje kishte kjo ktu O.O

  • Wizard

   E ke ngaterruar Mistrecin me Instagramin :D :D :D

 • Alooo

  Shum film i mir

 • anxhelo

  shum film i bukur edhe home alone , dhe home alone 2 ,,, ju lutem mistreci nxirrni dhe 3 dhe 4

 • Black|^_^|Pistol

  Bravo Mistreci te papare jeni!! Kur do vazhdoni me home alone te tjere!?!??!

 • Flutura

  shume film i bukur

 • albin

  filmi ma i bukur qe kam par

 • nirea

  HAHAHAHAHAHA

 • edi

  shum film i bukur por mund ti shoim edhe serit tjera

 • ai

  sa film i bukur

 • Diellza

  Film shum i bukur :)

 • AK47

  Mistreci ju lutem si dhurate per vitin e ri prej faqes per neve Notorious Big filmin mundsisht

 • sadete

  edhe pse kevin ishte i vogel me trup arriti te bente nje ndryshim aq te madh!!

 • Jeton Gashi

  pse spom bon filmin me as nlink kur po klioj play po ma qet veq download?

 • Edi Krasniqi

  That film its amasing

 • Edi Krasniqi

  lalalalalal its amasing

 • ksenja

  fimle i papare eshte

 • Qemal

  Si e ka emrin Ky djalosh ne filma tjerr a ka filma tjer ky djalosh se shum po mpelqejnn ju lutem mtregooni me informohunii

 • https://www.facebook.com/lenipicari Leni Picari

  Shum film i bukur Mistreci.com
  haha na shkriu fare kevini si tek filmi i 1 dhe te i 2
  jene faqja me e mir <3

 • leon

  kur e pash ket film jam trranue tuj kesh

 • leon

  se kum besu se ka vdek po kur e morra vesh mos vet

  • peki

   nuk ka vdek more -_-

   • hajdar

    A KA VDEKUR KEVINI

 • kevi

  super gallate

 • aurela

  shum film i mir

 • aurela

  ama po me dhimbsmet ky djali Kevin qe ka fillu me u ba i varur prej droge

 • aurela

  si djal i vogel shum i lezetshem edhe aktor shum i ber dhe i ka veten 9 vjet ne film

 • ardi

  nese ka mundsi serite 5 dhe 6

 • Albion Lushaj

  Bsh i fort

 • endrit

  shum film i mir

 • erona

  ASHTE FILEM shum i mir

 • erinn

  pse esht heq filmi

 • anjeza

  eshte ende gjall

 • Rindi iMmOoRtAL

  Swper Ky FIlm ;)

 • adem

  shum film i mi

 • Adi

  ”shkoi dem” nuk do te thote qe vdiq, por si perdorues i droges nuk ishte me i afte te vazhdonte karrieren si aktor….lexo me kujdes

private