Fast & Furious 6 (2013) HD

Hobsi mbledh Brajanin dhe Dom-in në ekipin e tij për të mposhtur një kapo i cili drejton një organizatë shoferësh mercenarë nga 12 vende të ndryshme.

Trailer: Youtube

Vlerësimi i filmit sipas iMDB: 7.5/10

Shiko: SockShare | PutLocker | Celulari / iPad (HD) | VidBull | Novamov | VideoWeed | NowVideo

Shkarko: Shkarko Direkt | NosUpload | Uploadic | FileCloud | Movreel

Comments (442)

 • Aron

  Wonderful.
  Shum faleminderit per kualitetin

  Reply
 • Alban Abazaj

  filmi me i mir /

  Reply
 • ersa

  faleminderit te gjith stafit te kesaj faqe na keni kenaqur e sidomos me kete per ta par me celular bravo

  Reply
 • loli

  o jaran pse spo ban me kqyr filmin po ma qet premium account tregoni :@:@

  Reply
  • Edd

   restartoje modemim qe te te nderrohet ip e shife prap

   Reply
 • Ekrem Gashi

  Bravo Jeni Me Te Miret per filma me titra shqip

  Reply
 • Elonad

  Hallall admin jeni faqja me e mire shqiptare :) . Por nje gje qe me pengon eshte sepse shum faqe vjedhin filmat nga ju , tani e pash qe faqja *******.com e kishe vjedhur ket film menjeher .. Por gjithesi Nje bravo per ju

  Reply
 • aureli

  Wowwww Faleminderit per kete filmin jeni te mrekullueshem stafi ….

  Reply
 • fatlind

  Bravooo i gjith stafi i mistreci.com jeni te mrekullueshem

  Reply
 • marion

  nice and very action

  Reply
 • astriti tahiri

  admin king je

  Reply
 • Isuf Hoxha

  Shummmm Faleminderit qe e postuat kete film !

  Reply
 • toni

  flm shum faqja ma e mir jeni veq vazhdoni

  Reply
  • emiljano shuli

   ik mor mer vesh ti

   Reply
 • Dritan Dibra

  jeni me te miret , nuk ka dyshim

  Reply
 • Dren Radoniqi

  o admin paash kret qoma linkin direkt ta downlodoj se so kam bo :S !!

  Reply
  • Dren Radoniqi

   shum koke i shpejt edhe i fort thenkju 😀

   Reply
 • indriti

  Super film …
  This is the best of the best …

  Reply
 • Elton Bobi

  Bravo

  Reply
 • valdrin

  Jeni 1 dhe kualiteti shum i mir.

  Reply
 • Vali

  shum film palidhje fantazi pa kufi

  Reply
  • GranitZeka

   spaske lidhje me filma more po ky eshte filmi i 3t me i shikuar ne bot. ik anej kqyr BANG BANG JA QUFO se skoke kerka

   Reply
   • f50

    hahahahahahaaha

    Reply
   • erjon

    brawo mir ja bone

    Reply
   • adrian

    hallall

    Reply
  • loritoretto

   O Vali me te vertet qe nk ke lidhje me filmat si fantazi pa kufi nqfs je i apasionuar si femrat mbas dramave ateher eshte puna jote po ky eshte super aksion se po te shohesh aksionet e tjer pjesa me e madhe svlejn plus ke super aktore keshtuqe bej pak stervije per te mesuar filmat dhe hajde fol ketu.Klm :)

   Reply
  • drilon

   Ti wlla spe dishe qka osht filmii

   Reply
  • Donald Hysaj

   ia ke fut kot,koment pa lidhje,
   ky eshte film fantastik ,ne fakt te gjitha filmat fast and furious jane te bukur dhe jam i sigurt qe filmi tjeter do jete edhe me i bukur,
   dhe fantazia i ben filmat me terheqes

   Reply
   • Adi As Spaho

    jan filma 1 sha i kam te gjith ne cd deri ne 6 …7 kur del ..mund te ma thoni

    Reply
  • Vesa

   Phaaaaaaaaaaaa kill yourself man …
   Filmi ma i mir deri tashhhhh mos ja fut kot !

   Reply
 • Disable

  Shume te smut jeni veq perpara, dy vrejtje i kam nese mundeni me rrit UPLOAD, edhe perkthimet me kan ma te mir jo si prej googletranslate

  Reply
 • kosovar

  admin, si jane mundesite qe cdo here te kemi linqet per download. ishte e pamundur ta shikoja kete film. Pasi e dhate site per download. Jam duke e shikuar dhe per kete ju falenderoj.

  Reply
 • rossi

  thnxx mannn 😀

  Reply
 • Kristi

  Jeni me te miret ! nqs jeni ne nje mendje me mua ajo pista e aeroportit ne fund eshte disi shume shume shume e gjat per te qen reale :p hahah

  Reply
 • Nderim Shaqiri

  FLM Admina jeni te pa par lali hehe flm për kualitetin ju përshëndes 😀

  Reply
 • suat

  :) FLM

  Reply
 • adrian

  nuk po me bon me kqyr

  Reply
 • eldi

  jeni te papare ;)))))))))

  Reply
 • franc

  komplimenta jeni me te miret :)

  Reply
 • Artan

  Perfundim te papare, sidomos Ian Shaw (Jason Statham)… :) Me padurim e pres qe te del pjesa e 7 gjate veres se vitit 2014, mos harroni Ian Shaw eshte vellau i Owen Shaw si dhe do te kerkoj hakmarje per vellaun… Jeni numer 1 http://www.mistreci.com persim shume filma te tjere HD!

