The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2 (2012) |   Aventurë, Dramë, Fantazi   |   05 Dec 2012   | by   fieraku

Pas lindjes së Renesmisë, Kullenët mbledhin vampirë të tjerë për ta mbrojtur atë prej një deklarate të rremë, e cila i vë ata përballë Volturëve.

Vlerësimi i filmit sipas IMDB: 5.9

Trailer: Youtube

Shiko: PutLocker | SockShare | VidBull | NovaMov | NosVideo

Shkarko: NosUpload | Uploadic | RapidGator | Movreel | FileCloud | DepositFiles

 • Qendrim

  Shum shum film i mir <3

 • biku

  hgh

 • http://www.facebook.com/BesartBakiji Besart Bakiju

  stafi shummm flmmm

 • http://www.facebook.com/elton.ymeri.71 Elton Ymeri

  my god what a wonderfool movie………..????!!!!!!!

 • vlorjan

  palidhje shum kadale nuk po bon me kqyr qit film po koqitet

 • VALI

  filmi ma i mir o qyky faleminderit qe e keni postu BRAVO STAFI :p

 • sibora

  o filmi ma i miri nbote <3

 • http://www.facebook.com/saranda.vulaj.3 Saranda Vulaj

  shum film i bukur

 • twilight

  filmi me i bukur wow

 • http://www.facebook.com/arkidaguatwoac Arkid Agua

  super filem

 • irena

  po 1

 • http://www.facebook.com/era.hasi.7 Era Hasi

  wonderful movie

 • Tani

  Nuk ka film me te bukur se ky …. Dhe besoj se nuk ka per te pasur me film kaq te bukur …. E gjith saga eshte e mrekullueshme

 • elvis mehmetaj

  Te gjithe filmat 1.2.3.4.5: jane shume te bukur…kuzhdo qe she vetem nje film mund te mose ti duket i bukur…po shihni te gjithe filmate me rradhe sepse edhe juve do ju pelqeje shume..sice me kane pelqye te gjithe filmat:

  • limi

   ku i ke shikuar 1.2.3.4.5

 • alberti

  shum i mir amo ne fund e kan prish me vizijon po kryhet filmi

  • leona

   a i ke pare ti te gjitha pjeset ore

 • ppaPaaRazzi

  PAPAPAPAPAPAP I papar

 • Joni

  OMG……..cfare filmi…..superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 • IDA

  I LOVE YOU BELLA, EDWARD, RENESMINA,ALIS,JASPER,EMET,ROZALI,KARLAJ AND EZEME. NICE FILM

 • http://www.facebook.com/new.allin New In

  a po qysh me shkarku me torrent ????

 • besart

  pse s hapet

 • besart

  si me e pa ket filmin

 • AGON MORINS

  shum i keq qenka! shpenzova kohen kot.

 • kitkat

  shum tmir jeni edhe qifte shkoni

 • Donmir

  adim 1 pytje : pse bre filmat qe jan pak te vjeter me shum se 1 vit nuk po bajn ???? Me ni fjal nuk po ban mi shiku sepse nuk po tregojn sa eshte mbushur shiriti qe tregona sa munesh me shiku ??????????

 • endi

  shume i bukur brravo

 • ana

  me falni po ju ku i shkarkoni flimat se mua nuk me shkarkohen :(

 • flakadani

  era a bon fb :P

 • elisa

  this is very cool i swere

 • Ela Vogli

  i kam pare edhe episodet e tjera dhe ja vlen ta shohesh shum flm qe keni hedhur ket pjese sepse nuk kisha se ku ta gjeja e keni hedhur fiks ne momentin qe u dorezova sepse i ishte e pamundur ta gjeje free dhe doja ja ta bleja por gjeta mistreci.com dhe nje here flm dhe suksese stafitt me te miret jeni ..

 • denis

  nuk e dii pse mua nuk me shfaqet fare filmi … po ma qet Sorry This video does not exist ??

 • Valza

  pse eshte largu kjo video, a mundeni prap me e postu pleasssss ..

 • Guest

  ju lutem me tregoni un smund ta shoh ket pjes me tregoni se kumund ta shikoj se ktu nuk shof asjge

 • festa

  pse nuk po mundem me shiku qet film

 • selda

  ju lumt per filmin qe keni postu

 • E trenta mas Twilight

  Filmi ma i miri ne bote i kom pa krejt filma me rend edhe um ka hi edhe nzemer qaq i mire qe oo filmi jem i preferum…

 • edwart

  i am edwart at film

 • someone

  the best

 • alkida

  filmi me yll me bote

 • mirela

  jeni faqe e mrekullueshme ju lutem a mund ta vendosni edhe the twilight saga breaking dawn part 1

 • Hazbija

  Shum I mir a??

 • Alehandra

  FILM I BUKUR SAQE SHKOVA DIKU DHE ME DUKEJ VETJA QE HYRA NE FILM ISHTE INTERESANTE PER MUA

 • inna

  film shume i bkr por per ata qe e shohin per here te pare do u duket me me kuptim po ti shikoni edhe twilight,twilight new moon,twilighte eclipse etj…..:)

 • Ina

  Film shume i mire :)

 • varja

  a mund ti postoni edhe pejset tjera te kti filmi

 • ersda

  omg e adhuroj kete film de te gjihte pjeset

 • enxhi

  eshte film I mbrekullueshem dhe I kam pare dhe pjeset e tjera dhe nuk lodhem me kete film

 • artiola

  filmi ma i miri ne bot

 • Jani Jani Frroku

  Ej qitni edhe pjest e tjera te twiligh qitne pljesen e par ater eclipes new moon edhe braking down 1 plz

 • Jani Jani Frroku

  hade qitni pjest e tjera a jeni tfort a jo :P

 • Jani Jani Frroku

  o qitni edhe pjest tjera

 • katerina

  nk po e gjej dot breaking dawn part 1 me titra shqip ne twilight ku mund ta gjej ?

 • Erik

  Si shkarkohet ?

 • lionis

  taylor launter eshte ma i mir se filmi

 • gerti toska

  bella forever

 • ina ogel

  esht filem shum i bukur i kam par gjitha serit nga fillimi ne fund ja vlen ta shikosh me qindra her

 • xhuliana xhulia

  eshte nje filem i papar …por ju lutem ju lutem ju lutem shtoni edhe 3 filmat e tj
  Twilight eclipse edhe new moon … ju luteeeeeeeeeeeem .

 • xhulja

  ky film eshte sh i bukur e adhuroj te terin….??? i kam pare te gjitha pjeset.Po pse nuk shfaqni dhe pjeset e tjera…Do te ishte me bukur

 • denisa

  atyre qe nuk ju hapet mbylleni edhe nje here faqen dhe hapeni edhe njehere

 • Paola Dedej

  si shkarkohen keto filmat

 • Dajana Sokoli

  JU LUTEM ME TREGONI SE PSE KY NUK HAPET HU LUTEM

 • AlbinaGashi

  Sa me pelqen ky film ^_^

 • Medina

  Keni ber nje gabin te perkthimi xhejkabi nuk thot a ka filluar ajo tet theras babi po thot a mundem un tet thras babi

 • Lona

  Ju lutem srafi hapeni kete film

 • anxhela

  sh i bukur wonderful !!!!

 • sami

  Pse nuk hapet kjo video pe qet error

 • sami

  Gati asnje video hapet une gjithmone shikoj ketu filma

 • hekuran

  Cuna ju lute dua ta shikoi Twilight breaking dawn eclipse ju out shum

private