Homefront (2013) HD

Një ish-agjent i DEA-s shpërngul familjen e tij në një qytet të qetë, ku shumë shpejt ngatërrohet me një bos droge vendas.

Comments (116)

 • Mikel

  Super aktor dhe si gjithmon filmat e ketij jane super.

  Reply
  • LifeHacker

   IMDb FAIL!
   9/10 ish dasht me kan ky film eshte fantastik ^_^

   Reply
   • Mikel

    nuk ka shume qe ka dalur si film, dhe ne IMDb numri i votave eshte akoma teper i vogel por pas disa koshesh mendoj se sigurisht mund te shkoj 8/10 nejse nuk ka aktor me te mire tani per tani se Jason Statham per filma aksion.

    Reply
    • bonnyy

     imdb fail , e ti kush je , ai qe shprndan oskaret ?

     Reply
     • LifeHacker

      un jam ai qe shikoj filmat dhe qe di ti vlersoj

      shqiptari meniher mu rrok shko kap mso najsen

    • marjo

     dwayne johnson po edhe jason statham shum i mir eshte

     Reply
   • ExtremMan Netty Leku

    Shum sakt IMDb ja ka dhan vlersimin, nuk o film qaq i mir qa po tdoekt ty ? Ni ngjarje montoone veq me qik tvet ni msuse ni shpi edhe 2-3 rrugaqa qe e sulmojn lufton me ta edhe nfund kryeht filmi…. ku po do 9/10 a di qka jan filmatm e not 9 ?!

    Reply
 • x-ray

  Shikim te kendshem per te gjithe adhuruesit e filmit.
  Pershendetje Mistreci,dhe flm per mundesin qe na ofroni…
  Pershendetje nga BRD

  Reply
 • Guest

  Weee Stafi me i mire pi krejtve <3
  filmi qe une doja u realizu ma n'fun..
  Thnx for all.. Big up x ket Actor

  Reply
 • Arjan Nogu

  ipari shikues

  Reply
  • Mikel

   ja dhe nje qe vazhdon me keto komentet palidhje i pari apo i dyti apo i treti, si intereson njeriu

   Reply
  • Frederik

   -_- komento ndonje gje rreth filmit se nuk i intereso kuj a je i pari apo i dyti -_-

   Reply
  • x-ray

   ik ore ne fare speci…
   nese ke vullnet komentoje filmin perndryshe je i padeshiruar

   Reply
 • Mirsad Smakaj

  We Stafi me i mire pi krejtve..
  ma nfun mu realizu deshira
  thnx for all and big up fo Jason

  Reply
 • Visi

  film QR

  Reply
 • Bajram Azizi

  Film shum i mir

  Reply
 • Darioden

  thanks mistreci, Nr.1

  Reply
 • rando

  MISTRECI jeni me te miret …. filmat e keti super si gjithmon

  Reply
 • Frederik

  ky eshte Super Film :)

  Reply
 • Uran Kajtazi

  Filmi: 9/10

  Aktori: 10/10

  Reply
 • petriti

  Un e kam pare ket film me heret eshte nje film i mrekulluesh ja vlen te shikohet sidomos per ata qi dojn filma aksion.. teper film i mire ,, bravo per punen stafi jeni me te miret <3 thumps up

  Reply
 • Enis Jakupi

  super film

  Reply
 • gezim

  kapak film o e kom pa ma heret

  Reply
 • dardan

  Deri te minuta 38 punon pastaj mbaron filmi menjehere. Provova ta rikthej disa here por prap i njejti problem, si ta rregulloj.

  Reply
 • Arsid Bajrami

  supper film jeni 1-sha

  Reply
 • A.S

  Ju lumt Mistreci per kte film… Jeni 1-sha…

  Reply
 • panos

  shum i bukur . bravo mistreci

  Reply
 • armando

  Tè lutem the transporter 4 dhe po qe mundèsia té vesh mé shum filma aksion. Faleminderit je i madh

  Reply
 • shqiptar.

  Mistreci pranoni falenderime jeni te mire.
  Ky aktor eshte i lindur keshtu ma don zemra me shiqu filma te ketij i pa zevendesushem.

  Reply
 • artiol

  shum filem perfekt por ju lutem transformers 4 qitnee sa me shpeitt

  Reply
 • Eduard Daci

  super film, bravo stafi :)

  Reply
 • facebok822

  Film QR
  bravo mis3ci 😀 ?