  Reply
 • Olsi

  Si mund ta shikoj nga ipadi ??

  Reply
 • Olsi

  Si mund te shikosh me telefon

  Reply
 • Bobi

  jeni me te miret pa diskutim.shume faleminderit

  Reply
 • barbara

  faleminderittttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

  Reply
 • Erion

  Brawoo Nr.1 jenii 😀

  Reply
 • Abi

  Ju lutem ta jepni ne torrent shkarkimin.

  Reply
 • Andriol

  Sa te hapesh nje link per te shkarkuar direkt download Faqja me e mire deri me tani.Bravo!!!!!!!

  Reply
 • jetmir

  ndeti mos dashte met qu

  Reply
  • TtaanY

   ahahahahahahah (Y)

   Reply
   • djellaza

    jo be deti ky spo shkojke veq ne antali kish qef niher me shku

    Reply
    • Kattili

     aa po don ti edhe ty me ardh ne film ??

     Reply
  • Bruce Lee

   po edhe ndeti mir osht me quu

   Reply
 • YLLI

  bravo HD

  Reply
 • Rron

  Duartrokitje per ADMINN :) Moti e kem prit ket film!

  Reply
 • albin

  shum shum fort papapapapapapapapap

  Reply
 • Antp

  jeni njesha

  Reply
 • mateo

  flm stafi

  Reply
 • ARGJEND

  Super Film :) FLM PER FIILMIN DHE PER KUALITETIN

  Reply
 • ricardo alvaroo

  hahah menxi qe eqitet ket film veq ne cinema ekam par te paren her

  Reply
 • me

  ju lutem merreni filmin So Undercover!

  Reply
 • Arlind

  Bravo jeni Faqja ma e mir per filma 😀

  Reply
 • albian

  Filmi me i mire qe kam pare ndonjehere :)

  Reply
 • Landi

  jason statham n’fast 7 AHHAHAHAHAHA

  Reply
 • Landi

  qajo konga n;’fund ku me gjet bree ????

  Reply
 • fast and furious 7....

  shum film i mire shpresojm te vije se shpejti Fast and Furious 7 😀

  Reply
 • Xhenis

  Super . Super . Super Film 😀 WOOOW ! ?

  Reply
 • klejvi

  jeni super fare po patet mundsi edhe hangover 3 :)

  Reply
 • Tili Til

  Qr Shum Film Superr…Jam Bo Kurioz Per 7 Tani …..Shum Flm Per Kualitetin …

  Reply
 • LeOoOoTrImMmMMmMMI .

  Teper filum i mir ju jeni me te miret prej me te mirve .
  edhe une si shukues u juaji i rregullt ju pershendes
  me nje knaqesi te madhe <
  3<3<3<3<3<3<3<3<

  Reply
 • Tili Til

  Filmi shume shume i bukur ….U Bera Kurioz per 7 tani …bravo edhe per kualitetin…..http://www.youtube.com/watch?v=IvCmP_2b76I

  Reply
 • Milot Sylejmani

  Psee nuk me bon te qelet ky film mundet te me tregoj dikush

  Reply
 • Ali

  Flm shum

  Reply
 • agim

  admin.te lutem a mundet nje link per ta shikuar ket film ne gjuhen gjermane?

  Reply
 • jimi

  bravo stafi

  Reply
 • david

  wowo

  Reply
 • mehas

  jeni te mrekulueshem me kete faqe..shum filma te hatashem

  Reply
 • jetmir llorja

  1-sha jeni

  Reply
 • egzon thaqi

  faleminderit te gjith stafi jeni perfect

  Reply
 • Genti

  ma keni ndreq naten :))

  Reply
 • fati

  filmi ush i mrekullushem po shum po derpritet cka asht problemi ?

  Reply
 • Megi Girly

  Shume i bukur! Bravo faqja ! Jeni me te miret !

  Reply
 • jeta

  uni kkk aaattttiiiilllll

  Reply
 • loritoretto

  Film shmmmmmmmmm i bkrrrrrrrr po mvjen cudi me vlla qe si iken 2 veta 1 zhizela dhe han qe e vrau jason pak dramatike ajo pjesa po gjithsesi super film :)

  Reply
 • ZerooWizarD

  Ma Shum Se 10 Red Bulla Po Ta Thejka

  Reply
 • guest

  film shum i mir mirpo per ata qe e kan shiku filmin “Tokio Drift” do ta vreni qe ket skenen e fundit qe ishte ne tokio e paskan huazu prej tyre

  Reply
 • M&M

  Super rita oraaaaaaaa 😛

  Reply
 • erkan

  Kam nje problem Admin, nuk po muj me kshyre filmin, pom lyp me pas t’qelt aacount, si muj me zgjidhe problemin e me kshyre kete film ??

