Homefront (2013) HD |   Aksion, Filma HD, Krim, Thriller   |   15 Feb 2014   | by   zuska

Një ish-agjent i DEA-s shpërngul familjen e tij në një qytet të qetë, ku shumë shpejt ngatërrohet me një bos droge vendas.

Trailer: YouTube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.7/10

Shiko Shkarko

Putlocker

Shkarko Direkt 1

Sockshare

Shkarko Direkt 2

Vidspot

Movreel

V1 Player

Uptobox

Novamov

Filecoud

Videoweed

NosUpload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Movshare

-

Promptfile

-

Vidbull

-

                 –                 

-

 • Mikel

  Super aktor dhe si gjithmon filmat e ketij jane super.

  • LifeHacker

   IMDb FAIL!
   9/10 ish dasht me kan ky film eshte fantastik ^_^

   • Mikel

    nuk ka shume qe ka dalur si film, dhe ne IMDb numri i votave eshte akoma teper i vogel por pas disa koshesh mendoj se sigurisht mund te shkoj 8/10 nejse nuk ka aktor me te mire tani per tani se Jason Statham per filma aksion.

    • bonnyy

     imdb fail , e ti kush je , ai qe shprndan oskaret ?

     • LifeHacker

      un jam ai qe shikoj filmat dhe qe di ti vlersoj

      shqiptari meniher mu rrok shko kap mso najsen

    • marjo

     dwayne johnson po edhe jason statham shum i mir eshte

   • ExtremMan Netty Leku

    Shum sakt IMDb ja ka dhan vlersimin, nuk o film qaq i mir qa po tdoekt ty ? Ni ngjarje montoone veq me qik tvet ni msuse ni shpi edhe 2-3 rrugaqa qe e sulmojn lufton me ta edhe nfund kryeht filmi…. ku po do 9/10 a di qka jan filmatm e not 9 ?!

 • x-ray

  Shikim te kendshem per te gjithe adhuruesit e filmit.
  Pershendetje Mistreci,dhe flm per mundesin qe na ofroni…
  Pershendetje nga BRD

 • Guest

  Weee Stafi me i mire pi krejtve <3
  filmi qe une doja u realizu ma n'fun..
  Thnx for all.. Big up x ket Actor

 • Arjan Nogu

  ipari shikues

  • Mikel

   ja dhe nje qe vazhdon me keto komentet palidhje i pari apo i dyti apo i treti, si intereson njeriu

  • Frederik

   -_- komento ndonje gje rreth filmit se nuk i intereso kuj a je i pari apo i dyti -_-

  • x-ray

   ik ore ne fare speci…
   nese ke vullnet komentoje filmin perndryshe je i padeshiruar

 • http://www.krokodili.com/ Mirsad Smakaj

  We Stafi me i mire pi krejtve..
  ma nfun mu realizu deshira
  thnx for all and big up fo Jason

 • Visi

  film QR

 • Bajram Azizi

  Film shum i mir

 • Darioden

  thanks mistreci, Nr.1

 • rando

  MISTRECI jeni me te miret …. filmat e keti super si gjithmon

 • Frederik

  ky eshte Super Film :)

 • Uran Kajtazi

  Filmi: 9/10

  Aktori: 10/10

 • petriti

  Un e kam pare ket film me heret eshte nje film i mrekulluesh ja vlen te shikohet sidomos per ata qi dojn filma aksion.. teper film i mire ,, bravo per punen stafi jeni me te miret <3 thumps up

 • Enis Jakupi

  super film

 • gezim

  kapak film o e kom pa ma heret

 • dardan

  Deri te minuta 38 punon pastaj mbaron filmi menjehere. Provova ta rikthej disa here por prap i njejti problem, si ta rregulloj.

 • Arsid Bajrami

  supper film jeni 1-sha

 • A.S

  Ju lumt Mistreci per kte film… Jeni 1-sha…

 • panos

  shum i bukur . bravo mistreci

 • armando

  Tè lutem the transporter 4 dhe po qe mundèsia té vesh mé shum filma aksion. Faleminderit je i madh

 • shqiptar.

  Mistreci pranoni falenderime jeni te mire.
  Ky aktor eshte i lindur keshtu ma don zemra me shiqu filma te ketij i pa zevendesushem.

