The Expendables (2010) HD |   Aksion, Aventurë, Filma HD, Thriller   |   31 Aug 2012   | by   janullatosi

Barni Ros është lideri i “The Expendables”, i një grupi mercenarësh me aftësi të jashtëzakonshme që paguhen nga Z. Kisha për të kryer një punë shumë të rrezikshme… Ata duhet të vrasin diktatorin e një ishulli të vogël në Amerikën e Jugut i cili është nën ndikimin e një ish-agjenti të CIA-s dhe nën mbrojtjen e një ushtrie shumë të madhe në Ishullin e Vilenës.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.5/10

 • Allixz

  a osht  hd mos mshtini me marr palidhje ?

 • Wizi

  @a2d65b7bc0be350e6be2c6a954ce2927:disqus  filmi nuk eshte ne HD pasi nuk gjendet ne asnje vend ne kualitet HD, per momentin eshte vetem me cilesi jo shum te mire, por ja vlen te shihet pasi eshte me titra shqip. sapo te dali kualiteti HD do te ndrrohet me video e re.

  • Visi_48

   O Hd-ja ty nanen po deri dje se ke dit qka leshi o tash kishe spo muj me kqyr pa u kan nhd a

 • Arifos

  deri sot skini dit qka osht Hd e tash kishe nese nuk osht hd nuk e marr merrne more kqyrne qashtu se katunar jemi ton qy :P 

 • Armand-_-bajraktari

  a shifet ktu a duhet me u DNL??? ADM

 • Besi

  @baec8e679d4e3235196b41c172c23c89:disqus   un munda me e kqyr edhe me e download haver i kishe 3 link per me e ba download a don me ta kallzu njanin?

 • Muli2

  qysh duhet bre me me marr qet film se spo di a mundet naj kush me me tregu :P

 • Imran

  qysh me bo download o besi

 • Leo

  shum e thjesht klikon aty ku shkrun shiko/shkarko ne menyta tjera pastaj aty shkruan kliko ketu per ta shiku shkarku filmin klikon aty edhe i keni link per me e shiku edhe shkarku prej ne vende tjera.

 • vetton

  ku bre eshte shiko/shkarko

 • Un-jam-papa

  aktort  ma te madhaj  nbot  ktu  te koken  hehe  RAMBOOO

  • http://www.facebook.com/profile.php?id=100003265051876 Besart Demaj

   un-jam-papa

 • http://www.facebook.com/petrit.gashi.921 Petrit Gashi

  ky asht nje super,super film qe kam pare ndonje her

 • luka

  film shume i buker 

 • Hysni

  shumm  i mir ja vlen me shiku sepse jan te xhith artistat 

 • Besniki

  jeni me te miret deri me tani vetem vazhdoni keshtu se jeni numer nje sa per filmin eshte super per kete vite

 • Oluri_luli

  Hej pse bre spo ban me shkarku tash si me heret?

 • Rijad

  filmi ma i mir ne bote 

 • Haxhi-haka

  po pse nuk me hapet mu filmi ca prob ka

 • Fisi

  pse nuk bon me shiku ket film 

 • Jaggle_Piimp

  pse kadale bre ? qdo sekond “buffering” :s

  • denis

   ku me dit po nuk esht filmi cd po ne tv e kan inqizu per qata munet me kan 

 • http://www.facebook.com/valon.lonni Valon Lonni

  film i mir shum teper aktort qe i du mas shumti qet filem jon buker:D:D

 • Rrebeli

  Pse sun poe shekoj filmin ??

 • ardi

  pse nuk e bani me shkarku me torrent

 • leutrimi

  qdo 1 sec buffering qka osht kjo faqe kjo

 • mario

  pse sme hapet filmu mua me rri vetem 0% loading ?….

 • johny depp

  ky film eshte shum i mir por rolin me te mir e luan jean claude van dame apo jo?

 • johny depp

  a
  ?

 • http://www.facebook.com/grejsiiiiii Grejs Grej

  faqe dhe film i papare. :))

 • http://www.facebook.com/profile.php?id=100000887493186 Burim Muriqi Cool

  bone hd vet

 • qendrim

  nanen tetonve qa keni shkru komente veq mu jo nanen o pidha

 • tony

  lene HD-n po kshyrin legjendat e aksionit filmi ma i mire i te gjitha kohve

 • alban

  mu nuk me hapet filmi si me ja bo

 • fuck you

  fuck buffering edhe shum i bllokut be phii
  palidhje

 • http://www.facebook.com/uljan.gedaj Uljan Gedaj

  o shoku a do mundemi me pare nje filem se i kam provuar te gjithe menyrat me pare dhe sbehet fjale.

 • fighter

  qysh muj me shkarku 1 film a mun mem ndihmu dikush,

 • muli

  po bllokohet shum

 • lulzim ukaj

  the hobbit kur do ta vini

 • mendi

  shume i mir

 • trimi

  pse.bre.nuk.po.bon.pluctker.bre

 • dorald

  ah ja qifsha ropt po pse mbllokohet

 • hustla

  qka karin po bohet qeshtu bre :@ cdo 2 sec. po del ajo sheja loading -4-

 • ramush

  filum i qartttttttttttttttttttttttt

 • suad

  pse nuk ban

 • Mergim

  QYsh duhet me shkarku bre

 • baciiiiiii

  shum i mir

 • baciiiiiiiiii

  nuk po me ban hiq po koqitet shummm

 • Kadirr

  spo bonn Bre Qeki Film ??

 • Klodiangozhita

  Un spo e shikoj dot ke film …. Mund te me ndihmoni

 • orhan

  shum filmi i mire a

 • rebel

  pse nuk mundem ta shikoj

 • det

  x
  det avdyli

 • Azdren

  QYSH hamomi me kqyr kit film spi qet gjysene filmave mistreci

 • Danny Trejo

  shum bukur

 • lihi

  shum mir amuni me qit filmin me vandamin

 • dion

  shum flm i mir brawoo <3

private