  Reply
 • Enida Eni

  Super FiLm
  Sikur te diLte edhe 7_ta Tani shpejt…

  Reply
 • [email protected]

  Super <3 Faleminderit Flim

  Reply
 • Driton

  MA te fortit veq te para bravo admina

  Reply
 • Hajri Çuni

  super film Edhe Rita Ora qeka

  Reply
 • Enndrit Qelaj

  po pse dreqin nuk hapet kjo

  Reply
 • Gentrit Kryeziu

  E qysh muj me e Ber nje filem Dowenload ?… A munet dikush me em tregu :)

  Reply
 • Eris Qerkepja

  Kam met tu i ba filmit REPLY

  Reply
 • ismet

  a bon me qit ntorrent ?

  Reply
 • unikkatil

  qysh me shkarku a din mem kallxu najkush

  Reply
  • sead

   hahahaa ke 1000 menyra dhe programe per shkarkime

   Reply
 • GOLD AG

  SHUM TE MIR JENI VEQ VAZHDONI

  Reply
 • Snoop Lion

  BRAVOOOO
  MA TE MIRET

  Reply
 • EMINEM

  SHUMM TE BUKUR JENI

  Reply
 • LEOTRIMIIIIIIIIIIIII <3

  <3 <3 <3 <3 <3

  Reply
  • TIMILICO

   HAHA LEO KY IMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII………………HIHIIIHIIHHIHIHI

   Reply
 • neymar jr

  super film brv jeni spr

  Reply
 • adnan

  <3333

  Reply
 • Kresi Sinani

  super film. Ja vlen ta shofesh 1000 here jo 1

  Reply
 • Lundrim Berisha

  hej a muneni me qit goal 2-shin ose 3shin breee

  Reply
 • Doti

  Un nuk mund ta shikoj nga ipad po ma trgon the file is loading si ta shikoj or vlla kam shum deshir

  Reply
 • bennni

  hej mistreci a mundeni me postu filmin world war z

  Reply
 • sonila

  shume filem fantastik jeni me te miret bravo

  Reply
 • FC_1NTER

  Oh mat fort veq lodhni se Stafi Mistrecit nime ajeni Mistreca edhe ju ajo hy hy hy pak Fun…

  Reply
  • Alfonc Ndoja

   Shume bukur flm mistreci………………………..

   Reply
 • ilir

  Super film …

  Reply
 • aleks

  shum shum i bukur kualiteti ishte shum i mire

  Reply
 • agron

  faleminderit

  Reply
 • XXXXXX9XXXXXX

  uauauaua tash dotket pun me TRASPORTERINNNN

  Reply
 • Juljan Malushi

  pse kur shkarkoj filmin dhe e shikoj ne tv me ane te usb e jep pa ze si mund te veproj ndryshe

  Reply
 • Toni

  ta shkatarron PC torrenti Mos bo gabim me e shkarku

  Reply
 • besi

  shum faleminderit mistreci

  Reply
 • ea

  qysh behet qe ti shoh me ipod filmat???

  Reply
 • ea

  ej si mund ti shof filmat me i pod

  Reply
 • Erion

  no comment , thjesht mat fortit 😀 .

  Reply
 • Gennt

  A I Bbojm 100 Like Qit Status ?

  Reply
 • klejs

  jeni me te miret. Pa dyshim. Rrofsh qe e nxorret kete film se me zorr e prisnim.

  Reply
 • Engjell

  Po kur do e vini 7-shin :p,hahaha , bravoo

  Reply
 • M&M

  hej o admin a pom kallzon pse spo bon me kqyr pitch perfect e filma tjere , po thot prit dej neser ose me hap ni premium account ??

  Reply
 • Albion

  Bravo per kte kualitet o “Mistreca” 😀

  Reply
 • askushii

  ooo zotinn sun pe kshyri flm qa me boo

  Reply
 • askushii

  sun pe kshyrii ooadmin

  Reply
 • Ai Cuni Problematik

  super

  Reply
 • DIT

  tash e shikova per her tpar kit filum mirpo faleminderimi ju takon juve plus asaj edhe kualiteti ish shum i mir mundem me than qi ish shum i perafert me TV PRAP SE PRAP FALEMINDERIT :)

  Reply
 • sandej

  hhaahyahahahahha po filmi ska mba

  Reply
 • sandej

  mos u merzisni se filmi ska mbaruar akoma miqt e mi duroni dhe pak sa te dali 7 ok akoma me i bukur se ky me fantazi re ok duroni miqt e mi re

  Reply
 • ???

  A nuk ban pa pages me kqyr filma a ?

  Reply
 • albin

  mistreci.com eshte faqja me e mir e te gjith faqeve

  Reply
 • gjergj

  super film filmi me i bukur qe kam par shum faleminderit qe ke nxjerr kete film mezi po e prisja

  Reply
 • Afrim

  Superr Film <33

  Reply
 • Qlirim J

  Muzika emrin
  qysh e ka

  Reply
  • Real Madrid 252

   Wiz Khalifa ft 2 Chainz – We own it

   Reply
   • Lirim

    e kom ne telefon ket kang

    Reply
    • festim

     mo pash monin

     Reply
   • skifteri milano

    kuc er me ket kang ka 20 vjet

    Reply
 • Milaim

  Si shikohen filmat me celular a duhet pasur ndonje program te vecant

  Reply
 • Fatlum S Karaliu

  kur kini me qit fast furioust 7 se jam ba marak

  Reply
 • marjo

  si mund ti shkarkojme

  Reply
 • ujku80

  Moooossss, me ket film e prishe fare muhabetin. Ca boni kshu me?!
  Kisha bo ne plan me e pa ne kinema ket film por c’e do. Me ket cilesi qe e keni vene ketu, ja kalo edhe kinemase. Ma prishet planin. U pa puna, po e shof ketu…

  Reply
 • ledjan haraciu

  film i papare bravo

  Reply
 • Endri

  adm po me torrent pse nuk shkarkoher kta filma ?

