White House Down (2013) HD |   Aksion, Dramë, Filma HD, Thriller   |   13 Oct 2013   | by   daja

Teksa bënte një tur me vajzën e tij në Shtëpinë e Bardhë, një polic hidhet në aksion për të shpëtuar vajzën e tij dhe presidentin nga një grup paraushtarakësh të armatosur rëndë.

Trailer: YouTube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.3/10

Shiko Shkarko

SockShare

Shkarko Direkt 1

PutLocker

Shkarko Direkt 2

VidSpot

NosUpload

NosVideo

Uptobox

Novamov

FileCloud

VideoWeed

Movreel

NowVideo

Uploaded

Vidto

DepositFiles

MovShare

-

Vidxden

-

VidBull

-

 • Xhati Xhaferi

  bravo shume film i mire

 • lulzim ukaj

  jeni 111111111111111111111111111111111111111111111shaaa

 • EviL

  Wow, Flm Shuuuuuuuuuuuuuuuuum Per Këtë Film..

 • ElodInteristi

  Qenka shum film i mire :)

 • miri

  shum i papam eshte ky filmi. e kam pa por jo me trita shqip ja vlen ta shikoni !!

 • Frederik

  super film ky

 • edison

  ky eshte njelloj me Olympus has Fallen

 • valdrin

  shume i bukur

 • Entil Hoxha

  jeni vertet te papar ky filem sapo ka filluar te bej xhiron neper faqet simotra si mistreci neper europ por me nje ndryshim te math ato jan me pages kurse mistreci eshte falas ju falenderoj per punen tuaj jeni vertet te talentuar.

 • Mirsad

  ju lumt per punen qe beni!

 • GERI

  super filem..megjithese e kam par edhe me perpara ne italisht ja vlen ta shikosh perseri

 • Liridon Budakova

  Puhh shumm i bukur

 • see1

  FAQJA MA E MIRE PI TGJITHAVE

 • gori

  o mistrec ti e ke hallall buken qe hq o lale.

 • majli

  motiii skam pa filem mat mir

 • majli

  bravo

 • Emiliano

  vleresimi nga 1 deri ne 10 …. mendoj se meriton 110

 • Guest

  FILM Fenomenal. Flm Mistrec qe na mundsuat ta shikojm kete Film te mrekullushum me titra Shqip…Jeni te papar :)

 • emiljano

  jeni me te mirettttttttttttttttttt

 • ELA

  Hallall ju qofte, jeni faqja me e mire qe ekziston per filma, BRAVO ;)

 • metti

  qka duhet me i downladu per me shiku filmin, sepse mu nuk ma hap filmin

  • reni

   hape me VidTO

 • astriti tahiri

  admin e ke tepru tash :)

 • Juli

  ej seriozisht e kam o cuna lodheni qe lodheni dhe beni nje pune te papare fare, vendosni DONATE, e keni hallall me gjith zemer tju dhurojme dicka edhe pse te vogel mund tju bej pune pasi jane me mijera qe shikojne filmat te faqja juaj

  FIlmi eshte superrrr fare jua sugjeroj ta shikojne te gjithe, nuk eshte humbje kohe :)

  • Braindeads_Everywhere

   Sa mire do ishte te benin donate me jul, por gjithsesi nuk besoj se do te japi rezultat, ti shume flm per fjalet qe thua.

   • Endri Incode

    pse cfare na kushton sikur te abonohemi te gjithe dhe te pagujm diku ku di un ke 5 euro ne muaj pe te pare filmat … 5 euro ne muaj nuk besoj se do ket problem njeri ti japi.. pasi ju beni nje pune te shkelqyer dhe e di shume mire si eshte puna e filmave. te pakten te nxirrni leket e perkthyese. :) Gjithsesi un jam gati nqs do merrni nje iniciative te tille.besoj se shumica do ta presi mire :D urime per punen qe beni

    • Braindeads_Everywhere

     E kemi menduar qe ta bejme, dhe ndoshta ne ditet ne vijim dhe mund ta provojme, ti shume faleminderit edhe per fjalet, edhe nqs do dhuroje, Gjithe te mirat.

     • Endri Incode

      5 euro nuk besoj se behet nami :P zere se nuk ke pi 2 paketa cigare… ne muaj sjan asgje per kete q beni ju :)

     • hyzer

      te shqiptart bahet nami 1 euro nmujt se pagujn

    • Braindeads_Everywhere

     Ne fakt sapo u vu se tani e pashe dhe une.

 • salvator

  jeni faqja me e mire, filmat super! po shkarkime me torrent pse nuk mundesoni??

 • besa

  <3

 • xhoni

  bisha jeni

 • Bujar Sahiti

  shumm filim i mir flm Mistreci,,,

 • iphone 5+

  i vetmi web qe kurr nuk kom pas problem me hap filma kurr hiq. ju faleminderoj shume per kete pune te palodhshme dhe ju vlersoj shume. jeni vertet 1sha

 • x-ray

  munde te me tregoj dikush se si mund ta bej download?

 • mallengjim

  A muni mi qit qeta filma mi shkarku me torrent

 • Ana

  Dije isha duke e par kete filmin deri n gjysem m pash e lash, sot desha ta shifja prp po nuk m hapet m ngec :/ si tja bej

 • arjan

  ZOTI NA I RUAJT ADMINAT SE NA KENAQEN ME KTO FILMAT NA E KAN SJEL KINEMAN NE SHTEPI HALLALL NACU

  • hasan

   ku pi kqyrni be

   • flakron cani

    gjithkund :putloucker,vidito.vkontakte.vidspot,vidbull etj.

 • nefertita

  film shum i mir po mi ka prish nervat tu u ndal gjdo 5 sec edhe apet se pash fundin si perfundoj se u blloku krejt

 • Geri Greg

  Si mund ta shoh nga tlf??ju lutem me ndihmoni jam I ri!

