Mulan II (Dublim Shqip) |   Animuar   |   07 Dec 2011   | by   ciuciuqiuciu

Duke u pergatitur per dasmen e tyre Shang dhe Mulan papritur jane derguar ne nje mision sekret. Mushu fillon te derdellise dhe nje sulm i papritur i Mongoleve natyrisht qe nuk do te ndihmoje fare.

 • Eron

  shume film  mire.po shume here po ndalet.keshtu qe nuk kemi mundesi me shiku kete film te animuar…

 • Zog

  a na tregoni se si ti shkarkojme keto filna pls(na jepni pergjigje shpejt ju lutem)

 • Eni Enrieta

  ok.

 • bessi

  shum i mir

 • Sona Shehu

  mund te vendosni dhe 1 ?

  • ana

   mulani eshte e brekullueshme shume interesante nje vajze te luftoje
   ajo ndihmon babain e saj qe te mos vdiste dhe shkoi vete te luftonte perkrah mbretit ajo eshe e mrekullueshme teamooooooooooooo mulan you are the best

   • amanda

    nuk mund ta besoj qe mushu do te ndaje mulanin nga shengu pr mulani ehste e mrekullueshme dhe pa shengun ajo nuk ka fare nevoje per te ai nukka besim fare tek ajopor ne fund te fundit musho i trego te verteten mlanit

 • allangi

  huhuhuh filma interesant

 • jeta

  po de

 • ester

  hah , ha sa bukur muskutjere eshte mulan apo ju

 • valmire

  shum shum i bukur

 • tinnnna

  shum i bukurrrr

  • ana

   jam ne nje krah me ty filmi eshte shume i bukur

 • FILMA HD

  ju lutem shikojeni videon sepse do tju mesoj si te shkarkoni filmat e kesaj adrese linku eshte http://www.youtube.com/watch?v=we-aeMs1TVM&feature=youtu.be

 • dona tofaj

  shum i bukur :)))))))))))))))))

 • Erza

  shum e mirr
  ?

 • fatimja linda tona

  shmum i mir

 • Erdi Er`ioni

  erion ahmeti?????????

 • Erdi Er`ioni

  është e mirë shumë

 • genta

  shum i mir filmi ???

 • omega

  50% pa lidhje 50% interesant

 • genta

  filmii shumm ii mirr mse shumtii qee me bojn te qeshii ashtt mushuu edhe 3 buratt hahah shikim te kendeshme te gjithveee

 • serdi

  shume film vizatimor i bukur

 • Rigon Luzha

  Ky eshte filmi me i mire qe kam pare . Eshte film i mrekullueshem

 • gentonis

  film i mir

 • gentonis

  mushu i qart

 • lela

  sa e bubu

 • mistreci

  kqyre ku e ki fill perfundi filmit shkarkuje lexon :)

 • rakell

  shum mir ky film mua um ka plqy shum”

 • rina

  i mir po me shum nderprerje <3<3 ilove you mulan

 • xckon

  shum i mir ka qen

 • medina

  film i mrkullushem

 • skender

  shum filum i mir

 • Besa

  Shume film i bukur dhe i fantasitik

 • ertjola

  film i mrekullueshem, mistreci jeni me te miret !bravo per filmat e bukur qe sillni .

 • nesa

  Shum I Majr :p

 • nesa

  SuPeR Film

 • gent

  a o shqip

 • jjdsjns

  shum i bukurrrrrrrrr

 • shqipe

  me pelqen ky film

 • frroku

  shume i bukur
  bravo mistreci

 • donjeta

  shum film i keq

 • donjeta

  shum filum i mrekullueshem

 • no name

  mulani eshte nje vajz e guximshme
  mulan it’s a beutiful girl

 • cris

  skarkoni http://internetdownloadmanager.com/ …… dhe hapeni te filmi dhe te tregon vet ajo ti ta shkarkosh

  • Valbon

   e kam shkarku internet download menager por nuk ma tregon ta shkarkoj

 • kenza

  shumë film i bukur i love mulan

 • dea

  footloose :D <3 plz mundesisht versionin e fundit .faqja me e mire shqipetare

 • hektor myrteza

  eshte fil mi bukur .

  uau sa mrekilli!

 • agnesa

  shum i mir filmi shpresoj te behet nje film edhe me mir

 • agnesa

  dhe dua ti uroj vellaut tim diarit ditelindjen edhe 100 tjera

 • ilenja

  shum bukur

 • ilenja

  shume bukur

 • Visar Kuqi

  filmi shum i mir po a ka mundsi mem tregu ku osht shkarko se nuk po e shoh hiq a ka mundsi ma shpejt adm

 • xeni

  supe

private