  Reply
 • erion

  perparim jeni faqja me e mire

  Reply
 • erion

  qysh munem me shkkarku filmin

  Reply
 • albin

  film ma te mir me kerra kurr s’kum pa mistreci.com shum mir po vazhdoni

  Reply
 • poon

  krejt krejt filmi perfekt, veq fundi diqka jasht normales, you dont know me 😛

  Reply
 • sead

  shum i mir filmi <33

  Reply
 • jimi

  jeni te pa par bravo stafi

  Reply
 • armendi

  filmi me i mire ne bote

  Reply
 • armendi

  very very good

  Reply
 • Burhan

  Film ma tmir se ky nuk kam pare asnjehere!!!

  Bravooo adm !!!

  suksese

  Reply
 • Hobs

  nje pyetje vazhdon ende filmi ?

  Reply
 • asdasfasd

  Shumm i mir

  Reply
 • egzonn

  shum film i bukur jeni nr 1

  Reply
 • Fatjon

  FLMMMMMM

  Reply
 • valon

  spo mundi me pa qet film
  pse

  Reply
 • Juljan Skurani

  filem i papar por ju lutem fusni me shum filma komedii

  Reply
 • Une jam

  kush mundet me gjet filmin ; worl war z ; te tom kruzit me perkthin shqip

  Reply
 • gentrit

  ku duhet me hi per ta shikuar

  Reply
 • Albion Zeneli

  Faleminderit http://www.mistreci.com :)

  Reply
 • Hasan Salltekaj

  flm per film jini ma t mirt ,edhe a ma thot dikush qysh e ka emrinn qekjo kanga qe po ja nis n fillim ?

  Reply
 • rinor

  shum kapak filem 😛

  Reply
 • brisilda dafku

  sa i mrekullueshem

  Reply
 • Jetmir Jolla

  shummmmmmm I bukur ky filma qe sa kohe e ku prit bravooooooooo

  Reply
 • alban

  faqja me e mire

  Reply
 • MP.

  Shum film i mir

  Reply
 • Årdian Meta

  WOOOW KY PO QE ESHTE FILM ………..

  Reply
 • fiksusi filmave

  super super film ato qe thojjn per kyt film qe osht pa lidhje jon krejtt femra qe shoffin tenelovela ma mamin ke shpiiia

  Reply
 • Eri Qose

  Shum flm per kete super film

  Reply
  • diamant

   shum film imir
   vin disel

   Reply
 • granit

  shum filum i fort edhe falenderimii me i madh shkon tekk stafii Shum mir bravo <3

  Reply
 • Robin Williams

  TO MUCH FANTASY :/

  Reply
 • Megi Rumnishi

  na vej ca filma te tjere “fantazi” ose “horror ” , pls! :)

  Reply
 • Gentian

  pse nuk po muj me e shkarku ne konpjuter ????

  Reply
 • Nekko

  Mistreci , jeni te paparashikueshem !

  Reply
 • edii..

  ska film am tmir

  Reply
 • ori

  shum bukur po mund ta di pse ngec ne 1ore e 6 min

  Reply
 • Anisa Hoxha

  nuk mund ta shkarkoj me torrent ??

  Reply
 • mehmetblacker

  brw

  Reply
 • brixhilda

  shum flm per argetimin qe na jepni

  Reply
 • Krios Otr

  kam degjuar qe eshte shum film i bukur por une nuk mund ta shikoj dot sepse filmi cdo 1 sek ngec.me vjen shume keq :(

  Reply
 • linex

  hsum thenx edhe 7 kur tfdel me qit ej

  Reply
 • Albano

  Flm MISTRECI, dhe cilesia eshte shum e mire. dhe nji here flm shum.

  Reply
 • lona

  pershendetje mistreci cilesia e filmave si ne asnje faqe tjeter bravo

  Reply
 • Serxhio

  Bravo Amdin dhe faleminderit

  Reply
 • Klodjan Troci

  mbi 500 here e kam pa

  Reply
  • flori

   saaaaaaa ?

   Reply
 • ditii

  hej qysh me kqyr bre qka duhet me pas instalune se qeto emra nalt qe jan spo mi len antivirusi mi shkarku

  Reply
 • jesy xhesi

  Sh,bkr 😉

  Reply
 • bruna

  superrrrrrrrrr thnx

  Reply
 • armando laci

  film shm i bukur ?_?

  Reply
 • Landi

  Faleminderit jeni me te miret :)

  Reply
 • ehad

  bravo shume i bukur

  Reply
 • andri

  shume i bukur

  Reply
 • Arlind Visha

  o maigod

  Reply
 • dhimiter topi

  Super Super film 😀

  Reply
 • E2

  We Own IT Fast & Furios 6

  Reply
 • ender

  super ju lumte

  Reply
 • Drini

  ku shkarkohet

  Reply
 • dhimiter topi

  Superrrr fillllmmmm

  Reply
 • adi

  krejt oskarat qa egzistojn per aksion film i meriton thnx mistrec thnx thnx thnx i ki meritat sa qiky film love.

