Bodyguard

Bhoominathan ose Bhoomi na prezantohet si një njeri që hyn në shumë telashe dhe sherre vendase. Të shqetësuar për të ardhmen e tij, familja e tij e dërgon tek Muthuramalingam (Raj Kiran), një personalitet shumë i respektuar në vendin e tij, për ta vënë në rrugë të drejtë Bhoomin. Por gjërat nuk shkojnë sipas parashikimit. Kundërshtari i Muthuramalingam kërcënon të vrasë vajzën e tij Meera (Asin) si një hakmarje kundër fatit të vajzës së tij. Kështu Bhoomit i është besuar detyra e truprojës së Meeras në kolegj. Meera shkon në kolegj me mikun e Mhausë, por është e irrituar nga prania e Bhoomi kudo. Kështu që bën një plan …

Shikoje nga: Veevr | SockShare | PutLocker

Shkarkoje nga: JumboFiles | NosUpload | Uploadic

Comments (55)

 • Klajdi

  faleminderit

  Reply
 • Shkodra_city1

  o nu hapet filmi

  Reply
 • Çlira

  shume i mir teper

  Reply
 • Timi_immer

  shum i mir asht Filmi :)

  Reply
 • Elton Elezi

  shume filem prekes

  Reply
 • Elton Elezi

  shume prekes ja vlen ta shikosh

  Reply
 • lavdimi

  valla shum i mir qaja divja bodyguard

  Reply
 • Eni Zza

  mire dhe cilesia varja

  Reply
 • shkelzen

  shum shum shum film i bukur ka thuajse 6 her qe e shikoj me ka len pershtypje shum te mir sidomos muzika ka qen perfect brrawoo me te mirt jeni ska me ju shum flm per kete film kaq te bukur me ndjena <3<3<3.

  Reply
 • name

  pse nnuk mudem ta shokoj filmin o mistrec

  Reply
 • name

  me nderpritet

  Reply
 • name

  o mistrec pse nuk mundet ta shikoj filmin

  Reply
 • name

  un dua ta shofi ket film si mundet me ndihmoni

  Reply
 • tina

  ooooo ky eshte nje film fantastik te cilit nuk ja kalon kush dot <333333

  Reply
 • tina

  muziken e ka te perkryer eshte e 5-sa her qe e shoh po nuk ngihem se shikuari eshte jashtzakonisht shum i mire me ka len pershtypja shume te mira
  (l)love you bodyguard(l)<33

  Reply
  • Sulltan

   tina edhe ti si un a

   Reply
 • elii

  shuum shumm shuummm i mire filmi ……………..

  Reply
 • tini

  Film shum i mir. Por filmi me se shumti qe me ka pelqyer eshte 3 idiots :D.

  Reply
 • denisi

  film qqe tbon me mbush syt me lot

  Reply
 • Erjon kulla

  This is fucking awesome ;))

  Reply
 • albi chani

  oo ky eshte filmi me i pelqyer im deri tani e kam pa 3 her

  Reply
 • mirandda

  wonderful movieee <33333

  Reply
 • visi

  super film bravo :)

  Reply
 • olta

  shumm film i mirrr brravo mistrecii…

  Reply
 • An Ny

  Po pse e jep perkthimin perpara skenes????

  Reply
 • barca

  perkthimi sh i mir 😛

  Reply
 • aleks

  shum film i mir po filmi me i mire esht komanda hahahahh :)

  *

  Reply
 • aleksandra

  padyshim filmi me i mire qe kam pare ndonjehere

  Reply
 • Leonardi shkoder

  super film :)

  Reply
 • XXXXX

  E muslimani i drejt ,krejt boten me ja dhon ,
  Kunder asnje krijese ,smunet i pamshirshem me kan,
  Veq nalu meno ,sa vjet i ke bo,

  Reply
 • XXXXX

  FILMM TEPRR I MIREE

  Reply
 • xxx

  filum prefekt

  Reply
 • Guest

  shum sum film i bukur

  Reply
 • Endrit Gashi

  Shum Shum film i bukur

  Reply
 • baja enish

  film shm..i bukur te lene shmm.. pershtypje

  Reply
 • ceti

  superrr filemm ka kuptim te bukur

  Reply
 • pukadaniel03

  shum film i bukur perfekt

  Reply
 • Ma Cherie

  film shummmm shummmm……i bukurrrr happy ending i love it :)))))

  Reply
 • Lala

  Shum i mirr

  Reply
 • Evi Xhoi

  ky esht film po ne qofte se mundeni tju kerkoj nje nder esht dhe nje film tj po si ky me te njejtet aktor po sja mbaj mend titullinme gruan dhe burrin qe ishte martuah vetem per amanetin e babait po qe se donte burrin dhe burri shtiret sikur esht nje person tj qe te bi ne sy te gruas shum faleminderit ter stafit tuaj

  Reply
 • [email protected]

  sh… i bukur

  Reply
 • Ice.tea

  shum fort aaaaaaaa

  Reply
 • Ice.tea

  shum film ih bukur No Koment

  Reply
 • Ice.tea

  Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

  Reply
 • chris brown

  super filem

  Reply
 • ALBA BOY

  wooooow super film me dmthenje te vertet…Musikaaa Tery Mery Mery Tery supeerrr..

  Reply
 • ALBA BOY

  shumee i adhurojee filmat Bollywood dhe jane shume te Mire si ne aksion si ne Romanceee…sidomos Muziken …

  Reply
 • faik

  very beautiful movie

  Reply
 • Sulltan

  Ky po qe eshte Film sado her qe ta shofesh ste behet bajat

  Reply
 • lori

  Pse nuk hapet ky film ?????

  Reply
 • Leonit Rexhepi

  shum i bukur

  Reply
 • Arianit Abdullahu

  ndreqne qet film pls

  Reply
 • Arianit Abdullahu

  rregullone bre ket film

  Reply
 • engjellusha

  film ma te bukur nuk kom pa

  Reply
 • Besmira Demiraj

  po kur do e rregulloni ??????????
  :'(

  Reply

Leave Reply