World War Z (2013) Full HD |   Aksion, Aventurë, Filma HD, Horror   |   08 Sep 2013

Shtetet e Bashkuara punësojnë Gerry Lane të shetisë të gjithë botën që të gjejë një kurë që të ndalojë epideminë e Zombive që kishte përmbysur ushtrinë dhe qeveritë.

Trailer: YouTube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.2/10

Shiko Shkarko

SockShare

Shkarko Direkt 1

PutLocker

Shkarko Direkt 2

VidSpot

NosUpload

NosVideo

Uptobox

Novamov

FileCloud

VideoWeed

Movreel

NowVideo

Uploaded

Vidto

DepositFiles

MovShare

-

Vidxden

-

VidBull

-

 • genti caja

  na keni kenaq bravo seriozisht,po hangover 3 akoma ska dal kualiteti 1080p

 • BR3ACKER

  brawo MISTRECI, kam pare kete film pa titra, ama do e shikoj edhe 1her, pasiqe osht HD !

 • AndroidProgrammer

  Bravo bre .. Jeni t’perkryer ..

 • visi

  superrrrrrrrrrr bavooo mistrecii :)))))))))))

 • Grande Avni Fetahu

  definitivisht kom kqyr shum filma interesant ne faqen e juaj edhe shum her kom tentu mju shkru 1 pershendetje te thjesht po gjith hisha ntem te filmit edhe harrojsha
  FALEMINDERIT TE GJITH JUVE QE MUNDOHENI MENA ARGTU…GRANDE SLOWENI

  • Arber Krasniqi

   Njejt si ti kom menu edhe un Grande , meritojne shum komplimente e pershendetje per punen e tyne ;)

   • skom kohe

    ueeee po ju paskeni mendu si une

    • Er Dit

     ma keni vjedhur mendimin tim hahaha

 • lirim

  a ben me dit ku pi shikoni bree ne vid bull apo putlocker apo ku i shikoni ju

 • Juli Cufe

  do na thote njeri ku e kam problemin me zerin vetem kur hap filmat ska ze se ne youtube e ne vende te tjera me punon pc

  • Eagle

   Nqs perdor Media Player Classic k-lite codec pack nuk te hapet zeri pune codecesh shkarko KMplayer dhe je ok

 • urimi

  i bukur shume

 • urimi

  shum i bukur

 • rots

  seriozisht jeni nder faqet elite ne shqiptari shume faleminderit me nje fjal endrren po naj beni realitet neve adhuruesve te filmave

 • Adrian hasani

  hallall ju koft spo i qka me juv thon tjeter ! jeni t’part.

 • edona

  filmin this is us futeni ju lutem

 • TangoCash

  E kom pa ket film para 3 dite, 8/10 esht shum interesant vet Aktroi nr 1 esht,ja vlen me kqyr,lyp zgjidhje si me luftu virusin qe i ka kap njerzit gjat filmit Brad Pit gjen pika metoda si ta luftoj dhe ne fund ja jep vetit injeksionin ni virus tjeter pffff interesant ja vlen me kqyr merrni 3 birra te mira pak qipsa dhe knaqnu,Mistreca shum kisha pas qejf me dit ku e morre ket film me marr e ke marr po me ket kualitet ku? MOS E KE GJET NJE ZGJIDHJE ME I RREGULLU FILMAT VET AHAHAHHAHAHA NUK JU KAM NJOFT ME PAR E MBES SHOQERIJE TASH PO JU NJOH DHE SHUM TE MIR JENI.

 • TangoCash

  Vetem e du filmin Gravity me kulaitet te mir si te del e pres prej juve me pa durim.ESHT SHUM FILEM I MIR PER ATA QE NUK E DIN,SE KAM PA PO DUHET ME KON I MIR
  SANDRA BULLOC MOOOOOOOO AKTORJA MA SEXI

 • TangoCash

  Edhe AFTER EARTH me Will Smith shum esht i mir e mos i qitni qita filma me msuse e RIPD qesi filmash sdon kush me i pa hmmm pot ndihmoj pak ne zgjidhje mistreca.

 • Eliot

  Eshte Super Film.Me Pelqeu Jashtzakonisht

 • fatos

  shume faleminderit Mistreci…flm per gjithqka jeni shume profesionist ne punen tuaj

 • Besy Hoti

  Super Super Film, Ky Do Jete Filmi me i Shikuari dhe Me i Komentuari.