  Reply
 • Albani

  a bon me dit pse po ma qet me pas account

  Reply
 • Eneda Sula

  loveeeed

  Reply
 • andi123

  si shkarkohet filmi?

  Reply
 • eduart ndreca

  shum bukur bravo

  Reply
 • Pt

  Prsh-mistreci pse Nuk funksionon linku iPad/celular ne astenji film? Jeni ma te miret.

  Reply
 • Uendi

  FILM SHUME I MIRE FLM ADMIN QE E POSTOVE
  RESPEKTE NGA UNE
  (UENDI BOY)

  Reply
 • Ecomment

  shum mire bravo edhe kualiteti HD.

  Reply
 • Astrit

  shum nice vazhdoni kshtu

  Reply
 • hysaa

  SuPerRR FiLmmM

  Reply
 • Brajan Jazxhi

  jeni bisha

  Reply
 • T Y G A

  shum i bukur bravo

  Reply
 • Edi

  faleminderit per filmin Stafi jeni 1sha veq vazhdoni kshtu :* (Y)

  Reply
  • toonii11

   a mundet dikush mem tregu kush e kendon kete kengen ne kete film , flm per mirkuptim super film eshte ska fjal …

   Reply
 • marina

  me falni po si munt ta shikoj ,sepse ketu me del mje tabele qe thote se duhet te hap nje llogari per ta pare,faleminderit

  Reply
 • Fast&Furious

  aktor mat mir se kta ska

  Reply
 • tore123

  Pse nganjeher me ndodh qe kur ta fus filmin ne PC ana e djatht ne ekran eshte e turbullt?(jo gjithher me ndodh kjo si psh oblivion)

  Reply
 • joni leka

  e po ky qenka film nam re

  Reply
 • eta

  Si mund ta shoh filmin ne samsung galaxy s3?

  Reply
 • Xhimi Bullari

  jeni fantastik

  Reply
 • lugja

  mu kesh tu u pak AHhaah

  Reply
 • leoni

  eshte film shum i mir

  Reply
 • eldi

  film shum i mir per ata te fortit

  Reply
 • faton

  BRW per ju shum fil te mir po i qit ne ket faqe

  Reply
 • faton

  JU jen Faqja ma e mir

  Reply
 • faton

  ju jen fajqa ma e mir deri tash qe kam shikuar

  Reply
 • onjeri

  Shum filma te mir ju lumt

  Reply
 • korina

  Po cfar llogarie kerkoni qe ne mund te ndjekim filmin.. karta bankare??

  Reply
 • Uendi Isakaj

  FALEMINDERIT UNE I KAM PARE TE GJITHA EPISODET E FAST AND FORIOUS
  FALEMINDERIT PER KTE FILM JENI ME TE MIRET
  MOS HARRONI VITIN TJETER POSTONI FAST AND FURIOUS 7 OK ?
  JENI ME TE MIRET

  Reply
  • bruno

   shum lart

   Reply
   • bruno

    jeni te papar

    Reply
 • goca milaniste

  film fata

  Reply
 • Ira

  Pse e kei fshire filminn? ju lutemi hapeniii!!

  Reply
 • olti

  jeni te papare si staf …bravo ..

  Reply
 • ORI

  SI ME SHIKU KETE FILM, TREGOMNI DIKUSH

  Reply
 • ORI

  KA a S’KA STAF KETU TREGONI DIKUSH

  Reply
 • ORI

  PERGJIGJUNI

  Reply
 • bisha

  i bukur krejt

  Reply
 • bisha

  duartrokitje

  Reply
 • rambo

  bukur fort

  Reply
 • Artur Rexhepi

  shum filem terheqes ! suksese :)

  Reply
 • islam

  perse ka nderpremje filmi

  Reply
 • aldo

  hahahaha me te dashuren ne shtepi behet qef :p

  Reply
 • Neutral

  Me bllokohet ne minuten e 47, e provoj me me shume browser por kot. Ne 47.36 ne te gjitha bllokohet

  Reply
 • drilona

  shum bukur ju falenderoi krejt stafin. po te mini 47 po me nalet a ban mem tregu pse

  Reply
 • xhulio

  kte fast furios 6 pse nk e jep m ?

  Reply
 • fromshkodrawithlove

  na i hedh linqet me putlocker edhe ihere se file removed 😛

  Reply
 • andi goxhaj

  me vika keq qe qeka heq ky super film…….do doja shum ta shikoja si shum veta qe e kane pare ketu………….di gje njeri pse e kan hequr pse nuk ekziston me ???

  Reply
 • Ennio

  Merci mistrec per filmat.