  Reply
 • mark willis

  ju lumt mistreci jeni ma te miret definitivisht

  Reply
 • Djellza Hoxhaj

  film i mrekullueshëm

  Reply
 • Aurora?

  Zemra ia wlen ta shikosh <3

  Reply
  • Erinn

   ja po e shoff

   Reply
 • Guest

  Shum aktor i mir edhe qdo film pe ndreq
  Bravo Mistreci . po jeni shum tshpejt me filmat e ri 😀

  Reply
 • vito

  shum shum i mir;flm mistreci!!!!!!!!!!!!!

  Reply
 • Fatmiri

  misteci a bon filmin THE PARFUME..

  Reply
 • EROLLY

  Filmi shum i mir , por a ka mundsi me postu edhe filma parody ju lutem .

  Reply
 • A.s

  super film.
  ky aktori me te vertet te gjith filmat e ti jan te bukur.
  po filmi transporter a ka dal i keti aktorit …

  Reply
 • Miri Rama

  E Kam prit Ket Film JU FALEMINDERIT SHUM RESPEKTE

  Reply
 • Burim Caka

  linku shkarko 1 shume ngadale me thot 6 ore me prit ju lutem nese mundeni me shkarko link 2 direkt me be ose me putlocker

  Reply
 • lostmovies

  Putlocker its down but SockShare still being on life -Now Putlocer its a fuckg website name firedrive

  Reply
 • Redion Lila

  Shume film i bukur. Bravo Mistreci jeni 1sha

  Reply
 • Qendrim

  shum filem i mirrrr

  Reply
 • The Mujche

  Super aktori, me super filmin e tij !

  Reply
 • Eri

  Mistreci jeni Nr 1 na i shikojm filmat akoma pa dal ne video club ne usa

  Reply
 • thewalkingdead

  pse spe qitni bre the lone surivor shum osht film i mir edhe bravo per ket film <3

  Reply
 • Leutrim Ruci

  Ju lumte djema. Nice film..Jeni njesha

  Reply
 • L.H

  nice movie 😉

  Reply
 • Kleidan

  (Y(

  Reply
 • kushtrimi

  super film,bravo misreci

  Reply
 • rineta

  je super yll

  Reply
 • egzon

  film ma i mir prej kretve aaa very good

  Reply
 • egzon

  thank you mistreci

  Reply
 • Besfort Shala

  you wanna see outside denny? teper i mir veq u dasht fund me qit shka u ba me at sherlinen flokzezen ket motren e getit flokbardhen a u martu me msusen etjera 😀

  Reply
 • Struga

  Nje film shume i bukur .. Bravos , Bravos .. :)

  Reply
 • Eris Qerkepja

  Super

  Reply
 • Jeton Ramadani

  jason nje super aktor me nje super rol te bukur

  Reply
 • Besnik

  Shum Film i mire Aksion mos e leni pa e shiku kit Film asht shum Artist i mire dhe ka shum filma te mir dhe besoj se qdo kujt do ti pelqej e falenderojm Mistrecin.com

  Reply
 • bossi

  na falni nese e dini ndokush ka qen nje filem ne 2012 ose me heret ne kore te jugut zhvillotet ngjarja behet fjale per nje okupim per momentin nuk me kujtohet titulli ky filem eshte dy pjese po te dyten skam mund ta gjej aty nje grup te rinjesh perpjeken ta qlirojn vendin plz

  Reply
  • afsd

   Red Dawn

   Reply
 • bardh

  JU LUTEM NESE MUNDENI ME QIT ”LONE SURVIVOR” OSHT FILM TEPER I MIR !
  RESPEKT

  Reply
 • jassi minna

  sh i bukur urime xfaqen

  Reply
 • Guest

  shikojeni se ja vlen film i mire

  Reply
 • unikkatil

  shikojeni se ja vlen film i cmendur me plq keto lloj filmash flm mistreciii

  Reply
 • ema

  the bestttttttt

  Reply
 • fabjan

  faleminderit stafi jini me te miret sa per filmin shum emocionues…

  Reply
 • Leona

  Ju lutem qe ka mundesi filmin Believe te Justin Bieber qe ta sjellni ketu ne mistrec..Ju lutem ju lutem

  Reply
 • Baardhi

  JASOONN STATHAMM <3 Aktori ma i mirii ju lumt mistrevi

  Reply
 • Bizzle ??? ?

  Ju lutem qe ka mundesi filmin “BELIEVE” te Justin Bieber?

  Reply
  • Kresha

   HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA nije bre nije :'( kurrrrrrrrrrrrrrrrr s hi n ket web nese e qesin at film :3

   Reply
   • Bizzle ??? ?

