Mean Girls 2 |   Komedi   |   07 Dec 2011   | by   frank_

Johanna “Jo” Mitchell eshte nje vajze 17 vjecare e cila jeton me te atin qe punon si pilot garash per Nascar. Me pas, fillon shkolla dhe aventurat e kesaj vajze lozonjare. 

 • belg

  pse spo muj me pa  foomin pom pelqen pls

 • Sb

  hi,pse filmi nuk hapet kam deshir ta shohe ju lutem reegullojeni pls :)

 • Isolda

  ajajajaj pse nuk hapen filmat ,dua qe te hapen

 • Albagoskova

  si shkrkohet dhe pse ndalon kaq shum???????????

 • Albagoskova

  si shkrkohet dhe pse ndalon kaq shum???????????

 • galan

  qfar komenti allahile asnjo nuk po qelen mi kshyr..more amatera

 • anaaaaaaa

  pse s’hapet????
  pls rregullojeni!!!!!!!!

 • ellys

  THE BEST FILM EVER !! love it <3

  • ana

   nooooooooooo

  • Marjada Brinja

   Mean girls 1 is more beautiful, but both are great movies though :)

   • Emili

    Me fal se po ta prishi shoqja ime e dashur qe ske lidhje me anglishten po ne fjali nuk mund te perdorish edhe “BUT” edhe “THOUGH” sepse te dyja e kane kuptimin e njejte. Ne shqip fjalia qe ti e ke shkruar do te thote :vajzat e keqia 1 eshte me e mire por Te dyja jane te mira por. Keshtu kujdes me anglishten se me fal qe po ta them por nese bejme nje konkurs macja ime duke i rene pianos dhe ti duke folur anglisht une ta siguroj vendin e pare qe nga fundi :-) :P

 • ellys

  how to download this filmmm ???
  help meeee :)

 • ana

  po punon ky vini te shkarikohete te u torrent

 • disi

  perse nuk hapet si film amun te na tregoni si ta shikojm

 • http://www.facebook.com/klea.dulce Klea Dulce

  pse nk hapet filmii :((((

 • njomza

  shum film i bukur

 • stivi

  filmi eshte ne rregull. duhet te keni te instaluar adobe flash player 11

 • linda

  shum film i bukur

 • Ariana

  this movie is coL <3

 • lalala

  shume fili i bukur

 • filma me te mir i qeni ne mist

  shume filim i bukur sepse une e kam par edhe 1 me lindsy lohan edhe amanda seyfrend por ku me maria walsh dhe meghan matrin me plqen edhe me shume sepse luan mejsi mejsa te jonas edhe te kori ne shtpin e bardh maria walsh

 • stefiiiioaa

  sh film..i bkr ju lumt MISTRECI jeni shum te PAPAM……vetem ate HOTEL FOR DOGS te na e rregullonit m’ka ngel merak qe se kam pa qat film…apo nk i dua dhe qent mas shumti :( …. :)

 • anxhi

  shum i bukur

 • No1zy O.T.R GenTa ???

  Shum i Bukur ???? Ju Lumt

 • Manda Amanda

  lovvvve ittt

 • Manda Amanda

  pse po ngeeeeeeeeeeecccccccccccc:(

  • elisa

   ca tngecii

 • selena gomez

  shum i bukur

 • JENILA

  THE BEST FILM FOR ME

 • Megii

  film nice :*

 • Alba Krali

  SH.FILM I BUKUR

 • sara

  love this move?

  • ~Queen~

   ti dhe thu i love this movie edhe i hate this movie-i love horro movie :P pa rr nfund.. sa pa kuptim :P

 • sara

  i hate this movie i love horro movie

  • Shpat Sllamniku

   i paske msu dy fjal anglisht a

 • egi

  the best

 • ola

  sh sh i bkr

 • bela

  i love it

 • anonimsa

  pse nk m hapet filmi

 • Alma

  Film shume i bukur :)

 • Alma

  Film shume i bukur :)

 • StillThinking4U

  very nice

 • enxhihalili

  shume film i bukur,,,dhe perkthimi shume i mire

 • Benn isa

  Ky eshte pasqyrimi me i sakt i te vertetes se sotshme me te vertet eshte mahnitese…Love itt… :D

 • hahaha

  haha wondreful

 • anxhi

  shum film i bukur ja vlen ta shohesh 20 here

 • Lori

  Wow really perfect movie! Ja vlen ta shikoni ;) Thanks mistreci

 • Ilir Rustemi

  shume mire punon o ke linje te dobet ose kompjuteri i dobet

 • Albana

  Waaw, I love it, is amazing! <3 <3 @mistreci.com ^___^

 • Queen!!

  Shtoni caa filma si kta pr adoleshent xP ato filmat korean psh jan filma tbkr .. njs Film shm i bkr <3 :)) ?

 • laura eni

  FILMA ADOLOSHENTESH JU LUTEM MISTRECI ME SHUMEEEEEE

 • Dinna

  Eshtt nje filmu shum i bukur me pelqenn shumm :* <3

 • LOLO

  ku mund ta gjej MEAN GIRLS 1 ?????????

 • grsa

  the motherfucker

 • grsa

  the motherfucker Pit beated Xhesi and the badass Rick take him down

 • Monster Energy

  pse bre te minuta 1.06 gjith po bllokon
  :/

 • enxhi

  ju lutem vampire diares edhe originalss

 • Monster Energy

  duhet shuuuuuum me prit per me shiku? pse kshtu?!

 • Albi

  qlirim shabanaj oj lop e gjalll so filum serial
  ka preafesisht 70 apo 80 epizodee
  kur ti kqyr krejt rend at’here fol

 • ArLiinndd

  Shum playeri i dopt, ndreqne bile qeta seriala le tna bojn mire !

 • goku

  ca ka kjo qe ecen nga dy minuta edhe kthehet prap nga e para

 • armanidr

  Ku esht problemi qe nuk hapen filmat ne keto linket e tjera?? Ju bllokoi edhe juve qeveria!!

 • NoName

  Nuk po bon asnje link per shkarkim , mistreci ju lutem rregullojeni ?

 • Furkan Fuki

  Mistreca kur fillon episodi 16 i filmit The walking dead.

 • Ardi Canaj

  kjo episoda e 16 qe do te shfaqet sot esht e fundit

 • Ryana

  I’m sorry but i know a lot of movies that have a better love story than TWILIGHT!

private