  Reply
 • lini

  Shum i mir ishalla del edhe sa ma shpejt 7

  Reply
 • loni

  shum i mir

  Reply
 • Valon

  Nese bon Kodin e Videos se do te postoj ne Webin tim por prap ads mebeten te juajat une thjesht videot 😉

  Reply
 • leart

  mat fortit jeni

  Reply
 • gjovalin

  haha po ku asht fast furios 5 nuk asht 6 kush asht kan aj rrot budallet si don me rrejt popllin shqiptar

  Reply
 • flori

  shume i bukur filmi

  Reply
 • Frederik

  SUPER FILM eshte ky

  Reply
 • burim

  ju lutem si mundem mi shiku filmat e ri se pomi qet me nderpreje si duhet flm

  Reply
 • [email protected]

  shum i mir

  Reply
 • ermal

  supeer

  Reply
 • valonii

  2 or full filem

  Reply
 • ilir

  shum shum film i forttt

  Reply
 • ilir

  :p :p :p shum fortt aktort ma te mirt

  Reply
 • driloni

  qysh duhet me shkarku bre prej pc-së

  Reply
 • leart

  bravooo

  Reply
 • magelano

  bravo djema shume! pune e mire….. shume kafshe film !!

  Reply
 • sterio

  bravo film i papare… bravo admin

  Reply
 • festim

  shum e fort

  Reply
 • flori

  shum film i bukur

  Reply
 • trimi

  qysh duhet me shkarku edhe a ka naj program edhe emri mos e dini

  Reply
 • Ardit Smakiqi

  shum film i mir

  Reply
 • suhejb

  bravo mat mirt jeni

  Reply
 • urim

  Ma te mirt jeni Mistreci

  Reply
 • Eduard Lubishtani

  shum i mir <3

  Reply
 • Majlinda Sulollari

  fundi nuk me pelqen

  Reply
 • Guest

  shum mir flm o misrex

  Reply
 • ardit

  shum i mir qyky film a flm o mistrex

  Reply
 • Fati

  bukur

  Reply
 • [email protected]

  super film

  Reply
 • [email protected]

  shume t bukur filmat idua shum

  Reply
 • ernes

  shum mir mistreci bravo

  Reply
 • edi

  pun e perkryer 😉 ju lumt 😀

  Reply
 • Fatlum S Karaliu

  R.I.P Paul Walker

  Reply
 • mustaf

  R.I.P Paul Walker

  Reply
 • mustaf

  :'(

  Reply
 • Eli

  “If one day the speed kills me, don’t cry because I was smiling.”

  -Paul Walker-

  Reply
 • Sonny

  Rest in Peace PAUL WALKER !

  Fast & Furios Nuk do jete i njejte pa ty !

  Reply
 • albani

  Faqjaa maa e mira #Rrespekt

  Reply
 • fatlind

  Paul <3 :(

  Reply
 • transportuesi

  Paul Walker ?

  Reply
 • agon

  ngushellime Paul Walker

  Reply
 • Agon Morina

  ngushellime Paul Walker

  Reply
 • Riad

  bravoo jeni faqe shum perfekte qe na mundsoni te shikojm filma me te njohur Botror shpresoj te vazhdoni gjithmon keshtu Faleminderit ^_^

  Reply
 • RED DEVILS

  paul walker :(

  Reply
 • elmaz

  Tu bre Ropt diq Paul Walker

  Reply
 • gazi ndreu

  jeta ktij aktori akoma vazhdon

  Reply
 • endrit

  Fast And Furious 7 qyky ishala

  Reply
 • Frederik

  R.I.P Paul Walker :'(

  Reply
 • blendi

  qysh muj me gjet pjest tjera

  Reply
 • laura

  shum keq qe paul walker vdiq :(

  Reply
 • laura

  e kum kerku qit film gjethkah flm :p
  rip paul walker

  Reply
 • Guest

  Jeni nje faqe e e mire brabo vazhdone keshtu

  Reply
 • [email protected]

  jeninje faqe shum e mire bravo vazhdoni keshtu

  Reply
 • Kushtrim

  shum strong jeni 😀

  Reply
 • Kushtrimi

  Shum Film I Mrekullueshem

  Reply
 • hajdara

  si shkarkohet kjo me

  Reply
 • anerol

  Paul Walker dhe pse vdiqe do te jesh gjithmone ne zemrat dhe mendjet tona!!! love forever the legend!

  Reply
 • dashnor

  RESPEKT PEE GJITHHH STAFIN E MISTRECI .COM.

  Reply
  • amixxx

   ahahhaa

   Reply
 • kujtim

  bravo 5 e kini

  Reply
 • Afrimi

  R.I.P Paul Walker

  Reply
 • toni

  Nuk ka ka film ma i bukur ne bot

  Reply
 • Taulant Kotorri

  Ej pse spo bon me shkrakuu

  Reply
 • dina

  shum shum film i mir

  Reply
 • muhamed

  a e di najkush linkin e fast&furious 5

  Reply
 • labinot

  me vie keq per aktorin e njohur

  Reply
 • Leonit

  Jeni te paret

  Reply
 • CuNcY DeMiri

  Bravo Yll jeni Sidomos ti adm K1ng Je
  Respect nga une

  Reply
 • Altini

  Shum mir veq vazhdoni

  Reply
 • Frenkli

  Pse Osht fshi filmi :

