The Spectacular Now (2013) HD |   Dramë, Filma HD, Komedi, Romancë   |   09 Jan 2014

Filozofia e një maturanti për jetën ndryshon shumë kur ai takon një vajzë jo aq të zakonshme.

Trailer: YouTube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.5/10

Shiko Shkarko

Putlocker

Shkarko Direkt 1

Sockshare

Shkarko Direkt 2

Vidspot

Movreel

V1 Player

Uptobox

Novamov

Filecoud

Videoweed

Nosupload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Movshare

-

Promptfile

-

Vidbull

-

                 –                 

-

 • TangoCash

  Filem i mir osht bonu bashk me te dashuren,ne nje mbremje nje shishe ver te kuqe muni me kqyr ket filem me u knaq,hahhah

  • Aktivisti

   Hahaha sa deshta me e shiku vet filmin me bere qe mos ta shikoj e lash per neser me shiku ashtu siq po thua ti. Faleminderit hahah.

   • TangoCash

    Hahahah mir paske me ja bo ;)

 • Lali Fazzliu

  Admin “the video has not uploaded yet or th” Thot aty ?

 • klaudio

  shum i bukur

 • altin

  ehh

 • visar

  #komplimente per filmin jeni 1sha njerz pasha keyt me punen qe e boni duhet me juv shperbly naj kush po shqiptari sjep asni filenk !

 • altin

  ju lutem me shum filma aksjon..

 • trimi

  shum film i bukur loveeeee itttttttttttt

 • krist

  nxhiri komentet

 • krist

  duam aksion jp filma pecash shifi vet keto filma

  • Isa Bardhoshi

   shko re mushu pra beji vete filmat qe don se qenke nje femij i vogel dhe sdiskutohet :P

 • MasterMind

  ia vlen 100% ta shohesh, sidomos ata qe e kane zemren te ngurte :p.. sinqerisht film i bukur

 • Eagle

  Super Super film :)

 • Jürgen

  Shum Shum i bukur edhe Ai qe mendon qe eshte film pecash ka mundsi Te kete vet i tille nuk arrin Te kuptojn nje film keta rob kot “peca”

 • klod Lami UçK

  vertet me pelqeu shum si film ka nje domethenje nje kuptim real qe ndodh ne jeten e ksaj kohe qe jemi tash.. ky film te bon te kuptosh thellesin e nje jete qe mund te presesh cdo gje prej ksaj dynjaje kalimtare…. lum ai njeri qe i ka dhen Zoti zemer e shpirt te mir qe ne kte bote kalimtare sa mund te jetoj te boj cdo her mir tja don te miren tjetrit me shum se veten e tij dhe kjo gje osht shum e rendesishme per kte bote kalimtare qe ka vec disa caste te lumtura dhe e pergjithshmja osht me dhimbje e vuajtje :((

 • fran

  sh film i bukur , flm qe mundsuat ket film
  fundi esht perfekt

 • Edi

  Filmi më i mir qe kom pah kohve të fundit …. Jetesë,Dashuri,Të qeshura ,Genjeshtra,Shkollim,familje,tradhti, dhe aktorja :Shailene Woodley aktorja ma e bukur nbot :) .Thjesht Mistreci jeni më të mirët , sa më shum filma të këti lloji dmth : filma per adoleshent gjëra që ndodhin në adoleshenc.. BRAVO. (Y)

 • ben10

  qfar nodhi me escape plan qe nuk hapet e bllokuan apo qfar

 • topsykretts

  Mistreci nese ka mundesi filmin a beautiful mind

 • MEDO

  edhe une qdo her jam futur ne qet web faqe kurr nuk kam lan koment ama qesaj radhe po laa se e bajn nje pun te mrekullushem m

 • manutd

  Pershendetje, pse e hoqet filmin (Escape plan)

 • Albehar Vitija

  a kish pas mudsi me qit filmin a ngihtmare on elm street 2010

 • Elvis

  Sh sh i bukur…

 • Niki

  Mistreci keni nje keshill gjith hère keni postu filma te bukur por kohen e fundit disi jeni lodh, kam vizitu Edhe faqe tjera si duket jan tuj perfitu me shum filma te ri aksion fantastik, flm per mirkuptim

 • Kevi

  shum film i bukur Admina !

 • Egzon

  edhe pas shkarkimit qe bera prap kam probleme me filma , filmi me ecen disi si slow me ngadalsime sikur te ishte Replay .
  Stafi Mistreci ju lutna ma tregoni zgjidhjen

  • tafa

   graphic jote npc i ka fajet :D

 • Aldo Hepaj

  Spektakolar film ja vlen me shiku :D Faleminderit stafi jeni njisha :D

 • juventus14

  escape plan filmi me i kerkuar ne faqe postone

 • Val’LFC

  Mistrec, t’Lutna a kishe mujt me qit nja dy filma ket me shiku, jon te vitit 2002 mdoket

 • unikkatil

  ju lutem postojeni filmin 47 ronin esht film shum i mir jeni me te miret

 • Ermal Bardhi

  Flm per filmat e perzgjedhur. keni mundesi ti kaloni edhe ne torrent

 • n1tt

  brw brw nr.1 jenii bablokka per punen qi beniii :* :* :*

 • ledi

  jeni ma te miret…

 • Ylli R

  Woww Nje Filem Vertet i Mrekullushem I like Dat

 • Noka King

  Idiote je ti Rina, Qe sdi te respektosh tjetrin….

  • Xondas

   Respekt 0% :A

 • dino

  a mund ta rivendosni linkun per ta shkarkuar kete film perseri :)
  flm repsekte per punen qe kryeni :)

 • dontcha.s@live.com

  jeta esht kjo perballemi me shum gjera qe deshtimet na bejn njeri me te for dhe me te sinqert me pelqeu ki filem fenomenal dhe deper emocional jju lumt dora per ket pun njesha :D

 • Enis

  seriozisht ja vlejti koha per me pa ket filum :*

 • shkodran327

  ti meso te flasesh shqip njehere, nuk thuhet qa idioti po ça idioti,

  • toni

   as te njani spo dishi sen

 • PlayBoy

  Perkthimi ne disa pjese eshte tmerrsisht i gabuar nuk duhen parakaluar disa gabime te vogla sepse vihen re … Ju lumtem me me kujdes e beni perkthimin …

 • Besnik Ismaili

  mistreci shte web faqja me e mira ne bot per shqiptaret

 • Klemi

  super super super super !! e adhuroj

 • sara

  mistreci ju lutem filmin divergent se eshte hata fare

 • geri

  rrespekte dhe shum flm per punen qe beni allahu ju a shperbleft

 • geri

  rrespekte dhe shum flm per punen qe beni allahu ju a shperbleft

 • hahahah

  Kuhhh edhe ti ki historia

 • Elsaida Idrizi

  kur do ta nxirrni filmin “the fault in our stars”?? te JOHN GREEN?

 • Agnesa

  Kur do e nxirrni filmin If i stay

 • Geri

  Super film esht shikojeni