  • adrian

   mund ta shifeni me sy. kiss

   • Geri Greg

    Pyetja ime ishte ne cfare linku mund ta shoh nga celulari se drejtpersedrejti esht e pamundur,thashe ndoshta me ndihmonte ndonje nga administratoret e faqes ose ndonje person I sjellshem qe ndoshta e dinte se un skam sh information se sapo u abonova ne kete faqe.po ti rrofsh per pergjigjen.me erdhi sh ne ndihme.je shum I sjellshem.dhe I dashur gjithashtu.

   • Geri Greg

    Pyetja ime ishte se ne cfare linku meqe drejtpersedrejti eshte e pamundur.thashe ndoshta me tregonte ndonje nga administratoret e faqes ose ndonje qe mund ta dinte edhe me pare se un skam sh information se sapo jam abonuar ne kete faqe.po ti rrofsh se me erdhi sh ne ndihme pergjigja jote.je sh I sjellshem po edhe sh i Dashur gjithashtu !

    • Braindeads_Everywhere

     Mund ta shohesh nga linku vidto, por duhet te heqesh reklamat qe dalin ne menyre qe ta shohesh.

     • Geri Greg

      Faleminderit!

 • Lion

  Mezi e prisja kte film…Flm shum Mistreci,jeni te papar

 • mateo

  pse ja ulni rating me njerez ky eshte super film askion dhe njekohesisht merr multimesazhe per cfaredo tematike qe behen ne bote sot . Ju lumte per filmin @mistreci.com :) rating 10 <3

 • Fioraldo

  Super film

 • besfort shala

  best i have seen

 • mou_ski_lidhje

  Filmi dhe adminat qe nuk lodhen e meritojn 10.

 • Endrit

  filmi ma i mire qe kam pa ndonjeher

 • genti

  si faqe jeni te medhej

 • herolind

  nese mundeni futeni edhe putlocker ws esht me e mir sesa putlocker
  nese mundeni

 • ardianlumaj

  shum i bukur

 • ardianlumaj

  me pelqen shum

 • ardianlumaj

  nish fare jeni mistreci

 • Florian Hila

  nje kompliment x perzemert nga ana ime x aftesin tuaj te papar flm shum dhe nje fundjav te mbar

 • Kledi

  Filmi Me i bukur aksion qe kam pare Bravo Stafi i Mistreci.com!

 • Lumi

  qysh muj me kqyr filmin ? :O

 • eduart isaj

  e pa besushme se si kam qar ne kete filem me vajzen e vogel ne fund!Thjesht jeni te mbrkullushem .flm!

 • Cimi

  kete knaqesi te jep vetem Mistreci.com. FLM

 • durimi

  qikjo imdb kerka skoka 6.3/10 ky duhet mu kon 8.5/10 :). shum filem i mir

 • ??ssie

  Shuummeee e bukur per te mos thene e perkryer!!

 • ??ssie

  Bravo stafi! Gjithmone na surprizoni! :)

 • Eddi Prishtin

  ma shijofsh rakin ti

  • Ardian

   HAHAHA

  • Manchester united

   hahahahhahah

  • Fatbardh

   HAHAHAHAHAHAHHAHAHA

 • XBeri ALboZz-X

  A ka mundesi me bo me shkarku me utorrent !!

 • andi

  shume film i bukur.rroft amerika :p

 • iliri

  brrovo mistreci,,film shume i bukur;;;;;;;;;;;

 • Don

  Si ta shikoj ne cel vidito nuk ben

 • kick ass

  Shum Te papar Jeni

 • Endrit

  filmi ma i mir qe e kam par ndonjeher,,,bravo mistreci

 • iliri

  Admina pse nuk e boni edhe me Torrent me e shkarku.. ??

 • ledi

  i papare filmi jeni 1sha

 • noel

  si mund te shoh perfundimin e filmit? Nngec gjithmon tek e njejta skene

 • klajdi

  bravo jeni te mrekullueshem . ju lumte…..

 • agron bajrami

  qysh me downlodu se nuk po bon bre

 • Marjus

  Pse nuk download keto filma ? te gjitha me problem 404 ??

 • Ardian

  shum film i mir.

 • Lindi

  bavo be djem jeni me te miret vetem vazhdoni
  mistreci (y)

 • amarildo ndoja

  jeni vertete te papare

 • Afrim

  Flm stafit,jeni te mrekullueshem

 • gentian

  Definitivisht filmi ma i mir nbot!

 • Lavdim Bllaca/fb

  teper teper i fortt AA ^_^

 • mufail

  nuk pe kuptoj qysh duhet me qen ni film per me pas notteeen 10 ska film mat mir edhe 10 vite

 • gazmir

  Filmi me i bukur i momentit ,,super super film ky

 • UnikkRnB LoveRap

  Jeni te mrekullueshem,Filmin The Expendables 1 ju lutemmm

 • ARGJENDI

  Super Super Film , FLM MISTRECI jeni me te miret..

 • plissi-Naim

  shum film i qart

 • shkelqim

  bravo

 • arseldaj

  ky po qe eshte fil….bravo mistreci

 • serxho

  super super film

  dhe pse hala se kom shoku :P

 •    

  i bukurr

  • valiiii

   mete vertet pooooooooooo

  • valiiii

   mete vertet pooooooooooo

 •    

  Super movieeeee

 • ilir kastrati

  jeni me te miret deri me tani ju uroj per punen qe beni veq vazhdoni

 • lr3_

  film mat mir harro

 • ardi

  Qka po ndodh une dua ti shikoj ca filma me te vjeter por ne qdo link tho “account has been suspended”
  pse si rregulloni me keto linqe?????

private