Pitch Perfect – HD |   Filma HD, Komedi, Romancë   |   02 Feb 2013

Beca, një studente në Universitetin Barden, është bashkuar me Grupin muzikor e vajzave Bellas, duke punuar me energji ata marrin në grupin e tyre dhe disa meshkuj.

Vlerësimi i filmit sipas IMDb 7.2/10

Trailer: Youtube

Shiko: PutLocker | SockShare | VidBull | NovaMov | VideoWeed | FileBox

Shkarko: Uploaded | Uploadic | FileCloud | Movreel | DepositFiles

 • Guest

  misteri ju lutem mund te merrni filmin parker me jason statham tani sa ka dale

 • http://www.facebook.com/reci4ever Klevi Reci

  mistreci ju lutem mund te merrni filmin parker me jason statham tani sa ka dale

 • amar

  horror ma shum nese ka mundesi

 • http://www.facebook.com/genti.gentii.1 Genti Gentii

  Admin jeni te pa parr e beni nje pun jashtzakonisht te mrekullushme te gjith ata qe futemi ne kte faqe duhemi te jemi mir njohes qe na ofroni knaqsi edhe kaq profsionalizem free…

  po un e kam nje deshir po patet mundsi serialin spartacus 3 me epizoda me radh te vuni ktu mir dO benit po spatet mundsi prap te medhenj jeni Ju pershendes

 • margil

  e o adm a mund ta nxirrni filmin agon

 • BrendaM

  mfal si mund ta downloadoj kete film ?
  @99a2a3153599d671f5a5ac90645147a5:disqus

 • toni

  jeni teper te mir ju lumte e shikoj faqen e juja gjdo dit jeni shum te mir dhe korret po ju kisha lutem filma aksijon te shtin ma te ri qe jan tash ju pershendes jeni te pa paer jeni superior

 • tani

  film gallat … sh i bkr …. po patet mundsi te nxirrni eshte serialin the vampire diaries se esht sh i papam

 • rudin buzaj

  pse ngecin videot

 • esin

  a mundeni te nxirrni filmin So Undercover ??

 • arber

 • jeti jeti

  kur kini me qit at filmin e janson statham me jenifer lopez adm a e din

 • anonymous

  Adm ktu do te ishte mire te nxirrnit Supernatural Sezonin 8

 • smiler

  ju lutem merreni filmin So Undercover!!!!!

 • Vajza

  Sh flm i bkr <3,,,
  Love it <3!

 • ‘MISTRECI’s fan

  Ne minuten 5:35 ka ngecur filmi. Q’mund te bej per kete ?

 • Ela Vogli

  thnx ,film shum i bukur…..Jeni nje ka adresat me te mira per filma free…Suksese dhe urime per punen e mrekullueshme

 • lavdim

  cvn

 • dejzi

  shume film i bukur

 • Donald fans

  Donaldd <33

 • Donald fans

  e dashuroj Donald-in <3

 • kevin

  ishe nje filum veret mahnitess

 • wekensd

  nje film i shkelqyeshem e adhuroj5 <3

 • Guest

  Great…….

 • Nderim

  bravo

 • Directioner

  A mundeni ta beni me titra shqip ket filmin A cinderella Story once upon a song…esht me i shikuarri per adoleshent juu luteemm ?

  • harmonizer

   filmi i mir me shum filma per adoleshent jeni te mrekullueshem
   un e ti kundershtar a

 • jeta ademaj

  teper filmi i mir

 • Elvis

  The pitch perfect eshte emri i filmit ahahaha… jo emri i grupit to gocave

 • qapotvynemrijem

  Love it <3 :*

 • Hazbi

  Shum seksiii filmii <3

 • ashely

  shume bkr

 • miri

  Ju lutem qe ky film te shkarkohet <)

 • annashaqiri

  plz translate pitch perfect 2

private