    O ik more hup dikunn -_-, pune e madhe qe s’hin ti ne kit web po merzitna :'(

    Reply
    •    

     ahhahahahhahahhahahhahhahahah shko myte veten more kur qet filma te justin bieber

     Reply
     • Bizzle ??? ?

      WTF shko msohu me shenu niher e tani fol 😉

 • Gilangji Gilani

  filmi numr 1., saka dilem veq para m.i

  Reply
 • strateg

  ja vlen me kqyr :)

  Reply
 • Burim Poniku

  e pash kejt filmin ntrailer per qka bohet fjal, skoka nevoja hiq me hi me kqyr:P

  Reply
 • Argjendi

  Shum shum film i mir ja vlen ta shikosh. Flm Mistreci :)

  Reply
 • Lorenc

  shikojeni se ja vlen :)

  Reply
 • Lorenc

  Film i mrekullueshem <33

  Reply
 • berisha

  flm shummm qi po na mundson me pa ni filem si ky ne perkthin shqipppppp thnxxxxx

  Reply
 • Agon Sejdiu

  filmi i keti zhandri te caktuar relativisht i mire.do deshiroja filmin the wolf -of wall street
  .flm per mikrukptim

  Reply
 • BABA STARS

  shum film i bukur mekat kush nuk e shikonn 😀 😀 😀 😀

  Reply
 • Igli Ferati

  Nje super aktor dhe nje film i madh !

  Reply
 • Argjendi

  Super super film ja vlen ta shikoni Mos e humbisni :) Faleminderit Mistreci jeni met miret.

  Reply
 • loni

  shume fil i bukur edhe aktori

  Reply
 • Lido

  si ta shkarkoj filmin e plote .. se me shkarohet pergjysem me kto linket ktu ?!

  Reply
  • Mikel

   me ndodh dhe mua shpesh here, thjesht provoje perseri disa here, ose nqs gjat dites ke internet te dobet provoje ta shkarkosh vone ne dark gjithsesi mund gjithashtu ta shkarkosh dhe me realplayer downloader thjesht shkarko realplayer dhe instaloje ne pc me pas browseri do te pyesi nese do te aktivizosh reaplayer downloader ku mund te shkarkosh filma dhe vidjo nga cdo faqe thjesht fare

   Reply
 • noana

  I Love itt 😉 ,,,,greateeee

  Reply
 • peci

  shum i fort

  Reply
 • Une

  shum shum i mir

  Reply
 • Zaim Dervishi

  Shume film i mire

  Reply
 • Er Dit

  Jason Stahatm <3

  Reply
 • Shady

  Wow nje nga filmat me te mire te Jason Statham :) big up.

  Reply
 • Ajo

  Nje nga filmat me te mire te Jason Statham. :)

  Reply
 • Il Serio

  shikim te kendeshem te gjithve

  Reply
 • Il Serio

  Ky aktori me ka pelqyer gjithmon edhe tani me pelqen shum

  Reply
 • Jetnor Adhami

  FLMMMMMM Mistreciiiiiiii !!!! Jeni NUMBER 1 ;););)

  Reply
 • BORSHI

  i bukur

  Reply
 • korabi

  Pershendetje
  A mund te me tregon dikush se si hapet ky film se spo muj me e hap.
  Faleminderit

  Reply
 • Jullio Olld

  Pervec Aksionit , ne filem tregohet edhe dashuria qe ka babai per gocen e vet !
  Jason eshte vertet nje aktor i madh!

  Reply
 • vladimir

  nice

  Reply
 • Olsi

  Po si mund ta shkarkojm filmin?

  Reply
  • Thor

   internet download manager, ! super per shkarkim filmash ose video,!

   Reply
 • Amarildo Musta

  Filmi i papare (y) , a mund te futni dhe ” how to train your dragon 2 ” ?? Kam kohe qe e kerkoj . Faleminderit

  Reply
 • jasi

  super film

  Reply
 • test

  a ka munsi me ja bo update link download ??

  Reply
 • Xhuliano

  super film ja vlen ta shikosh

  Reply
 • buja

  pse gjithmmon e koqet filmin

  Reply
 • ARSHA

  ska me utorent te shkarkohet

  Reply
 • une jam budall

  HD ist cool

  Reply
 • besi

  super

  Reply
 • thats me

  SUPER AkSiOn !!!!!!!

  Reply
 • Arsen Xhenjo Hoxha

  i bukur shum i bukur

  Reply

Leave Reply