rregullime1
Home Alone 3 |   Aksion, Komedi, Krim   |   21 dhjetor 2011

Alex Pruitt, një djalë nëntë vjecar që jetojnë në Çikago, dredhoj hajdutët të cilët kërkojnë një chip top-sekret në makinën e tij lodër. Për të mbështetur veprimin e ardhshëm një organizatë terroriste e Koresë së Veriut.

Shikoje në: PutLocker | VideoBB | Veevr | MegaVideo |

Shkarkoje nga: UploadKing | DepositFiles

 • miri_tr

  haha i papam

 • leo_24

  a mundeni me shtu home alone pjest tjera?

 • auu records

  filmi shum i mirr i papam por ingjizim i dobtt :P

 • Njani

  S`ka film ma te fort se qeky ……….:D

 • arben

  a bene ta i pse ne filmin ice age mu ndal filmi ne minuten e 72-t dhe me tha pritni 30 min ose beni download me megavideo, a nuk munemi ta shikojm filmin pa e be download

 • admins

  Arben, se shpejti do nxjerrim edhe link ku hostohet ne vend tjeter neqoftese ke ip qe te ndrohet, restartoe router e internetit edhe lishoe prap prej ku te esht ndal, neqoftese se ke, duro dhe pak kohe deri sa ta nxjerrim link tjeter..

 • enis

  hahahaha i papar na qenka ky ky eshte je film shuum i fort te cilet kush e pelqen plzzzzzzzzzzz komente te mir a shpreheni ne ket film te argetueshem….

 • dea

  ooooooooo filmi ma i mir ne bot

 • GJAKOVALIA

  SHUM I MIR FILMI ME PELQEN SHUM

 • http://kaqanik Hitman

  Shume i Mir Filmi.. Edhe Episodat Tjera..?:$:$

 • Jesi

  Jeni te papare

 • Rihanna

  ky nek eshte ai filmi te cilin e kerkova

  • Princ

   Poo Ngaa te kemii rihanaa tyy /

   • Rihanna

    Nga ????secret

    • tropojani

     Tropoja besoj ?? :P

     • HAJDAR

      nga amerika :pp.

 • Ultras Ballisti

  gjithashtu

 • Edina

  Ky film me pelqen shummmm

 • rabit

  ky me pelqen shum dhe asht filimi qe e kerkova

 • Kulleri_s_23

  shum i mir (l)

 • Dooni_idon

  Shtoni Dhe Home Alone 1,2 jan mjaft me te Mir Flmnderit

  • Aldo Tushaj

   2 se kan shtuar

 • http://www.facebook.com/profile.php?id=100001178128111 Elmedina Borovci

  shum interesant per mrekulli e kan bere

 • http://www.facebook.com/profile.php?id=100001178128111 Elmedina Borovci

  une kete komedi e kam par por e kam par se ky djali ishte ndryshe por edhe emrin e kishte :Kevin

 • Denis Visha

  Pse nderpritet filmi nga mesi?

 • Agnessa

  shum film i mir

 • http://www.facebook.com/people/Engjulli-Ëmbel/100001414380323 Engjulli Ëmbel

  Shum Teper Me pelqeu filmi…

 • http://www.facebook.com/people/Engjulli-Ëmbel/100001414380323 Engjulli Ëmbel

  Shum i Mir Me Pelqeu FIlmi…

 • Adis 7

  unë këtë film e kam pa edhe më herët ai film më pelqen shum se eshte qesharak..

 • http://www.facebook.com/profile.php?id=1063539394 Sovran A. Doda

  Shum I Qart Filma :P

 • http://www.facebook.com/profile.php?id=1063539394 Sovran A. Doda

  Keta e kam Pa Me  Heret :P

 • Denis

  jeni te pa par po ju kisha lutur ta qitni home alone 1

 • Florent Hoti

  A mund ta postoni | Home Alone 2 |

 • Liana

  Jeni te mrekullueshem (KJo faqja eshte sh e bukur) filmat me te bukur      !!!    jeni te papare

  • Luna

   eshte e ver8 <3

  • Luna

   jeni te ,mrekullueshe  dhe ti Liana

   • Liana

    hahahhah flm

    • Luna

     Zemer

     • Guest

      ggfvthr

    • HAJDAR

     liana .

  • Edib

   shum mir

 • Arben

  Shum pom bllokohet e  kam rjetin e  Dopt :S :S :S : S

 • Ramadani_berkan

  shum filma interesant

 • http://www.facebook.com/profile.php?id=100001097087608 Besjan Çerreti

  1 djalosh shumm iterlegjent

 • Arben_1233

  ttttt

 • Arben_1233

  rewrse

 • Arben_1233

  dadarfada

 • dadada

  dadafsfsa

 • Arben_1233

  hjh

 • Arben_1233
 • erjon

  ky djal eshte shum inteligjent

 • Winx5club

  Ky ketu ka filma te persosur.sidomos home alone 1,2,3.

