Barbi & Sekreti i Zanave

Pëgatituni për “Barbi dhe Sekreti i Zanave” , një aventurë mahnitëse e barbit në të cilën ajo mëson që përreth nesh ka Zana që jetojnë të fshehura.

Shikoje nga: Veevr | PutLocker | NovaMov

Shkarkoje nga: RapidShare | NosUpload | JumoFiles

Comments (190)

 • sofia

  je e bukur barbi i love you

  Reply
  • amanda

   je e mrekullueshme teamo barbie teamo!!!!!!!!!!!!!!!

   Reply
   • ana

    and i think this barbi is ameizy teamo to barbi

    Reply
 • sofia

  i love you barbie

  Reply
 • sofia

  i love so much barbie
  ich liebe dich barbie

  Reply
 • Une

  Sofi N’Shtat Gjuh ja paske perkthy hahahahhah ruju pot bin dhamt 😛

  Reply
  • Huhuhh

   hahhahahahahahahaaaahah

   Reply
 • Udhzuesi

  barbi ka qen nje prostitut e cilla ka qen e pushtuar nga shpirtat e ligj dhe idollizimi i barbit nuk eshte asgje tjeter perpost devijimi te rruges se drejt, ate te zotit, me e keqja eshte se te gjitha vajzat duan te jen sikurse BARBI te jen bjondina dhe te bukura dhe ne te njejten koh te jen lavire tradhetare dhe tia hedhin paq. RESPEKT

  Reply
  • BarbieFAN

   A je bre ti normal? ste kje n’tok t’bukes, spi kuptojshe gjanat.

   Reply
  • somewone

   ti sje mir me duket

   Reply
 • hiti

  lavir

  Reply
 • hiti

  ZSCD

  Reply
 • blerta

  nuke po ma qet kete film

  Reply
 • arbnore

  You beatiful bArbi I love you

  Reply
 • Arbnore

  Edhe pse e kum pa ne yotube ket fil po e kqyri edhe te mistreci se osht shume i mir bArbi ke ber nje rol te shkelqyeshem

  Reply
 • alberta

  shume qenka nje certane i bukur

  Reply
 • AMANDA SINO

  SHUM FILM I BUKUR SUMMM

  Reply
 • edonis

  shum i bukur aa

  Reply
 • lena

  qenka shumee i mir me pelqen shumeee a ka edhe pjese te tjera <33

  Reply
 • BarcelonaFCLUB

  A mundet mu mmbbush kyy

  Reply
 • albion

  uau esht ne film shum shum i mir por sa per femij e jo per te rittur hehe pak hjg

  Reply
 • kristjana

  barbie esht me e bukur por kush munet mu bo si kjo more kuaaaa qka me bo shum i mirrrr filmi

  Reply
 • lindi

  shum i mir a

  Reply
  • blendina

   shume

   Reply
  • blendina

   shume

   Reply
 • Qazim

  Pse spo mundem mi shiku filmat me as je program ju lutem qe te ma mundesoni me I shiku filmat

  Reply
 • Emily Dill

  very nice for film

  Reply
 • tili

  eshte film shume i bukur po nuk hapet,dhe ndonjehere kur hapet ngec vazhdimisht jo vetem me kete por edhe me filmat e tjer.a mund te me thoni pse?

  Reply
 • A.C.M

  shum um ka pelcy

  Reply
 • merisoni

  i love movie barbie is very nice

  Reply
 • merisoni

  i love das mowie

  Reply
 • Kiara Lamaj

  lol

  Reply
  • njomza

   shum i bukur filmi

   Reply
 • kaltrina mulaku

  shum mir

  Reply
 • Alketa

  SHum Bukur

  Reply
 • ester

  zdi ca te them sh sh sh sh i bukur ky esht filmi im me i preferuar bravo bravo

  Reply
 • hyrrem

  shum i bukur ky film me pelqen shum

  Reply
 • dora.popova

  deri tash ky eshte filmi im me i preferuar

  Reply
 • tinnnna

  shum i mir

  Reply
 • rinesa

  me shum pengesa por megjithate i bukur

  Reply
  • mia

   E vertete .

