Ice Age 2 (Dubluar ne shqip)

Mani, Sid dhe Digeo sbulojne se epokes se akullnajave po i vjen fundi, dhe bashkohen me te tjeret per nje shtegtim gjigand per ne vende me te larta. Gjate udhetimit,  ata zbulojne se Mani nuk eshte mamuthi i fundit ne toke.

Comments (32)

 • Xhelili-r

  thnx

  Reply
  • Erdian

   Aksion bre Burr ke mau bojn Ore xhelil dhe filondid me ate ice age 2

   Reply
  • Erdian

   Aksion bre Burr ke mau bojn Ore xhelil dhe filondid me ate ice age 2

   Reply
 • Filma

  sa gallate e kane perkthyer!

  Reply
 • Loni-4

  spo ban bree

  Reply
 • Loni-4

  Asnjo spo bojka bre phiiiii :S

  Reply
  • adonis

   jo valla te tan bajn

   Reply
  • Ferit

   O vllade deftoj ke mau me bojn pe tej me ate kreynuk ije tamam?

   Reply
 • pajtim

  sa e mir 

  Reply
 • sheki

  shum e mir

  Reply
 • endriti

  shum i mirt

  Reply
 • Valmir Syla

  PERFEKT shum shum i mir bravo admin

  Reply
 • Ela Vogli

  flm

  Reply
 • denis

  shum mir

  Reply
 • Ar!an G

  thum filum i i bukuth i lutem adminit te thikojm tha me thum filma thikur kjo

  Reply
  • Qibo Tanari

   Ore une jam skenar i filmit, Dhe shikoj nje aranin g.Thote I lutem adminit ta shikojm bashke ate filmin me skenarin e me produksionin si majmuni e ace ige 2.Majmuni don ta haje gurgullimen.E gurgullima nuk din te shkruaj gje tjeter pervec Letres.

   Reply
 • Besar Laqi Cali

  aka munsi dit pr dit me shti kani epizot

  Reply
 • Erlinda Tuku

  nje nder serialet me te mira,,,,urime per punen tuaj,,,,,kur mund ta vini serine tjeter?

  Reply
 • fatjon troshku

  dje ky serial ne usa dha pjesen e fundit episodin e 62…eshte nje nga serialet me te ndjekura ne usa dhe jo vetem .pune e shkelqyer stafi suksesin me kte serial e keni te garantuar .

  Reply
 • MeriTon

  shum i fort

  Reply
 • Almanda

  Un jam adm qe e kam futur kete filem te bukur
  Dhe quhem adm Saraa

  Reply
 • fatlum

  SHUM E MIR

  Reply
 • asd

  thathumiiii thiiiii hahahaa

  Reply
 • loko

  shum e mir

  Reply
 • Frederik

  nice

  Reply
 • Frederik

  super

  Reply
 • Ximi Hosting

  shum i mir

  Reply
 • ALBAANN

  thum theksi

  Reply
 • lolagashi

  flm na mundesuat te shikojm film me titra shqip edhe nje here flm shum:P

  Reply
 • yeliz

  sa i mir ky film valla
  mani
  eli
  sid
  diego
  <3

  Reply
 • justina

  bukur shume fili i like t

  Reply
 • edonis

  shum serial i bukur :)

  Reply

Leave Reply