 • artiol

  shum filem perfekt por ju lutem transformers 4 qitnee sa me shpeitt

 • Eduard Daci

  super film, bravo stafi :)

 • facebok822

  Film QR
  bravo mis3ci :D ?

 • mark willis

  ju lumt mistreci jeni ma te miret definitivisht

 • Djellza Hoxhaj

  film i mrekullueshëm

 • Aurora?

  Zemra ia wlen ta shikosh <3

  • Erinn

   ja po e shoff

 • Guest

  Shum aktor i mir edhe qdo film pe ndreq
  Bravo Mistreci . po jeni shum tshpejt me filmat e ri :D

 • vito

  shum shum i mir;flm mistreci!!!!!!!!!!!!!

 • Fatmiri

  misteci a bon filmin THE PARFUME..

 • EROLLY

  Filmi shum i mir , por a ka mundsi me postu edhe filma parody ju lutem .

 • A.s

  super film.
  ky aktori me te vertet te gjith filmat e ti jan te bukur.
  po filmi transporter a ka dal i keti aktorit …

 • Miri Rama

  E Kam prit Ket Film JU FALEMINDERIT SHUM RESPEKTE

 • Burim Caka

  linku shkarko 1 shume ngadale me thot 6 ore me prit ju lutem nese mundeni me shkarko link 2 direkt me be ose me putlocker

 • lostmovies

  Putlocker its down but SockShare still being on life -Now Putlocer its a fuckg website name firedrive

 • Redion Lila

  Shume film i bukur. Bravo Mistreci jeni 1sha

 • Qendrim

  shum filem i mirrrr

 • The Mujche

  Super aktori, me super filmin e tij !

 • Eri

  Mistreci jeni Nr 1 na i shikojm filmat akoma pa dal ne video club ne usa

 • thewalkingdead

  pse spe qitni bre the lone surivor shum osht film i mir edhe bravo per ket film <3

 • Leutrim Ruci

  Ju lumte djema. Nice film..Jeni njesha

 • L.H

  nice movie ;)

 • Kleidan

  (Y(

 • kushtrimi

  super film,bravo misreci

 • rineta

  je super yll

 • egzon

  film ma i mir prej kretve aaa very good

 • egzon

  thank you mistreci

 • Besfort Shala

  you wanna see outside denny? teper i mir veq u dasht fund me qit shka u ba me at sherlinen flokzezen ket motren e getit flokbardhen a u martu me msusen etjera :D

 • Struga

  Nje film shume i bukur .. Bravos , Bravos .. :)

 • Eris Qerkepja

  Super

 • Jeton Ramadani

  jason nje super aktor me nje super rol te bukur

 • Besnik

  Shum Film i mire Aksion mos e leni pa e shiku kit Film asht shum Artist i mire dhe ka shum filma te mir dhe besoj se qdo kujt do ti pelqej e falenderojm Mistrecin.com

 • bossi

  na falni nese e dini ndokush ka qen nje filem ne 2012 ose me heret ne kore te jugut zhvillotet ngjarja behet fjale per nje okupim per momentin nuk me kujtohet titulli ky filem eshte dy pjese po te dyten skam mund ta gjej aty nje grup te rinjesh perpjeken ta qlirojn vendin plz

  • afsd

   Red Dawn

 • bardh

  JU LUTEM NESE MUNDENI ME QIT ”LONE SURVIVOR” OSHT FILM TEPER I MIR !
  RESPEKT

 • jassi minna

  sh i bukur urime xfaqen

 • Guest

  shikojeni se ja vlen film i mire

 • unikkatil

  shikojeni se ja vlen film i cmendur me plq keto lloj filmash flm mistreciii

 • ema

  the bestttttttt

 • fabjan

  faleminderit stafi jini me te miret sa per filmin shum emocionues…

 • Leona

  Ju lutem qe ka mundesi filmin Believe te Justin Bieber qe ta sjellni ketu ne mistrec..Ju lutem ju lutem

 • Baardhi

  JASOONN STATHAMM <3 Aktori ma i mirii ju lumt mistrevi

 • Bizzle ??? ?