 • Besar Laqi Cali

  shum filmi i fort

 • ZELO

  SUPER FILM, KESHTU DO NA NDODHE NJE DITE

  • bandito

   nije nije bosin po une ko mu bo ma i forti i ktyne

  • Tricckezz

   jo in shaa allah se tranona kur te me vin zombiet

  • Giannis Chef

   eshte e vertete dha ata qe kane nje virus te tille quhen UMBRELLA nje firme me medikamente biollogjike por qe fseh shume gjera klikoni dhe shikoni…

   • Er Dit

    umbrella corporation thuhet se ben ekperimente ne njerz asgje sdihet

    • Giannis Chef

     vete e the shoku ben eksperimente me njerez kurre nje dite te bukur do te shofim eksperimentet e umbrella ;)

    • Giannis Chef

     ndoshta nuk i dihet amerikaneve cfare benje

  • Ximi Hosting

   Keshtu nuk do te ndodh kurr sepse shum ngat është Kijameti …..:)

 • TangoCash

  Hej Mistreca hala like nuk e keni prej meje veq qat moment qe te del Gravity edhe ma qitni qitu me kualitet te mir keni me pas LIKE prej meje jam shum adhurus i filmav me duket qe nuk egziston filem qe nuk e kom pa normal kuptove,Thriller,Drama,Action kombinim,kshtu qe Gravity dhe do ta keni LIKE prej mej.flm Mistreca

  • Bloodah

   shih shih edhe qet kushte edhe belesh , shko more rrasja gjum pash familjen

 • Granitiii

  BRAVOOO

 • Himi

  super film jeni me te miret MIstreci.<3

 • Engjelli

  Si gjithmone me vjen natyrshem qe tju falenderoj per filmat e fundit dhe cilesine e tyre, po pres qe te ken te njejtin sukses edhe Serialet qe do fillojne nga 15 shtatori pasi eshte nje detyre sa e kendshme aq edhe e veshtire nga ju pasi duhet qe te perktheni ne kohe te shpejte seri pas serie … Veç vazhdoni kshu Mistreci :) Flm

 • berat

  hej pse spo kan ma link celular ???? klm

 • Juli Cufe

  opo i kam provuar te gjitha pa ze,,,vetem kur i shkarkoj eshte cdo gje ne rregull po online ska ze

  • Braindeads_Everywhere

   Nuk di cfare te them atehere zakonisht ata qe kane pasur kete problem keshtu e kane zgjidhur…

 • mandi

  ja vlente ta shikoje shum i bukur komplimenta stafi

 • Patrik

  Qysh mui me pa me iphone nese bon?

 • Jetmir Jolla

  Shummmm Filme Mir Bravooooooooooooooooooooooooooooo

 • MarioMarkoDeTintoReto

  Film i mrekullueshem .. flm Mistreci !

 • xgorrilla

  bravo Mistreci, seriozisht jeni fantastike ,me filmat mat mire e mat ri te mundshem. Per FILMIN ska fjal ,kryeveper ish, moti skom pa qesi filmi kaq te mire, mas I AM LEGEND , WORLD WAR Z eshte fantastik. nqet zhaner te filmave

 • albania

  M ndihmon dot njeri sepse e shkarkoj n cel kte film dhe nk mhapet m del not suported

 • lifi

  pse bre spo bon me kqyr pom lyp account per me kqyr filma

 • artan12

  jeni te papar flm per kualitetin e filmit bravo mistreci…

 • artan12

  bravo nje pun te palodhshum mistreci me kualitet …

 • Blerimi

  Film teper teper interesant…Bred Pitt rralle lun ne filma,veq kur lun e vulos qe eshte super aktor…

 • boyalbaner1

  Bravo shume film i mire

 • ICE MAN

  Filmi ka nje problem nuk me hapet dhe nuk eshte faij i kompjuterit tim ju lutem rregullojeni se dua ta shoh kete film :)
  Mistreci une po pres

 • ICE MAN

  Filmi nuk po me hapet dhe nuk eshte faij im ju lutem rregullojeni se dua ta shoh kete filma :)
  Mistreci une po pres

 • SHKELQIM

  DEFINITIVISHT JENI MAT MIRT HALLALL JU QOFT NQOFSE PERNIME NJERI DON ME KQYR NI FILM TMIR KY WEBSITE OSHT VENDI JENI TMREKULLUESHEM JU PERSHENDES

 • serxho

  filem shume interesant

  • jon

   pse e shkepput te gjysma ket film ?

 • ERA

  ju lutem me fut filmin mortal instruments city of bones te lily collins eshte film i papare jeni me te miret po e moret nje bravoo e madhe stafit

 • Faton

  Shum Film i mir bravo MISTRECI

 • No Name

  (krejt po ankohen per ze qe ska ] .. Unë spo di qysh me ja nal ahhahha (Shaka pak )

 • Albion

  Shum faleminderit Stafit Per Filmatt Dhe Punne e Mrekullueshmee …. Qe Benii Respekte Nga Lezha ;)

 • Fatjon

  Ky eshte filmi me i bukur qe e kam pare kete vit
  Faleminderit Mistreci

 • Fatmiri

  A me ndihmon ndokush si me I shiku filmat e Mistrecit ne iPad?

