Shrek 3 (Dublim Shqip) |   Animuar, Komedi   |   07 Dec 2011

Kur vjehrri i tij i ri, mbreti Harold sëmuret, Shrek është shikuar si trashëgimtar në vendin Pertej Largut. Duke mos dashur te heqe dore nga moçali i tij i dashur, Shrek rekruton shokët e tij gomarin dhe maçokun me çizme per te vendosur Artien rebel si mbret te ri. Princesha Fiona, megjithatë, kerkon qe Princi Magjepses te mos ktijoje nje grusht shteti.

 • toni

  qitne edhe pjesen e 4

 • Eni Enrieta

  ok.

 • Ardi

  lishoni edhe pjesen e katert
   

 • Eni Enrieta

  o sa e bukur…e papame..
  jam kenaq

  • erblina

   teper mir film ma i bukur ska

 • ina

  ju lutem adm shrek 4

 • ylli

  julutm amuni teqitni pjesn e 4 katr sherekut ju detbani breti haahahhaha jo apo

 • TiNa

  link per downlodim????

 • 232134

  pjesen e4

 • ester

  ua kete se kam par asnjeher

 • ester

  sh.sh.sh buukur fantastike

 • http://www.facebook.com/klevi.bukri Klevi Bukri

  edhe princeshen mononoke te dubluar ne shqip pls se eshte shm e bkr

 • blerton

  i mir filmi vizatimor

 • ” T.Y.G.A “

  hahahahaha Sa e bukur …!!!

 • Geri Djali

  Po per sa i perket Shrek 2 kur do e hidhni se keni hedhur njerin po ai esht 3 dhe nuk hapet 2
  dhe nqs doni hidhni dhe shrek 4

 • fabiola demiraj

  sa bkr

  • orgesa

   shum

 • toni

  shum i bukur

 • Adrian

  shum e bukur

 • devis

  kot fare :p i bukur i bikur

 • fjolda cela

  Film super fare shrekkkkk

 • ca duhet ty

  O zot ju jeni katundare

 • ca duhet ty

  E dini PSE?
  Sepse une jam gei

 • rina

  love sherek and fiona i<3 so muth lovelovelovr

 • oli

  sa film super me mahniti hahaha

 • mthojn deni

  super film po pjesa e 4+tert

 • Ina

  Shume film i mir

 • Alba

  Shum bukur

 • Arnessa

  Shum i mir film me te mir nuk ka

 • Renhep Ajmeri

  shum film i bukur much good

 • frroku

  super film mistreci.com

 • Elsaida Idrizi

  sa ibukur ky filmi <3

 • hajdi

  sa film i bukur ! :)

 • hajdi

  shum film super :)

 • Admir Miri Grajqevci

  a ka naj link per dowlond