Hachi: A Dog’s Tale

Një dramë e bazuar në një histori të vërtetë të një profesori kolegji për lidhjen e tij të ngushtë me një qen të braktisur që e çon në shtëpinë e vet.

Vlerësimi i filmit sipas iMDB: 8.1/10

Trailer: Youtube

Shiko: PutLocker | SockShare | NovaMov | VideoWeed | FileBox

Shkarko:  Movreel | DepositFiles

Comments (86)

 • Joana

  eshte histori e vertet kam qare kur e kam par kete film

  Reply
 • Hachi

  FILMI Me i mir qe kam pare ndonjehere shum me pelqen Hachiii Kam qar fuke e shikuar kete

  Reply
 • deniss kadiu

  krejt like kushdo qe e shikon
  filmi shume i bukur
  nje nder me te miret

  Reply
 • liki

  Ma filum ma te mir ska

  Reply
 • Shpetim Kastrati

  shum i mir 😛

  Reply
 • Semi Avdiu

  semi…ky nuk ashte filem i mire……por filem teper teper i mireeeeeeeeee

  Reply
 • neti

  super film me i bukur nuk ka pas e as nuk do te ket

  Reply
 • Edi

  Me te vertete shume i bukur,nuk besoj se ngel njeri pa u perlotur kure shikon kete film,…..

  Reply
  • arjana

   e vertet :p

   Reply
  • shubi

   upsss 😛

   Reply
  • Ai Korcari

   sh e vertet

   Reply
  • alban

   ai qe spreket nga ky film do te thot qe sesht njeri…….

   Reply
   • klea

    kjo eshte shum e vertet :(

    Reply
  • rihana

   po shm e vertet kjo 😉

   Reply
  • josa

   E VERTET

   Reply
  • Ceni

   Shum filem i mir por shum i dhimbshem ne fund :'(

   Reply
  • titi

   ashtuu :(

   Reply
 • orgest vlore

  magjike

  Reply
 • Genti Ismailaj

  superfilm nuk ka ngel kush pa qa

  Reply
 • alton

  shuuuum i bukur filmi me i mir i te gjitha koherave, shum lod kam derdh per ket filem, eshte mrekulli,,

  Reply
 • xadi

  hhyyhyhyhyhyhyyhyyyy xadi yhyhyyhyhhyhyhhyhyhhyhhyhyyyy @vshsvdcvddfcxd

  Reply
 • arb

  sa kam qa per ket film .. dhe gjithashtu kam vendos qe do marr qen :)

  Reply
  • rihana

   une kom 2 qen nji shtepi edhe nji ce qendron ne oborr dhe jam krenare qe kom qen ne shtepin time

   Reply
 • Dardan ILazaj

  hera par qe kam qajt per nje film…me preku shuum…

  Reply
 • neha

  per ksi filmi javlen koha te cilen endan per pushim . shum mir qi ka ksi faqe per adhurus te filmave .jeni ekip qi punoni shum per tna kqaqur neve fl

  Reply
 • Fabio

  Kam mush gjith boten me lot me ket film e kam pare 5

  Reply
  • jonaa onaa

   si ta gjej kete film :(

   Reply
   • rihana

    shkruaje hachi dhe te del provoje nese e do qe ta shikoh kete film shm te bkr po shm te bkr

    Reply
 • berti greqi

  shume i dhimshem

  Reply
 • denis

  me te vertet nje film shum i bukur , nje nder filmat me te bukur qe kam par . shum flm

  Reply
 • anonim

  jom n`ven tpunes edhe sun po nalna tu kajt

  Reply
 • Samir Qunaj

  :'( :'(

  Reply
 • Samir Qunaj

  :'( :'( :'(

  Reply
 • primo

  e adhuroj kete filem…filmi me i bukur nbot

  Reply
 • ina

  shume film i bukur :) Kam qare pafund , i dhimbshem

  Reply
 • Fioraldo

  asnjeher spe kan pelqyer qent po me kete filem qe pash qent jan me te mir se njerezit bravoo hachiko

  Reply
 • arjani

  ju lumt per postimin , lam qarë me lot .!
  i dhimbshem teper…..filmi me i mire i gjith kohrave

  Reply
 • lati

  me fal pse so kam bon mu qyk filum ?

  Reply
 • jeti

  sh sh sh sh film i bukur teper dmth te le pa fjal

  Reply
 • Fabjo

  kam qa me lot kur e kam pa

  Reply
 • loritoretto

  Me te vertet Nje Film Fantastike.Te Ben Te lotosh ne ato momentet kur ai vdes

  Reply
 • Shemku

  Filmi i par qe me ka bere te qaj :(

  Reply
 • qibrije

  shum film i bukur ?