  Reply
 • qendrim

  shum i mir ky filem

  Reply
 • redon

  po shkarkohet mo ..se nuk e di pliz

  Reply
 • hgdadaqw

  shum fort ju aktort sidomos prej Paul Walker <3

  Reply
 • Lani Agushi

  Dhe kjo ishte pista me e gjat qe kan degjuar un ndonjeher

  Reply
 • Vesa

  Kuuuuuuuuuuu filmin ma lan ngjys :'(
  Nejse shum i mir deri ku e kshyra 😀

  Reply
 • isak abazi

  qfar bajata more po lene djalin rahat eka eka qka poju hin rrug juve

  Reply
 • redoni

  bravoooooooooooooooo

  Reply
 • kiqina

  shum tfort jeni bravo djem nr 1 ne kosov jeni pa dyshim

  Reply
 • cr

  kur del 7 shum inetersant amo pa paul walker nuk shkon bash shum

  Reply
 • aledri

  une kisha dasht edhe ni here me ju falenderu juve si staf i mistrecave per kto filma kaq argetush qe nuk hapen asnjeher . kissss

  Reply
 • Loni

  ja vlen edhe niher ta shikoshe

  Reply
 • Ermali

  ku osht filmi FAST FIVE ?

  Reply
 • Ermali

  filmi Fast Five bre :(

  Reply
 • Ardiani Ardi

  Komplimente per faqen e juaj

  Reply
 • skifteri milano

  si shifet ky filmi morti

  Reply
 • betim

  filimi ma i mir deri tani qe e kam pa ?

  Reply
 • Meti

  Shum i mir ky filmi a mund ta qitni Fast Furiouss 3

  Reply
 • xhenis

  admin ju lutem qe te shperndani fast and furious 7 sa me shpejtt 😀

  Reply
 • meti

  filmat me te bukure i gjeni ketu nqs se ka mundesi fusni me shum filma ce kane te bejne me burgun ndeshje ne burg dicka te till faleminderit

  Reply
 • bani

  shum mir a :)

  Reply
 • bani

  shum faqe emir

  Reply
 • irges

  shume filem i bukur fiks

  Reply
 • xhulio

  film i papam,, flm stafit 😀

  Reply
 • agroni

  payul walker ngushllime

  Reply
 • Floriian

  jeni faqja me e mir <3

  Reply
 • muhamed

  filmi me i mir i 2013

  Reply
 • kedi

  Jeni nje faqe e shkelqyer
  Faleminderit qe na dhate mundesine te shikonim kete film

  Reply
 • kedi

  si mund ta shkarkoj kete film te mrekullueshem

  Reply
 • Ardian Sodovina

  flm admin qe na e mundesuat shikimin e ketij filmi te bukur.

  Reply
 • isa

  bavo vec vazhdoni

  Reply
 • Guest

  mil shum i bukur

  Reply
 • ledja

  film shum i bukur

  Reply
 • Olges

  Shum filum i fort

  Reply
 • valon

  film shum iubukur

  Reply
 • ardi

  admin pse nuk muj me kqyr ket filem

  Reply
 • ardi

  kthema pergjigjjen ?

  Reply
 • Robert Zoku

  ssssssuuuuuuuppppppeeeeeeerrrrr

  Reply
 • Robert Zoku

  jeni faqja me e mire per transmetimin e filmave.faleminderit qe jepni filma supeeer

  Reply
 • florent

  shume i bukur
  veq vazhdoni furious

  Reply
 • muhamed

  filmi ma i mir i 2013

  Reply
 • faton

  Qka me bo bre vlla une sun pe shikoj filmin pom koqitet shpesh a ka lidhje qe pe kqyri telefon e kom gallaxy s4 nese duhet me ja instalu naj program tregomni

  Reply
 • devis cerri

  shume flm per filmin por si shkarkohet?

  Reply
 • devis cerri

  pse nuk i postoni commentet e mia :(

  Reply
 • Gerimarku

  Filmi me i bukur që kam parë.

  Reply
 • doni

  jeni mat mirt ve po ju presim edhe filmin fast furs tet

  Reply
 • devis cerri

  super web site :)

  Reply
 • Angela

  fantastike… jam kenaq shume duke e par edhe ket sezon te 6….Faleminderit faqja …Jeni me te miret.

  Reply
 • eltis

  jeni 1

  Reply
 • leoni

  very nice

  Reply
 • ximi

  bravo

  Reply
 • ina

  film i papam…ky von disel qysh pom shkojka nerva diqysh…filmat pa paul walker skan me pas bukurin e njejt :(

  Reply
 • Klaidi Morinaj

  shum i bukur

  Reply
 • Hekuran

  Shum bukur :*

  Reply
 • Aleksi Glk

  bravo ju kemi teper perzemer gjith grupin tuaj

  Reply
 • kleo

  BUKUR

  Reply
 • kleo

  CA FILMIT ME CMENDI KREJT FALEMDERIM NGA THE ROCK

  Reply
 • kleo

  AI RRIHET NE RING

  Reply
 • DRITHERIMA OTR

  brv djema jeni me te mirt

  Reply
 • qapotvynemrijem

  Shum i mir filmi

  Reply
 • cadii

  shum bukur ky film

  Reply
 • Eldi Agaraj

  Me respekt ju drejtohem se jeni stafi me i mire i filmave me titra shqip HD. Ju falenderoj shume!