 • ola

  kreit mir veq Qitnee me shkarkuu edhe mee Torrent

 • Olsy Robben

  super film

 • une

  ma super film skam pa naj her super super…po ishadha nuk ndodh ne ralitet hahah.

 • afrimich

  si mundem ti shiqoi filmat me ipad,Flm per ndihm

 • njani

  shum film i mir edhe me domethenie faleminderit mistrecit

 • Arbeni

  R.I.P.D amuni me marr ket filem me shiku na

 • Guest

  faleminderit qi pej qitni filmat kaq te mir

 • milan

  mistreci jeni faqa ma e mir bravo bravo bravo

 • artani

  shfaqne edhe epizodet e reja te keti eriali ..walking deat ju lutem nese mundeni

 • L A

  komplimente jeni nje faqe shum e mire

 • beni

  shum i bukur filmi por sdi ps mu ndal tani man

 • ARBESI

  BRAWOOOOO

 • Mesut Ozil

  Mistreci.com – thjeshte jeni te pakrahasushem me super filmaaa
  Faleminderitt 1000 hereeee

 • Rrita

  po bllokon shum eshte e 10ta her qe po provoj me shiku por kot:S nja 3 sec me von po del fotografija

 • arbnor

  Filim i Mir shumm

 • GERTI

  Jeni me te miret :) ky film eshte fantastik eshte Nona

 • Atdhetar Bajraj

  sHUME Filmm i miree

 • qendresa

  a ka mundesi filmin carrie ka dal i ri tash ne tetor eshte horror ..flm

 • ersi

  dritherues por me zgjidhje

 • Arildo Basha

  o adm m shume filma horror te lutme
  keni bere nje pune te mrekullushme ,

 • tefi

  yea nice movie ju lumt mistreci veq vazhdoni;)

 • Head Hunter

  KSHTU DO TE NA NDODHI NDONJE DITE!!!!!!!!!!!!!!

 • ardi

  u bre se friksham kaka me kqyr naten

 • Vesa-Shqipe

  Shum film interesant :D

 • shaba

  a munet dikush me me kallxu pse nuk po ban krejt filmi (ky eshte filmi i dyte) po nalet dikun te minuta e 37 dikun 30 edhe spo ban me

 • Guest

  ju lutem filmin one direction “This is us” plz plz

 • herri

  ciao esht fil shum i bukur

 • herri

  haha

 • Banditi

  Filmi ma i miri.

 • edon berisha

  Jeni shum të mir veq vazhdoni

 • ermir kutllovci

  i bbbbbbbb

 • elvisa loqka

  ky eshte ni film qe kur nuk kam pa me te mire si ky hallall ju qoft mistreci

 • Enke Lejd

  Mistreci.com nje nder faqet me te shikuara dhe me terheqese. Nje kompliment shum te madh per te gjith ju qe mundoheni te na argetoni.

 • DeniFejz

  i papar

 • tea

  nice..

 • Arton fazliu

  shum interesant meritojn shum komplimente mun te ndodh ndonjeher ne jet amo nuk beson kush

 • guri

  definitivisht puune e madhe dhe e mire per neve qe po kqyrim keto filma falemnderit nga ana juaj

 • lira

  o sa i qart kaka hallalll qitni qisi filma te tmerrshem ni filem kur nje vajze ja jepin mi hanger zorret qitne qita ne vepfaqen epare

 • Eno Vuka

  Filmi qe doja me pa :)

 • muhamet

  shum film i mir

 • Meli R. Bytyci

  Flm Mistreci se po na mundson me shiku ksi filma te pakten me kalu kohen dhe ja vlen

 • Miguel Chelsea

  Shume film i bukur

 • rejhane

  pse edhte shum i ngadalshemm :P

 • Nihaoo

  Film Varipallkarist :P

 • Er Dit

  a thu a do te Ket World War Z 2 ?

 • dori

  si i bohet vetem filmi.. worldz wor vjen me shkeputje
  dori

 • Qlirim

  Mistreci <3

 • Blerim Lloshi

  Film shume i bukur ! I perafrohet ‘I am legend’ me Will Smith,por ky ishte me zhvillim me te zgjeruar.

 • mouse

  Keni 1 faqe shume te mire do te thoja me te miren ne shqiperi per filma por do te ishte shume me mire sikur te jepnit mundesine e shkarkimit me torrent ….

 • JehonnaM

  Shumm filemm ii miir . Brad Pitt ?

 • Rijad Tahiri

  supper film ju lumt mistreci

 • xhuljan

  shhhhhhhh film i bukur

 • xhuljan

  shhhhh film i bukur ja vlen ta shikosh
  super film

 • Ximi Hosting

  Shum Filum i Mir :) Bravo Mistreci.com per punen qe beni :) na argetoni ….