Never Back Down 2

Katër luftëtarë me histori të ndryshme bashkohen sëbashku për tu stërvitur nga një yll i MMA, dhe më vonë duhet të luftojnë me njeri-tjetrin.

Trailer: Youtube

Shiko:  PutLocker | Veevr

Shkarko: DepositFiles | Wupload | FileServe

 

Comments (78)

 • Blerti

  FILM FANTASTIK

  Reply
  • elvisa loqka

   fantastik
   blerti

   Reply
 • Gimiii

  film sh.mire
  ju lutem upload filmin vampir dhe likan 3

  Reply
 • Albatrit Murtezi

  XD.. Aktori jem i preferun Michael Jai White.<3

  Reply
 • [email protected]

  eshte Gjunaf mos meju Than Djema se jeni Njeshe….

  Reply
 • Taonit

  me te vertet po me pelqen

  Reply
  • agon

   Si duhet ta donwloadoj

   Reply
 • elbasan

  shum i mir ju pergzoj per punen tuaj 

  Reply
 • Goni

   In the Land of Blood and Honey qet filem nga angelina jolie nese bon 

  Reply
 • Anonymous

  shum film i mir, ja vlen te shikohet
   

  Reply
 • alban gashi

  shum i qart

  Reply
 • Leutrimi-gg

  pse bre spo mumi me bajt filmin?

  Reply
  • Albert Beka

   Krejt mujn me i bajt

   Reply
 • Albert Beka

  Filma shum te qart a veq qiky shum po me pelqen ‘Never Back Down 2’

  Reply
 • Bledi Ymeri

  Film i sshkelqyerr

  Reply
 • valmir

  filmi ma i qarte

  Reply
 • renit

  a muni me qit Filmin   “The Sniper”

  Reply
 • Arbeni-o7

  hejj admin psse smun me i gra filmit

  Reply
 • Dardan -

  bone me i gra filmit bre se palidhje adminn plzz

  Reply
 • Ridvan

  o Wella  Do filma nuk mundes mi gra filmit do Po do jo Flm PEr mirkuptim

  Reply
 • Egzon_tofaj

  nice Film

  Reply
 • [email protected]

  asmundemi me kshyr ne gjuhen gjermane a.?

  Reply
 • vlorjan

  qfare teme interesante!

  Reply
 • [email protected]

  very nice ^_^

  Reply
 • Goldag27

  esht nj film shum i mir
   

  Reply
 • Valon Lonni

  film i buker esht ky

  Reply
 • [email protected]

  po nalet shum

  Reply
 • didti

  didti

  Reply
 • didti

  eret3ererge

  Reply
 • didti

  ej film i fort shumë
  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  Reply
 • Adem Ibrahimi

  An error has occured. Please try again later.

  kohe te fundit vetem kete e shoh

  Reply
 • milothaziri

  Legjenda kjo 5-qee 😉

  Reply
 • bali

  pse mua nuk me ben klikoj play edhe me qet kete An error has occured. Please try again later.

  Reply
 • Luiz

  Sh Film i Bkr

  Reply
 • PERPARIM

  mistrec nese mundeni citeni filmin CLICK

  Reply
 • DDrilon Xhema

  o vlla kut lun ky aktor shanca ska me kon filmi i keq Michael Jai White <3.

  Reply
 • Ardijan

  shum i mir

  Reply
 • qendrim

  mmmm SHum iqerte ky film me koqe koka

  Reply
 • martin

  nigjohen vetem zerat dhe nuk shikohet asgje,Pse ?????????????????

  Reply
 • fc-Internazionale

  a ka vazhdim a me kallxon naj kush

  Reply
 • Lani Sheji

  super filmm

  Reply
 • taulant gashi

  hahahha

  Reply
 • :d

  Shum i mir filum bravo mistreci 😀

  Reply
 • UzZi

  Ma i miri <3

  Reply
 • Tomas Mato

  film njeshk

  Reply
 • tahiplalan'majet'fikut

  rspt cuna jeni nisha ju stafi i mistrecit jeni te paprare shum

  Reply
 • Riard

  mir te gjitha po perkthimi i keq pak

  Reply
 • PLLumi

  Film Fantastik

  Reply
 • PLLumi

  film fantastik mu me ka pelqyer

  Reply
 • PutLocker

  shum filmii mir aa

  Reply
 • daut

  haha

  Reply
 • profesori

  bukur shume jeni NISHI stafi,,,

  Reply
 • profesori

  Ninja Assassin 2 me pas mundesi edhe ket filem me na ofrue kish qen mirjeni me te mire , e,,, ju flm,,

  Reply
 • limi

  flim i mire luftetar te fort dhe te mire

  Reply
 • Lum

  Like It <3

  Reply
 • ylber

  shum imir a

  Reply
 • anna

  ke netin e dopt -_-

  Reply
 • meti

  Filmi ma i mir valla bila

  Reply
 • meti

  filmi ma i mir

  Reply
 • dritoni

  i fort

  Reply
 • fetia

  shum i mir njeshe jeni

  Reply
 • aNdii

  I LIke this movie

  Reply
 • Nart

  Shum i mir filmi

  Reply
 • Elion

  shum kapak film

  Reply
 • ibrahim

  Shum Shum i mir

  Reply
 • elfat

  me i mir

  Reply
 • elfat

  me i mir

  Reply
 • shijaksi

  si mund ta shkarkoj

  Reply
 • Endi Hasanas E.H10

  superrrr

  Reply
 • ergys kuksjani

  film i mirdhe i keq se nuk po eshof film veq po ngjoj

  Reply
 • Valton Gutaj

  Kur Ndreqet Bree

  Reply
 • Klloshar

  shum i mir

  Reply
 • loli

  filem bomb 😉 :v

  Reply
 • ensar

  perkthimi kaastrofe

  Reply
 • `SfalPix.

  KUR del EPisodi Tjeter???.

  Reply
 • fuadi

  O burra, a ka naj epizod sante a jo.. te dim a me prit a me ra ne gjume??

  Reply
 • [email protected]

  Mistreci do del sonte epizodi 13

  Reply
 • Durrki

  Kur e keni ndermend me e postu episodin e 13

  Reply

Leave Reply