Planeti i Thesarit (Dublim Shqip)

Një version Diznei i animuar i “Treasure Island”. I vetmi ndryshim është se filmi është vendosur në hapësirën ??kozmike me botën aliene dhe mrekulli të tjera galaktike.

Shiko / Shkarko Ketu.

Comments (49)

 • Bossi

  pse nuk lishohet ky film
   

  Reply
  • Admin

   admin
   kliko ne nje tjeter link aty posht 

   Reply
   • Guest

    u mor

    Reply
 • edmond

  ok..

  Reply
 • Misin

  a bon me downloadu ket film ju flm
   misini

  Reply
  • lorik

   shume filme i mire
   mu po me leshohet

   Reply
 • Anastas Kumaraku

  si mund te gjej kenget qe kendohen ketu ne kete film vizatimor te kenduara ne shqip

  Reply
 • fjolla

  a po ju peleqen qiky film vizatimor hahahah

  Reply
 • fjolla

  ju shka jeni te rritur shikoni filma vizatimor kurse te voglit shikojn filma

  Reply
 • fjolla

  ti je budallic valla

  Reply
 • qendrimi

  lshohet lshohet te une

  Reply
 • biku

  hgfjhvcfgg tc cgvfh fgvhh gbc gvh

  Reply
 • xP

  Fmit kshyrin filma horror , e t’mdhajt filma vizatimor i keni ndrru rolet

  Reply
  • njani

   plp

   Reply
  • arbnor

   pajtohem

   Reply
 • yahoo

  hejjjjj… nukk hapett moreeu

  Reply
 • Pashtri

  M’fal pse nuk po hapet Filmii, a po na mashtroni aaa :S

  Reply
 • hajro

  ju lutem nxjerni me shume filma te animuar se shum pak ka?

  Reply
 • gani meholli

  What’s wrong?

  Reply
 • Marko 15

  o admin te kush link aty poshte se spo e gjej

  Reply
 • Aisha

  “Lëshohet”

  Reply
 • mini

  shko vdis ma mire

  Reply
 • Antoneta

  Shum i bukur

  Reply
 • Cini

  Shum bukur brw

  Reply
 • ANTOOOOOO

  verry goood

  Reply
 • genaaaa fis loqka

  nuk loshoht

  Reply
 • kevi boss vip

  e kom pa dhe ne tv

  Reply
 • gentonis

  nuk e di pse nuk leshohet ky film

  Reply
 • gentonis

  film i mir , por nuk lshohet

  Reply
 • princi

  pse s lshohet filmi ??????????

  Reply
 • Nesa

  pse spo ban bre 100 here e kom provu

  Reply
 • lali

  shume e bukur :p

  Reply
 • mirela

  se nuk lishohet ky fim ????????????????????????????????

  Reply
 • ERIOV

  AHHAHAAHHAHA

  Reply
 • Dàñiel Ñøkâ

  pse s’boka admin

  Reply
 • Dàñiel Ñøkâ

  kshyr mos gjen naj tjeter

  Reply
 • geci

  shum ikeq mbre

  Reply
 • [email protected]

  shum palidhje

  Reply
 • njani qaty

  uaoooooooooo sa i mir

  bravo mistrec tmramt jeni

  Reply
 • bane

  shum i mir

  Reply
 • jetojper idjotesi

  ta baft zoti hallall

  Reply
 • mirada

  kur do te shfaqet ky film ju lutem na ktheni pergjigje sepse ju nuk ktheni pergjigje asnjehere

  Reply
 • xhuuuu

  ikni te FILMSENZALIMITI e scrivete il pianeta del desoro lo trovate subito ok scusate se scrivo in italiano, ma non so scrivere bene in albanese xD

  Reply
 • valmir

  pse nuk lshohet ky

  Reply
 • Ramadan Vejseli

  FLM SHUM POR KJO SE SHPEJTI ESHTE NE FUND TE 2014 APO NE FUND TE 2015

  Reply
 • barbi stejs cels

  kot fare je ndonjeher

  Reply
 • xeni

  pse se shikoj

  Reply
 • Arta Roni

  Shum film i bukur hala se kena pa qetash pe lshojm

  Reply
 • fatjona

  pse spo qelet

  Reply

Leave Reply