Never Back Down 2 |   Aksion, Dramë   |   01 Feb 2012   | by   kapeJamdani

Katër luftëtarë me histori të ndryshme bashkohen sëbashku për tu stërvitur nga një yll i MMA, dhe më vonë duhet të luftojnë me njeri-tjetrin.

Trailer: Youtube

Shiko:  PutLocker | Veevr

Shkarko: DepositFiles | Wupload | FileServe

 

 • Blerti

  FILM FANTASTIK

  • elvisa loqka

   fantastik
   blerti

 • Gimiii

  film sh.mire
  ju lutem upload filmin vampir dhe likan 3

 • http://www.facebook.com/profile.php?id=100000309284388 Albatrit Murtezi

  XD.. Aktori jem i preferun Michael Jai White.<3

 • L@niii

  eshte Gjunaf mos meju Than Djema se jeni Njeshe….

 • Taonit

  me te vertet po me pelqen

  • agon

   Si duhet ta donwloadoj

 • elbasan

  shum i mir ju pergzoj per punen tuaj 

 • Goni

   In the Land of Blood and Honey qet filem nga angelina jolie nese bon 

 • Anonymous

  shum film i mir, ja vlen te shikohet
   

 • alban gashi

  shum i qart

 • Leutrimi-gg

  pse bre spo mumi me bajt filmin?

  • Albert Beka

   Krejt mujn me i bajt

 • Albert Beka

  Filma shum te qart a veq qiky shum po me pelqen ‘Never Back Down 2′

 • Bledi Ymeri

  Film i sshkelqyerr

 • valmir

  filmi ma i qarte

 • renit

  a muni me qit Filmin   “The Sniper”

 • Arbeni-o7

  hejj admin psse smun me i gra filmit

 • Dardan -

  bone me i gra filmit bre se palidhje adminn plzz

 • Ridvan

  o Wella  Do filma nuk mundes mi gra filmit do Po do jo Flm PEr mirkuptim

 • Egzon_tofaj

  nice Film

 • [email protected]

  asmundemi me kshyr ne gjuhen gjermane a.?

 • vlorjan

  qfare teme interesante!

 • [email protected]

  very nice ^_^

 • Goldag27

  esht nj film shum i mir
   

 • http://www.facebook.com/valon.lonni Valon Lonni

  film i buker esht ky

 • eeli@n

  po nalet shum

 • didti

  didti

 • didti

  eret3ererge

 • didti

  ej film i fort shumë
  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 • http://www.facebook.com/adem.ibrahimi.9 Adem Ibrahimi

  An error has occured. Please try again later.

  kohe te fundit vetem kete e shoh

 • milothaziri

  Legjenda kjo 5-qee ;)

 • bali

  pse mua nuk me ben klikoj play edhe me qet kete An error has occured. Please try again later.

 • Luiz

  Sh Film i Bkr

 • PERPARIM

  mistrec nese mundeni citeni filmin CLICK

 • http://www.facebook.com/drilonx DDrilon Xhema

  o vlla kut lun ky aktor shanca ska me kon filmi i keq Michael Jai White <3.

 • Ardijan

  shum i mir

 • qendrim

  mmmm SHum iqerte ky film me koqe koka

 • martin

  nigjohen vetem zerat dhe nuk shikohet asgje,Pse ?????????????????

 • fc-Internazionale

  a ka vazhdim a me kallxon naj kush

 • http://www.facebook.com/mevlan2013 Lani Sheji

  super filmm

 • taulant gashi

  hahahha

 • :d

  Shum i mir filum bravo mistreci :D

 • UzZi

  Ma i miri <3

 • Tomas Mato

  film njeshk

 • tahiplalan’majet’fikut

  rspt cuna jeni nisha ju stafi i mistrecit jeni te paprare shum

 • Riard

  mir te gjitha po perkthimi i keq pak

 • PLLumi

  Film Fantastik

 • PLLumi

  film fantastik mu me ka pelqyer

 • PutLocker

  shum filmii mir aa

 • daut

  haha

 • profesori

  bukur shume jeni NISHI stafi,,,

 • profesori

  Ninja Assassin 2 me pas mundesi edhe ket filem me na ofrue kish qen mirjeni me te mire , e,,, ju flm,,

 • limi

  flim i mire luftetar te fort dhe te mire

 • Lum

  Like It <3

 • ylber

  shum imir a

 • anna

  ke netin e dopt -_-

 • meti

  Filmi ma i mir valla bila

 • meti

  filmi ma i mir

 • dritoni

  i fort

 • fetia

  shum i mir njeshe jeni

 • aNdii

  I LIke this movie

 • Nart

  Shum i mir filmi

 • Elion

  shum kapak film

 • ibrahim

  Shum Shum i mir

 • elfat

  me i mir

 • elfat

  me i mir

 • shijaksi

  si mund ta shkarkoj

 • Endi Hasanas E.H10

  superrrr

 • ergys kuksjani

  film i mirdhe i keq se nuk po eshof film veq po ngjoj

 • Valton Gutaj

  Kur Ndreqet Bree

 • Klloshar

  shum i mir

 • loli

  filem bomb ;) :v

 • ensar

  perkthimi kaastrofe

 • `SfalPix.

  KUR del EPisodi Tjeter???.

 • fuadi

  O burra, a ka naj epizod sante a jo.. te dim a me prit a me ra ne gjume??

 • [email protected]

  Mistreci do del sonte epizodi 13

 • Durrki

  Kur e keni ndermend me e postu episodin e 13

private