Wrong Turn 1 |   Horror, Krim, Thriller   |   07 Dec 2011   | by   para_laci

Nje grup prej 6 personash e gjejne veten te bllokuar ne pyjet e Virxhinias perendimore, pre te kanibalisteve te maleve. 

 • shpetim dauti

  bravo eliza dushku shume film i bukur.

  • eridon selimi

   shumm i bkr ky filmii

 • [email protected]

  shum i mir filmi

 • L@niii

  Shum filem i Bukur

 • Ermir90

  filma te mir

 • dini

   shum film i mir e mas shumti me peleqen shqiponja dy krenare qe qendron ne gjoksin e vajzez me maic te bardh

  • mistreci.com

   ajo eshte eliza dushku nga shqiperia vertet ajo ishte nje aktore shum e sukseshme per kete arsye ajo ka nje bluz me shqiponje sepse eshte shqipetare edhe pse eshte quditese

 • Vishadenis

  Pse nuk funksionon linku i shkarkimit?

 • Adrian2012

  spo bon hiq

 • [email protected]

  shm nice

  • rifat

   shum i bukur

   • Jakup Saliji

    shum imir mirpo utrishtova sme merte gjumi tere naten po te ish e vertet ku ku ku ku dot na mytshin gorillat papak uuuuuuuuuuuuuu.

 • play

  ska film mat mir dhe matfrikshum se qyky esh hrror krim triller kqyreni esht shum i tutshum metvrtet ekam me dhompira .

  • diana

   haahahahahahahahah qerkuz koke

 • play

  diari jom qi e kum shkru qit koment

 • play

  i hajn dorn

 • enis

  ssssspom ban rrjeti bre nanen

 • besa

  sa i mir

 • sadri sadrija

  rrjeti

 • http://www.facebook.com/perparim.leku Perparim Leku

  bravo eliza ma eforta je veq vazhdo….

 • gzimi avdyli

  prej moshes 15 vjet ky filum skqyret ju lutrm

 • bukuroshja

  aaaiiiiiiiiiii spo hapet

 • bukuroshja

  shum pata qef me kqyr] <3

 • stina

  shum i qarttt kukua mo i frikshemm <33

 • Trioo

  fuck

 • almedina

  shume film i bukur ju lumt ?

 • lum

  shum aktor tmir

 • emirmusliu123!”D

  Shum film i papar

 • dren

  film ma i miri bile edhe ni Shqiptare ku lun ksi filma ma mir na bjen neve i love shqiptaria

 • eridon selimi

  oo ca filmi per te qar te ben ahahahahahahahahahahahhhah ee e eeee sa kot esht kyy filmm ja qr aj si e ka ber

 • eridon selimi

  ooooooooooooo filmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm kkkkoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooootttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt si qihen bejn sekss

 • Nisi

  shum film i bukur vetem diqka rren se kta iken me kamionet pastaj ata meniher i gjeten kshtu filmi eshte shum i bukur dhe i frikshem veq shum po e ndrreq Eliza

 • Lorita

  Eliza Dushku ma e mira:))

 • [email protected]

  AXAXAX AXAXXA SA TE BUKUR EKSOGINET JO TE BERTISIM PO QESHIM…. PO SHUM I BUKUR

 • Edolindd

  Spe qet sen mer error ? .

 • ElioT

  shumm mir

  • argjent

   o eliot haha

 • erjon

  shum i rrezikshem

 • niku

  e mir cika jon bre

 • skerdi

  bravo Eliza te solli fat Shiponja…

 • trimi

  shum film i bukur

 • qibrije

  shum aktore e mir je eliza bravo plus ke te veshur bluzen me shqiponj

 • Elisa

  Super moviee :)

 • xhevat

  film shum i mir qe nuk harrohet kurr bravo eliza

 • Guest

  SHUM I BUKUR PO I FRIKSHEM :p

 • donika

  teper filem i mir veq vazhdoni keshtuuu .

 • Ledio

  SHQIPE ME DY KRENA ?

 • Besi

  i kam pa te gjitha pjeset e vrong turn

 • Blerta

  Eliza Je nje aktore e bukur krnohem me Ty qe e ke at bluz me shqiponje Je simpatiket kosova dhe shqipria te dojn. Shum po Kam qe te kem nje takim me Ty un qu het blerta Eliza un maj fotot tua ne dhomen time te duaA shum Eliza je ma e bukrA te duuaaaaa shum I love so much Eliza bukuroshjaaaa jem tduuu

 • Pa Emer

  Eliza Dushku ?
  Krenohemi me ty !!!

 • Xoni

  shum film i bukur <3

 • ledi

  Mdoket kjo qika me flot e bardha edhe me maic e paska shqponjen tvizatum ngjyks mdoket nfakt shiqponjaaaa <3

 • eliza

  shum filem i bukur , sa me shum kesi filma shum aventure

 • mirand berisha

  ska me mir veq te kish lu edhe eliza dushku loqkee

 • eserta

  film shume i bukur

 • MEGI

  SA FILM I BUKUR

 • kleidi

  kete filem kam qen duke kerkuar prej me shum se 5 vitesh titullin ne shqip e ka rrug pa krye

 • Altin Kelmendi

  i bukur filmi :D

 • serxho durrsi

  uauuuuuuuu ca filmi

 • EdiRama

  eliza dusku e ke nderuar shqiptarine urime Edi Rama

 • Olti

  bravo eliza shpetove sepse e kishe shqiponjen ne zemer

 • LeoLeo

  film shum i mir
  edhe sot

 • danii

  wowww saa i FRIKSHEM….

 • Almir

  Bravo Eliza Dushku sukssese ne te ardhmen

 • arian

  bravo eliza filmi me i mir qe e kam pare

 • pjero

  super film :)

 • Qamil Tairi

  Me cfar programi shkarkohen filmat te kjo faqe kush e din

private