  Ju lutem qe ka mundesi filmin “BELIEVE” te Justin Bieber?

  • Kresha

   HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA nije bre nije :'( kurrrrrrrrrrrrrrrrr s hi n ket web nese e qesin at film :3

   • Bizzle ??? ?

    O ik more hup dikunn -_-, pune e madhe qe s’hin ti ne kit web po merzitna :'(

    •    

     ahhahahahhahahhahahhahhahahah shko myte veten more kur qet filma te justin bieber

     • Bizzle ??? ?

      WTF shko msohu me shenu niher e tani fol ;)

 • Gilangji Gilani

  filmi numr 1., saka dilem veq para m.i

 • strateg

  ja vlen me kqyr :)

 • Burim Poniku

  e pash kejt filmin ntrailer per qka bohet fjal, skoka nevoja hiq me hi me kqyr:P

 • Argjendi

  Shum shum film i mir ja vlen ta shikosh. Flm Mistreci :)

 • Lorenc

  shikojeni se ja vlen :)

 • Lorenc

  Film i mrekullueshem <33

 • berisha

  flm shummm qi po na mundson me pa ni filem si ky ne perkthin shqipppppp thnxxxxx

 • Agon Sejdiu

  filmi i keti zhandri te caktuar relativisht i mire.do deshiroja filmin the wolf -of wall street
  .flm per mikrukptim

 • BABA STARS

  shum film i bukur mekat kush nuk e shikonn :D :D :D :D

 • http://igliferati.tumblr.com/ Igli Ferati

  Nje super aktor dhe nje film i madh !

 • Argjendi

  Super super film ja vlen ta shikoni Mos e humbisni :) Faleminderit Mistreci jeni met miret.

 • loni

  shume fil i bukur edhe aktori

 • Lido

  si ta shkarkoj filmin e plote .. se me shkarohet pergjysem me kto linket ktu ?!

  • Mikel

   me ndodh dhe mua shpesh here, thjesht provoje perseri disa here, ose nqs gjat dites ke internet te dobet provoje ta shkarkosh vone ne dark gjithsesi mund gjithashtu ta shkarkosh dhe me realplayer downloader thjesht shkarko realplayer dhe instaloje ne pc me pas browseri do te pyesi nese do te aktivizosh reaplayer downloader ku mund te shkarkosh filma dhe vidjo nga cdo faqe thjesht fare

 • noana

  I Love itt ;) ,,,,greateeee

 • peci

  shum i fort

 • Une

  shum shum i mir

 • Zaim Dervishi

  Shume film i mire

 • Er Dit

  Jason Stahatm <3

 • Shady

  Wow nje nga filmat me te mire te Jason Statham :) big up.

 • Ajo

  Nje nga filmat me te mire te Jason Statham. :)

 • Il Serio

  shikim te kendeshem te gjithve

 • Il Serio

  Ky aktori me ka pelqyer gjithmon edhe tani me pelqen shum

 • Jetnor Adhami

  FLMMMMMM Mistreciiiiiiii !!!! Jeni NUMBER 1 ;););)

 • BORSHI

  i bukur

 • korabi

  Pershendetje
  A mund te me tregon dikush se si hapet ky film se spo muj me e hap.
  Faleminderit

 • Jullio Olld

  Pervec Aksionit , ne filem tregohet edhe dashuria qe ka babai per gocen e vet !
  Jason eshte vertet nje aktor i madh!

 • vladimir

  nice

 • Olsi

  Po si mund ta shkarkojm filmin?

  • Thor

   internet download manager, ! super per shkarkim filmash ose video,!

 • Amarildo Musta

  Filmi i papare (y) , a mund te futni dhe ” how to train your dragon 2 ” ?? Kam kohe qe e kerkoj . Faleminderit

 • jasi

  super film

 • test

  a ka munsi me ja bo update link download ??

 • Xhuliano

  super film ja vlen ta shikosh

 • buja

  pse gjithmmon e koqet filmin

 • ARSHA

  ska me utorent te shkarkohet

 • une jam budall

  HD ist cool

 • besi

  super

 • thats me

  SUPER AkSiOn !!!!!!!

 • Arsen Xhenjo Hoxha

  i bukur shum i bukur

private