   Reply
 • dora.popova

  a mundem ta gjej filmin barbi dhe shkolla e princeshave tek faqja juaj

  Reply
 • Albiona Ramushi

  Kishtee shum pengesa mirpo shum i bukur ja vlejtii 😀

  Reply
 • tina

  shum i bukur barbi je ma e mira

  Reply
 • Ela Vogli

  zgjedhje e duhur adm eshte vert8 nje film i bukur….

  Reply
 • blerina

  shume kukulla te bukura te kenaqin :d

  Reply
 • altrana

  nice

  Reply
 • altrana

  barbi shum e bukur

  Reply
 • altrana

  viola un po mujsha me gjet filmin

  Reply
 • altrana

  i mir imir

  Reply
 • altrana

  je e bukur barbie love you me te veretete

  Reply
 • GABII

  I’am barbie girl I’am barbie worl.I LOVE YOU BARBIEEEEE

  Reply
 • GABII

  veryy nicce

  Reply
 • GJHA

  nicee…nice…?

  Reply
 • GJHA

  mir eke ti rinesa me shumm pengesa

  Reply
 • barbie

  barbie eshte magjia e jetes te gjitha vajzat e kane qejf ??

  Reply
 • donika

  is a beatiful girl

  Reply
 • kaltrina duraku

  shum i mir osht ky filem po amuneni ma ma gjet filimin after earth se osht shum i mir edhe shum i fort se une spo muj me gjet

  Reply
 • erza

  I like this movie becaus is beatiful dhe a mundi ta gjetni filimin “Titanic”

  Reply
 • " T.Y.G.A "

  shume shume i bukur

  Reply
 • drilon

  shum mirr

  Reply
 • antonela

  princes graqiela ju pelqn mua po po juve

  Reply
 • anisa shkreta

  film shum i bukur apo jo, por me shum pengesa
  dhe a ka mundesi i me paraqit filmin barbi dhe shkolla e princeshave

  Reply
  • angelina twist

   e km gjetur une :)

   Reply
   • Erza Bytyqi

    Angelina te lutem a mund te na tregosh edhe neve?? :)

    Reply
 • Blearta

  SShumm film i bukur <3

  Reply
 • Albba.Donni

  Shum i bukur

  Reply
 • raZim booSSii

  shume pldh

  Reply
 • Altina

  a mund te ma gjeni barbi princesha dhe postari? <3

  Reply
 • arif ahmeti

  filmi i mre por shum pengesa ju lutem rregulloje filmin te mos ket pengesa

  Reply
 • arjela

  shume i bukur

  Reply
 • arjan

  myberbi

  Reply
 • erisa

  film i bukur po me pengesa

  Reply
 • Adelina

  Shum i bukur ju lumt vertet ishte knaqessi per ta shikuaar o zott sa i bukuur

  Reply
 • lena

  kjo brbi esht mai mir ne certan

  Reply
 • bedri

  u knaqum me qeto komente palidhje cnnnncnn…

  Reply
 • feride

  film i bukur

  Reply
 • Ximi Berisha

  naj film vizatimor mat te mir Mistreci 😀 😀

  Reply
 • Ximi Berisha

  Mistreci.com

  Reply
 • maria

  mos e bani me zor te shkretin se nuk don zane e luleve po don Keni barbin

  Reply
 • neni

  supeeeeeeeeeeeer

  Reply
 • blendina

  po
  mundesh

  Reply
 • Dina

  Dua ta gjej filmin barbi dhe shkolla e princeshave tek faqja juaj te lutem me tregoni sepse kjo filem nuk mundem ta gjej Plzz ?

  Reply
  • Erza Bytyqi

   Edhe un dua ta gjej sepse me pelqen qdo film i barbit .
   Thjesht e adhuroj Barbin ^_^
   por me pelqen edhe rakela 😉

   Reply
  • LoLa

   H ej shkruje ne google barbi dhe shkolla e princeshave

   Reply
 • lorela

  shume i bukur :)

  Reply
 • brunilda

  yesssssssssssss is very veryyyy beautiful movie …i like it

  Reply
 • gresa roka

  e si mund ti shikojme filmat pa u ndalur

  Reply
 • sandra

  shume e bukur je

  Reply
 • aurora

  shum i bukur qenka ky film

  Reply
 • alvin

  bukur :)