 • koli fuck drinin

  fantastic

 • Arseldbossi

  pa kualitet pastaj mund ta nderroni kete veevr sepse eshte me koti nga te gjith playerat

 • http://www.facebook.com/valon.lonni Valon Lonni

  film i buker shum jom knaq tu kesh fmija shum inteligjent

 • http://www.facebook.com/ValonSaraci1 Valon Saraqi

  SHueme i mire

 • Newstyle94

  Edhe pse ky film esht i vjeter por mbetet filmi im i preferuar 

 • filmabe

  Filma të tillë janë të pavdekshëm, nuk besoj se ka person që nuk i mban mend seritë e Home Alone :)

 • nity

  jeni me te miret

 • lusian

  i papar

 • valoni

  shum e papar jeni te mrekullueshem jeni super fansat emi

 • http://www.facebook.com/NuhiDakaj Nuhi Dakaj

  Djal Intelegjentt :D

 • Ionida.

  Jeni te Mrekullushem(Kio faqe eshte shum shum e bukur?.)

 • XHERSI

  PSE NUK PO ME DEL TE SHOF FILMIN

 • valdrin

  shum i mir veq vazhdoni

 • sss

  sai mir ky filmi

 • qendrim

  e 2 here qi pe kqyri

  • Ajo Goca

   mri ja bo

 • diklle

  mua me beri pershtypje hajdudet

 • http://www.facebook.com/people/Ad-Noon/100003506470257 Ad Noon

  film fantastik

 • longar

  shum i mir

 • Fjolla

  Shum i mir filmi

 • Guest

  shum i mire filmi

 • Guest

  jfds

 • ZeKo

  HAHA shum e mrekullueshme

 • ANI

  sa ibukur qe eshte ky film

 • http://www.facebook.com/iarti.deliu.5 Iarti Deliu

  -Hahahah p9

 • leo

  film fantastik

 • Nesi

  shume i bukur po si mund ta shkarkoj

 • Areti

  wow film shume i mrekullueshem

 • met torba

  ej me falni po doja te te thoja si ta shkarkoj home alone 3 dhe b13 ultimalet/..

 • elena

  shume film i bukur

 • ani

  shume e bukur

 • juri

  jeta fundit <3 <3 <3

 • Vali Corleone

  Qe kjo faqe teper e miir veccc vazhdoni sidomos kky film aq i famshem qe e dua un esht i papare ?

 • sabir

  shum e mir

 • nezir ahmetaj

  eiii stafi ju pershendes per punen e palodhshme por ju lutem qutne putlocker net bon ne putlocker

 • blerona

  filmi me i bukur nga te gjitha filmat mistreci.com

 • manushaqe

  eshte filmi me i bukur qe kam shikuar ndonjeher ju pergezoj nese mundeni ti vazhdoni edhe disa pjes te tjera

 • Aldo Tushaj

  bukur po pse nuk hapet filmi i 4?

 • yllza

  ne te vertet jei fantastik

 • vesa

  jeni te papare!

 • girl

  ku filum esht shume i bukur

 • Mentor

  <3

 • blinor

  ska film mat mir

 • Ermondi

  shum film i bukur

 • franci

  faqja me buker qe kam pare !!

 • franci

  kull fare filmat

 • Austin Mahone

  kevini gjithje i ka pasur filmat e mir ;)

 • qlirim

  filmi ma i mir

 • Rigon Bosii

  Filum fantastik :P

 • Ajo Goca

  super :D :D

 • Ajo Goca

  super super super superr filmm :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 • oooldta

  sh bkr

 • Jorgo

  Filmi me i bukur qe kam pare :)

 • :P

  sh film i bukur
  :) :)

 • THe ImI

  film shum i mir <3

 • Amir

  shum mir

 • endriti

  ju uroj suksees ku filme eshte shume i qarte

 • xhenti

  shum i fort

 • Kaan Otr

  Filmi me i mire

 • ermal

  shum edu ket film

 • flori

  filemm i pa par i shkelqyshemmmmm

 • lindi

  shum bukur

 • RuDi Milan Champion

  Faqja me e bukur per filma ju pergezoj :)

 • Jon Lala

  Film shume i mire
  bravo stafi keshtu filmash sillni ne faqe

 • Rizah

  HAAHHAHAHA Ska me kit film

 • edison

  Ma I Miri

 • safir

  aaaaaaaaaaaaaaaaaa e paskni knaq

 • lonaaa

  i mrekullueshemm hahahahahhahah

 • Ali Kastrati

  Film shum i bukur