rregullime1
Ice Age: Continental Drift (2012) |   Animuar, Aventurë, Komedi   |   11 Oct 2012   | by   ardi

 

Meni, Diego dhe Sidi nisin një aventurë të re ndërkohë kontinenti i tyre ndahet. Duke përdorur një ajsberg si një anije, ata përballen me krijesa të rrezikshme deti dhe luftojnë kundër piratëve, ndërkohë zbulojnë edhe një botë të re.

Vlërësimi i filmit sipas IMDB: 6.8

Trailer: Youtube

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | NovaMov | NosVideo

Shkarkoje nga: NosUpload | Uploadic | FileCloud

 • iassi

  Kur dit del ky film ne dublim shqipp.

 • JURGEN HILAJ

  pse nuk e hap aman ma jep me te ngecme kete filmin se si filem eshte shume i buku.
  MISTRECI.COM ADRESA ME E MIR PER FILMA PZ BRAVO KESHTU VAZHDONI.

  • erion

   like

 • K.N

  hor jeni bo.. tuj vjedh prej azfilma. e bala bre

 • http://www.facebook.com/people/Princ-Princi/100000583328441 Princ Princi

  teper filum i foort a :P

 • http://www.facebook.com/taulant.loka.7 Taulant Loka

  pse se nxirrni me torrent

 • flori

  dhe me uploadic shkarkohet

 • Danelio Gjoka

  si shkarkohet

 • Stelaa

  Pse Spom me ban me kqyr qysh me shkarku ?

 • movie_lover

  great … i’d love to see it again! ^_^

 • never give up

  reklama anash filmit :”tani filmat me te fundit edhe ne celin tuaj”
  -un spo e shof dot ne comp ky thot..

 • arisi

  shum i mir a dalin ma naj epizot 5

 • blend

  shum i mir

 • Leo

  pse po ngec (ndalon) shpesh ky film

 • mali

  mat mirt jeni

 • shpssh

  mir shum po perse seshte i dubluar ne shqip

 • donaldo lika

  hahahahahahaha

 • sidorela makru

  e dime qe do te jete pa dyshim film shume i bukur edhe pse se kemi pare akoma as edhe si e ka fillimin.Na kenaqe mor MIstrec.Bravo ,keshtu vazhdo.Po te presim…

  • molla

   ha ha ha u me ka i madh qeke

 • sidorela

  ai ai ai te amo vjoleta la rockera

 • sidorela

  age of ice is a perfect film and so funny .The character i like most is Sidi,because he does the most ridiculous things which make me laugh so loudly.I just adore it so much.I am expecting to see this part soon

  • molla

   na bo si angeze kjo mo

 • Ela Vogli

  Shum fantastik eshte filmi ja vlen ta shohesh

  • Leotrimi

   perime aa
   e fort koka edhe seksi koke

 • Orges

  http://www.mistreci.com o adm pse ngecin keto filma ?

 • Valmir Syla

  Hey Mistreci.com Reklamat e te gjtha di mi hjek po a bon me dit pse dalin ju lutem me ktheni pergjigjje

  • dcfscnsgf

   film shume i mire

   • erion

    film i bukur

 • Nazyf

  Shum I mir

 • elsona

  shum i bukur filmi

 • taulant zeka

  shum film i bukur po po ngec shum

 • fatlum

  o shum i mir filmi <3

 • PrOo||TiGEr!

  ohhohohooh

 • eli

  shum i bukur

 • Gjyla Isenaj ? ? ?

  Shum i mir ??

 • argjend dina

  shum filum i bukeur walla <3 :*

 • jakup govedari

  shum ibukur film i vjedhur

 • jakup govedari

  shum fil i buzeqeshur

 • hajdi

  super film <3

 • besarti

  mete bukurit jeni! por pse nuk po ben me e shiku 100 her ekam shiku e tani nuk po ben

 • a

  Pse be spo bon veq 404 error po ma qet .Kallzoni.

 • Shkelqim

  Sa shpijt

 • shqiprim

  Pse be spo bon veq 404 error po ma qet .Kallzoni.

 • riad kastrati

  perse po ngec ky film

 • riad kastrati

  rregullojeni lu jutem

 • Xhulio Kola

  ky filmi smhapet fare

private