rregullime1
Planeti i Thesarit (Dublim Shqip) |   Animuar, Aventurë   |   26 May 2012   | by   ahmadinexhad

Një version Diznei i animuar i “Treasure Island”. I vetmi ndryshim është se filmi është vendosur në hapësirën ??kozmike me botën aliene dhe mrekulli të tjera galaktike.

Shiko / Shkarko Ketu.

 • Bossi

  pse nuk lishohet ky film
   

  • Admin

   admin
   kliko ne nje tjeter link aty posht 

   • Guest

    u mor

 • edmond

  ok..

 • Misin

  a bon me downloadu ket film ju flm
   misini

  • lorik

   shume filme i mire
   mu po me leshohet

 • http://www.facebook.com/anastas.kumaraku Anastas Kumaraku

  si mund te gjej kenget qe kendohen ketu ne kete film vizatimor te kenduara ne shqip

 • fjolla

  a po ju peleqen qiky film vizatimor hahahah

 • fjolla

  ju shka jeni te rritur shikoni filma vizatimor kurse te voglit shikojn filma

 • fjolla

  ti je budallic valla

 • qendrimi

  lshohet lshohet te une

 • biku

  hgfjhvcfgg tc cgvfh fgvhh gbc gvh

 • xP

  Fmit kshyrin filma horror , e t’mdhajt filma vizatimor i keni ndrru rolet

  • njani

   plp

  • arbnor

   pajtohem

 • yahoo

  hejjjjj… nukk hapett moreeu

 • Pashtri

  M’fal pse nuk po hapet Filmii, a po na mashtroni aaa :S

 • hajro

  ju lutem nxjerni me shume filma te animuar se shum pak ka?

 • gani meholli

  What’s wrong?

 • Marko 15

  o admin te kush link aty poshte se spo e gjej

 • Aisha

  “Lëshohet”

 • mini

  shko vdis ma mire

 • Antoneta

  Shum i bukur

 • Cini

  Shum bukur brw

 • ANTOOOOOO

  verry goood

 • genaaaa fis loqka

  nuk loshoht

 • kevi boss vip

  e kom pa dhe ne tv

 • gentonis

  nuk e di pse nuk leshohet ky film

 • gentonis

  film i mir , por nuk lshohet

 • princi

  pse s lshohet filmi ??????????

 • Nesa

  pse spo ban bre 100 here e kom provu

 • lali

  shume e bukur :p

 • mirela

  se nuk lishohet ky fim ????????????????????????????????

 • ERIOV

  AHHAHAAHHAHA

 • Dàñiel Ñøkâ

  pse s’boka admin

 • Dàñiel Ñøkâ

  kshyr mos gjen naj tjeter

 • geci

  shum ikeq mbre

 • [email protected]

  shum palidhje

 • njani qaty

  uaoooooooooo sa i mir

  bravo mistrec tmramt jeni

 • https://www.youtube.com/watch?v=Eq9KXOwTtOM bane

  shum i mir

 • jetojper idjotesi

  ta baft zoti hallall

 • mirada

  kur do te shfaqet ky film ju lutem na ktheni pergjigje sepse ju nuk ktheni pergjigje asnjehere

 • xhuuuu

  ikni te FILMSENZALIMITI e scrivete il pianeta del desoro lo trovate subito ok scusate se scrivo in italiano, ma non so scrivere bene in albanese xD

 • valmir

  pse nuk lshohet ky

 • Ramadan Vejseli

  FLM SHUM POR KJO SE SHPEJTI ESHTE NE FUND TE 2014 APO NE FUND TE 2015

 • barbi stejs cels

  kot fare je ndonjeher

 • xeni

  pse se shikoj

 • Arta Roni

  Shum film i bukur hala se kena pa qetash pe lshojm

 • fatjona

  pse spo qelet

private