  Reply
  • cristi

   shume i bukur ky film

   Reply
 • jona

  si ta gjej dua ta shikoj nje pjes te vogel pash dhe qava le me ta shikoj te gjithin si film ,se kam par kurr por duket qe esht fantastik sdi ku ta gjej :(

  Reply
 • jonaa onaa

  :(

  Reply
 • erald

  me ka prekur shume si film…………sa her ta shikoj gjithmon perlotem

  Reply
 • doris

  super film esht hera e par qe qaj per nje film ………

  Reply
 • vjollca

  ky film me shtin per te qajtur shum

  Reply
 • kiara

  nam fare hachiko eshte qeni me i mire dhe besnik ever !
  ne te vertete vdiq duke pritur te zotin dhe vdiq sepse ishte i semure me kancer ne melci:(
  Hachiko ka muzun e tij ne Akita nga ku vjen edhe rraca e qenit… edhe statujen ne Shibyua Station Ne Tokyo Japoni!! :))
  Love Hachiko

  Reply
 • Albin Çeku

  kjo eshte ngjarje e vertet kam qar per kete film

  Reply
 • adnan

  eshte shum histori dhimbese kam qare shum sepse histori me dhimbese skam pare

  Reply
 • flora

  o zot sa i bukurrrrrrrrr

  Reply
 • luela

  uauuuuuuuuuuuuuuuu me lot kam qa.

  Reply
 • dora

  me te vertet eshte nje film shum i bukur se prekes

  Reply
 • Omer

  Ky film eshte shum real dhe permban nje porosi per gjith ata njerz qe mbajn te dashurit e tyre (qenet).Ky film eshte shembull shum i mir per njerzit dhe per shoqerin,se si ne duhet te sillemi dhe ti kuptojm ndjenjat e kafsheve faleminderit

  Reply
 • Dorian Puci

  Qenkeni perlotur te gjithe Hallall

  Reply
 • Neci

  Film i jashtezakonshem, e kam pa disa her, edhe gjithmone me te njejtin emocioon!! :'(

  Reply
 • shkodra

  film super e kam pa 100 here perseri em pelqen me ben me ca

  Reply
 • imad

  shum mir

  Reply
 • ilir

  E meriton te shiqosh ket filme por duhet kuptuar se njeriu pa ndenja nuk e kupton dashurin ndaj kafsheve ,, qenit i cil ne te vertet eshte miku me besnik i njeriut,, duke shikuar nuk mundesh pa qare per ket film

  Reply
 • venera

  me ka bere shume per te qare

  Reply
 • ana

  shume i bukur

  Reply
 • nita

  Ju propozoj ta shikoni nje filmem shum i mir .Ne jeten time filem me te mir nuk kam par besoj qe njashtu edhe ju .Nje filem qe me beri te qaj me lot e nuk mundesha te ndalesha ,me beri te mendoj ,me beri qe ta dua edhe me shum qenin tim qe e kam husky si ky ketu .Ju lumt per nje filem kaq kaq kaq te mir .Pergezime e urimet e mija .:) :’)

  Reply
 • nita

  Kam mbush faculeten tere lot nga ky ketu:(

  Reply
 • arbresha

  thats hurt :((

  Reply
 • anonim

  Filmi me i mirr ne botë (y)

  Reply
 • ronaldo

  hera par qe kam qajt per nje film…me preku shuum…

  Reply
 • klea a tota

  its a very beatiful movie

  love it
  klea tota

  Reply
 • jana

  very nice

  Reply
 • Angela Alb

  Obobooo ca filmii
  M’ka prekur ne shpirt
  Mos e shikoni se do ju mbetet fiksim

  Reply
 • irsi

  filmi me prekes ne te gjithe boten..

  Reply
 • erion

  Filum i jashtzakonshem me tvertet i dhimbshem kam 8 qen husky dhe i du shum shum shumm … :9

  Reply
 • 1234

  film i dhimbshem

  Reply
 • audi

  ky film tshin me majt ni qen 😀

  Reply
 • Tj

  Ka dy muaj qe kam mar nje husky shum e dua por tani edhe me shum nga ky fili qa kam par me beri te lotoj shum

  Reply
 • shelly

  kam qajt ka funi. shume filmi I buker ehh .

  Reply
 • diana

  Me lot :(

  Reply
 • junik

  ky eshte filmi me prekes qe kam par ndonjeher

  Reply
 • 0694307743

  oooooooooo

  Reply
 • Hachi

  Nje njeri pa ndjenja nuk do te qante po ta shikonte ket film ????

  Reply
 • Besnik X B Bardhi

  jam shum i lumtur so do ta shihja the te qaja perseri

  Reply
 • Besnik X B Bardhi

  sa shume kam qar sa nuk me besohet dhe sdo ta besoshit faliminderit

  Reply
 • Besnik X B Bardhi

  faliminderit mistreci org shdi ctjuthem sa sme vin fjalet ako po qaj sa sonte nuk do te pushoj

  Reply
 • ana

  Kam qare gjate gjithe filmit.Film fantastik

  Reply
 • santiago

  i papar si film …..hera e pare qe perlotem …..asom

  Reply

Leave Reply