rregullime1
The Last Song |   Dramë, Romancë   |   21 Dec 2011   | by   gazepi

Një dramë e përqëndruar në një vajzë rebele i cila është dërguar në një qytet Jugor  për të qëndruar me babain e saj. Përmes dashurisë se tyre reciproke të muzikës.

Linku tjeter: VideoBB | Putlocker | VideoZer | Veevr |

Linku per shkarkim: DepositFiles

 • JONA

  marvelous….love it<3

 • Flandra_nita

  pse nuk po hapet filmi ?

  • Albani

   oj shot duhet mi mshu atij trekandshit per me tu hap

   • kena

    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAA

 • Fotibanis

  nuk mund ti hap dot filmat
  cfare te bej per ti par a mundt ti rregulloni?

 • xhenifer

  loveee itt ::))

 • VEla facerka

  i i papare  me pelqen kam qare tere fundin e filmit  :  bravo djema me pelqyet edhe ju edhe filmi edhe te gjitha edhe regjia eishte e hskelqyeshme edhe aktoret edhe vendi ku ishte xhiruar filmi :zbrtije sezonal Viva FRESH STORE (K)

 • Arbnor Ismani

  super film qe ndnjenat dhe emocionet e njenjta i kam perjetuar edhe vete

 • Dita

  ska diskutim,film teper i mir

 • Miri

  vetem kur e di qe eshte film nga nicholas sparks…dihet qe eshte patjeter film fantastik

 • Klea

  i mrekullueshem :’)

 • hana

  shum bre i mir<3

 • edona

  pse pom bllokohet bre qishtu spo muj me kqyr mir ih :'(

  • amra

   ska gjo ….heheh eshte si publicitet te 21 tv 5 min film 25 publicitet ahahha ;P

 • onii

  shum shummm i mirrrr

 • Albii

  Teper i mirrr ?

 • unee

  nnukk po bonnnn filmii o njerzzz

 • meti

  Hich Spomm Pilqenn :D:D:

 • Ja vlen ta shikosh :)))

  Ja vlen ta shikosh :)))

 • kosova

  kogja tlodht mistreci shlir spomun mekqyr filma kurr thujaa po apet mir kush ka koh boll kadal ekqyr diqysh……

 • Klea

  E adhuroj kete film :’) Eshte gati si historia ime :'(

  • pina

   a ti je debile fare,ky esht film -.-

  • pina

   a ti je debile fare,ky esht film -.-

 • Gentiana

  Filmi ma i mir qe e kom pa deri soot <3

 • Kristi

  spr film…lovee itttt ???

 • ana

  mund te vini edhe the smurf ju lutem

 • besa

  film fanstastik <3

 • Jona Jo

  flm per filmin,megjithse nuk esht hera e par qe e shoh me ngjan shum me gjera qe kam perjetuar,

 • noraa noraa

  Po shihet qe je kastravec i that bile :P hahahhahaha

 • meri

  sh i bukur

 • alban

  Duhet te jesh pak mi i sinqert me njerez e sidomos me gjinin e kundert te lutem djalosh ok kallxo pak qe je xhek se fjalt jo te mira dalit let prej gojes se dalin pa mendu e te mirat pak ma veshtir se duhet menduar pak keshtu qe ti nuk je i keq por nuk ke menduar qka po thua ok,tjeter here mos ashtu te lutem dhe pa keq kuptim tung,,,.

 • Orges Balla

  Bravo Mistreci! Keshtu Vazhdoni.

 • Azem Nrecaj

  A keni ne plan edhe ndonje serial tjeter?

 • AUSTINMAHONEISMINE

  hahahahahhahhahahahhahahahah jehon a po dishe anglisht a ahhahahahahaha

 • Arber Mani

  ku osht episodi 9

 • valon

  brw

 • AnoNymous

  A jeni Gati me e Nxjerr episodin 9

 • Problem

  kur hap videon me thot :This video has been removed from public access. !! Pse ca duhet te bej ??

 • Sandra Here

  skam besu se nji film mban me qajt

 • sasha

  i like this film

 • sasha

  dua ti them kenes kujdes se te rane dhembet

 • sasha

  this film is cool

 • Elsaida Idrizi

  super fare ky film ^_^

 • Ana Gela

  Shume filem i mrekullueshem,
  percjell ndjenja te pacmueshme…

  PS. Do ju lutesha te me thonit (nese dikush e din) titullin dhe kengetaren e kenges qe fillon nga fundi ne 1:43:08
  Everybody needs insipiration,
  everybody needs a soul…….

  • Albina Gashi

   Emri i kesaj kengetare eshte Miley Cyrus :)) dhe kenga quhet When i look at you :))

 • hajdi

  sa film super

 • zara

  prese nuk po hapet filmi

 • sidorela

  pse nuk mund ta shikoj filmin

 • arssenalrobert

  SHUM I QART AA?

 • lea

  si ta hap filmin?

private