  Reply
 • merlia

  wow

  Reply
 • Jetmir

  me ka pelqyar shum filmi

  Reply
 • ansi

  shum filma te bukur ,flm

  Reply
 • ansi

  film i bukur

  Reply
 • qendrim

  vast furios 5 edhe ma i mir asht

  Reply
 • ai shoku

  ku mund ta gjej fast furious 5 ?

  Reply
 • driton

  KU SAJ MIR

  Reply
 • driton

  FILUM FANTASTIK

  Reply
 • klergi

  edhe pse e kam pa 100 her e shikoj prap ket film kshu vazhdoni

  Reply
 • Fidan

  qysh me i shkarku qita filma bre ???

  Reply
 • Fast & Furious 7

  ishalla del se shpejti Fast & Furious 7

  Reply
  • Labinot Shala

   ishalla

   Reply
 • egzoni

  Spo bon ne kqyr po e qet error edhe qiteni qat filmin e ri Te spider men 2014

  Reply
 • wtf

  shum film palidhje

  ngjarja shum e egzagjerume

  Reply
 • luis nika

  kush e knon i kyt kang

  Reply
 • luis nika

  oki

  Reply
 • arlind

  shum i mir

  Reply
 • what'app

  nese mun dikush mem ndihmu sesi download ky filum.

  Reply
 • roland

  si shkarkohet filmi

  Reply
 • ervis

  ju falenderojm per filmin , por nese eshte e mundur na nxirrni fast and furious 7

  Reply
 • Adi As Spaho

  shum faleminderit per kualitetin jam fans i cmendur i ketij filmi si mund ta shkarkoj filmin

  Reply
  • Labinot Shala

   gjithashtu dhe une

   Reply
 • Ermil

  We Own Itttt

  Reply
 • eljon saramati

  Shumm Filmm i Bukurrrrrrrrrr 😉 <3

  Reply
 • Betim

  Shume film i bukur,edhe ma shum ishte zbukuru me RITA OREN 😛

  Reply
 • adil

  film i gjitha kohnave 😛 T.B.A

  Reply
 • Franc Lamallari

  film shum i bukur flm flmmmmmm mistreci.com . jeni faqja me e mire bravoooo.

  Reply
 • medd

  shum film fantastik,ju falenderoj mistrecit shum :)

  Reply
 • Dranoel

  bravo shum film i fort

  Reply
 • mario balotelli

  film i bkr

  Reply
 • NEKI

  KUSH MUNDET ME MA DERGU LINKUN E HOME ALONE 2 NE FACEBOOK NEKI BRAHAJ

  Reply
 • Franc Lamallari

  film shum i bukur .

  Reply
 • ArMaNi. (DIAMOND)

  wow jason statham nLojwwwwwwwwwwwwwwwwww

  Reply
 • L

  Po ndreqne ma..

  Reply
 • mario

  po filmin 3idiots a mund ta shikojme nga stafi juaj i mrekullueshem

  Reply
 • TAULANT

  si mun downloadu filmin

  Reply
 • TAULANT

  mistreci: pse nuk formoni nje app ne play store me filmat e tuaj. Keshtu do keni me shume shikime. Si app i cili eshte filmalb ne play store

  Reply
 • safet

  shum shfaqja e mir vazhdoni

  Reply
 • eti

  ahhahahahahahahah

  Reply
 • faby

  me falni eshte hera e pare qe perdor kete faqe, si mund ta shikoj kete filmin fast and furious

  Reply
 • Aleks Lika

  faleminderit faleminderit faleminderit faleminderit faleminderit faleminderit faleminderit faleminderit faleminderit faleminderit faleminderit faleminderit faleminderit faleminderit shume mistreci por kam dhe nje kerkese tjeter mbase 2 e para

  fut te gjitha fast and furios nga fillimi e deri te 7
  dhe e 2-ta
  fut sa me shum filma vizatimor

  Reply
 • Labinot Shala

  SHUM I BUKUR

  Reply
 • shqipe

  mund te me bini 1 link te shkarkoj ne ndo1 site tjt?

  Reply
 • LAURA

  MEZI PO PRES TE DAL EDHE 7 ……….SHUM I BUKUR FILMI

  Reply
 • Nesti

  kur del fast & furios 7

  Reply
 • Petrit

  nese muni edhe pjesen e 7 te ketij filmi

  Reply
 • arturi

  ejjj filmi esht shum i bukur po a mund te merrni fast and fourios 7 ka 1 dite qe ka dale me 3 prill

  Reply
 • besim

  fusni edhe pjesen e 7 te ketij filmi

  Reply
 • ersi

  po perse nuk me hapet sot

  Reply
 • toni

  kur do ta jepni 7-ten??

  Reply
 • barcelona

  1-sha jeni film shum i mir

  Reply
 • Luan Runa

  kur do te dale fast and furious 7

  Reply
 • aziz

  Jeni shum “mistreca” dhe besoj do vazhdoni sikur filmi … 2 ore full emocione po kur pash legjenden
  Jason Statham pffff . jeni te papare respekte.

  Reply
 • arsimi

  qysh me downloadu

  Reply
 • Goni Kukaj

  ej mistreci flm shum per kta filma mas pari .ama muni me qit fast and furious 1 2 3 4 edhe 5

  Reply
 • Sejfi

  pse nuk e shkarkoj dot un?

  Reply
 • Shaban

  Kur do te del Fast forius 7 na tregoni

  Reply

Leave Reply