  Reply
 • $92066210

  shum e mir

  Reply
 • Yllka

  E kam kerkuar gjithmon kete filem , me pelqen shumm

  Reply
 • mishell

  me pelqen shum është kaq film i bukur (very nice)

  Reply
 • nitta

  filmi mrekullueshemm

  Reply
 • rebeca

  PSh! si mund ta shkarkojë? FLM

  Reply
 • blenera bytyqi

  sa i mir ky film

  Reply
 • Ambra

  shum film i mir po ka shum pengesa dhe bllokohet :(

  Reply
 • ani

  a mund ta gjej barbi me kepuc roze ketu??

  Reply
 • SexyGal

  Interesant film

  Reply
 • SHQIPE

  FILM I MIRE

  Reply
 • blerimi

  film shum i bukur

  Reply
 • fhfdgj

  ju lutem futni me shum filma me barbin

  Reply
 • driola

  Me falni ku mund te gjej barbi tre muskjteret,barbi nje perrall mode ,barbi dh sekreti i zanve e di , barbi dhe shkolla e princeshva , barbi serf barbi dh dymbdhjet princeshat e te gjitha barbit e tjera .

  Reply
 • JeHoNa

  Filmii ma ii miir :)

  Reply
 • leonora

  i mrekullushem

  Reply
 • azela

  uau sa e bukur

  Reply
 • aela

  mua me qelqen shum ky film se barbis

  Reply
 • aela

  un e dua shum barbien

  Reply
 • eriona

  Filmiii ma i bukur me pelqen shummm <3

  Reply
 • djellza

  filmi ma i bukur

  Reply
 • hana-montana

  :)

  Reply
 • MIKOLI

  ilamim

  Reply
 • alkida

  te papar

  Reply
 • alkida

  bravoooooo

  Reply
 • blina

  si mund ti shkarikoj nga ketu filmat e animuar..
  ?????????????

  Reply
 • lalala

  film shume i bukur

  Reply
 • Diana

  Ma i Miri Film <3

  Reply
 • Sara Loku

  ku muj me gjet filmin barbi dhe shkolla e princeshave
  edhe tinkerbell

  Reply
 • frroku

  shume e bukur

  Reply
 • frroku

  shume e bukur

  Reply
 • rajhana

  nice

  Reply
 • ata

  shum i mir qyky certani

  Reply
 • Erza Bytyqi

  JOJo,e kunderta 😉

  Reply
 • Erza Bytyqi

  Hahah i shemtuar :p

  Reply
 • Erza Bytyqi

  Po :) njelloj si disa njerez qe veprojn ne ditet e sotme

  Reply
 • Erza Bytyqi

  Haha flm ^_^

  Reply
 • Erza Bytyqi

  Barbie gjithmone pjes e endrrave te vajzave ^_^
  E adhuronim dhe ende e adhurojm ^_^ ?
  Barbii <3 <3

  Reply
 • Medina

  Ky Film Është i Mrekullueshëm

  Reply
 • elsa

  Shum i Bukur Filmi

  Reply
 • Noemi Angels Black

  me pelqen shume ky film ekam par disa her

  Reply
 • dea

  filmi eshte i mrekullueshem

  Reply
 • elma

  shume bukure barbie

  Reply
 • kladio

  shume film i mire

  Reply
 • kladio

  film i mire

  Reply
 • kladio

  uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaa ca filmi

  Reply
 • kladio

  film i pa par

  Reply
 • donjeta

  mund ta gjej barbi princesha e perlave ne faqen tuaj a jo

  Reply
 • justina

  Shume i bukur me qelqen shume

  Reply
 • Erza

  Shum I bukur qenka filmi I barbit

  Reply
 • shibasi

  cilesi e dobet transmetimi

  Reply
 • Fnc Xpeke

  dat english bro

  Reply
 • Elma

  esht shum i bukur por a di diksh si te gjej barbi shkolla e princeshave

  Reply
 • Nerina

  Film fantastik

  Reply
 • Besa

  Sa film i mire ^_^ me pelqen shuumm

  Reply
 • lyraaa .....?

  yess and me for film after earth

  Reply
 • lea

  nice

  Reply
 • Driola

  A muni ma ma xhet filmin Barbi dhe shkolla e princeshave dhe barbit e tjera.

  Reply
 • pa emer

  wow film i bukur

  Reply
 • Arilena

  ky eshte nje filum shum i mire une i dua shum barbit

  Reply
 • Ola

  a mund ta gjej ketu “Shoqja ime siren” eshte nje filum shum i forte ai me pelqen shume eshte nje filum shum interesont por une nuk po muj me gjet

  Reply
 • winx club

  In this page have any episode of winx club

  Reply
 • Winx&Barbie&Totally spies

  Hii Everyone Speak Somebody

  Englishhh

  Reply
 • Guest

  shum bukur

  Reply
 • Guest

  mi jep mua ato krah

  Reply
 • Guest

  filmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmeeeeeeeeeee iiiiiiiiiiiiii bukur

  Reply
 • Guest

  grejs shume e bukur

  Reply
 • Hana

  mua me pelqen shum ky filme

  Reply
 • ilenja

  shume bukur

  Reply
 • Barbie

  Woowww shumei mire <3 i adhuroje barbit <3

  Reply
 • FLUTURA

  SHUM I BUKUR

  Reply
 • olta

  barbi filmi ma i bukur qe kam par

  Reply
 • Nadia Shoti

  shum bkr

  Reply
  • Gabrielarrgalla

   Super

   Reply
 • Gabriela

  Du filmin paddington

  Reply
 • gabriela

  Si mundem

  Reply
 • gabriela

  Du me gjet filmin barbi princesha e perlave

  Reply
 • gabriela

  Ha

  Reply
 • Tor Hila

  E kam gjetur unë Barbi dhe shkolla e princeshave , barbi një perralle mode , barbi dhe porta e fshehte , dhe të gjitha filmat e barbit .

  Reply
 • Gabrielarrgalla

  So cute !!!!! Very beatiful movie for kids

  Reply
 • Edi rama

  Ju lumte mistreci per keto arritje shume te larta qe keni bere me filma te ndryshem dhe shume te bukur per femijet nga te gjitha moshat te gjithe filmat jane te dubluar ne shqip.Dhe komentet nga femijet s’mbarojne t’i shkruajne.shpresoj te hidhni dhe filma te rinj ne faqen tuaj .Pergezime nga me te shumtat .Ejani dhe merrni çekun ne zyrat e kryeministrise.me respekt Z.Edi Rama.

  Reply
 • leana

  ju lutem mua nuk po me hapet sekreti i zzanve a mund ta di pse ?

  Reply
 • leana

  jo vetrm ket film po as nje film qe mua po me pelqen nuk po hapet e ndersa filmat e tjera pooo o zott

  Reply
 • leana

  munuk pom hapet as ni filmm ???

  Reply
 • arddgv

  shum mir

  Reply
 • xeni

  i love you mistreci

  Reply
 • liria

  E kam par me heret ket film po pse tani nuk benn me paaa

  Reply
 • Gentiana

  I adhuroj barbit

  Reply
 • vanessa

  rregullojeni ju lutem mistreci

  Reply
 • elsa

  spo qelet

  Reply
 • vildane pajaziti

  shum i bukur filmi BARBIE DHE SHKOLLA E PRINCESHAVE

  Reply
 • Emira zubaku

  pse nuk ban edhe ky filmi barbi bre
  e kam shum qef ket film e dua-e dua please reformedmovie

  Reply
 • emira

  barbie dhe sekreti i zanave eshte filmi me i bukr qe kam par ne jete dhe dua ekipin e real madridit si ,cristjano ronaldo,iker kasijas etj. i love you real madrid po e perseris ilove real madrid i love cristjano ronaldo

  Reply
 • emira

  CRISTJANO RONALDO EMMIRA ZUBAKU E DON SHUME

  Reply
 • tina

  Pse nuk po bon ma

  Reply
 • fatjona

  a muni me ma gjet filmin sweet party 16 shum i qart osht po spo muj mi gjet

  Reply
 • fatjona ibrahimi

  pse spo qelet

  Reply
 • tringa

  po mundemi

  Reply

Leave Reply