Rio (Dublim Shqip)

Kur Blu, nje shpend i rralle nga nje qytet i vogel ne Minesota, takon te dashuren e tij, ai nis aventurat e tij ne Rio De Janeiro me zogn e endrrave te tij.

Comments (83)

 • prelez

  bukur bukur ju flm

  Reply
 • Anonymous

  nommm so keq

  Reply
 • Blade Bloody

  tukanet qenkan bere si ananas

  Reply
 • Blade Bloody

  ketu qenka 1 pit bull

  Reply
 • Shabo_001

  po ngec si shume jo vetem ky por edhe te tjerat

  Reply
 • Zog

  na shfaqni nji link per ta shkarkuar pls!!

  Reply
  • Bledi_22

   you my kar

   Reply
   • rumejsa

    minxi fluturove aaaaaa

    Reply
    • jenifer lordes

     adore you

     Reply
 • Julinaramku

  si mund ta bej copy kete linkun

  Reply
 • Hakeri-ks

  shumm i mir filmi

  Reply
  • FITIM

   I BUKUR

   PO A I TONI NA E SHPIFI NE FUN AAUAUAUAU

   Reply
   • LAVDRIM

    ne gjdo fil ashtu edhte

    Reply
  • eliza

   po praaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa na i kane ca derrasat ata qe flasin me kete tonnnnnnnnnnn

   Reply
 • afrim_w2

  une spo muj me kqy a muni me qit linkun vidbull se vidbull me qel krej t

  Reply
 • altini

  shum i mir,aj zogu ne brazil rio

  Reply
 • blendina

  neve po na bëjn krejt filmat vizatimor

  Reply
 • edonis

  shum i mir

  Reply
 • jozefina

  extreme fare ky filmi

  Reply
 • Toni TBA

  na knoqi Mistreci me filma ju dua shumm Toni

  Reply
  • Filonid

   Ua Filmi i bukur flm Mistreci 😕 Kete kenaqesi nuk te harroj TA DISH.

   Reply
 • DELL :)

  Shume i mire m’pelqen shume

  Reply
 • ajlinz

  shume ikeq ky filma

  Reply
 • Sin Andis Cara

  filmi shum i mir me pelqej shum

  Reply
 • Jennifer Stardoll

  E bukur e adhuroj shume kete film 😀

  Reply
 • gresa

  shum i mir flini <3

  Reply
 • lindi

  bravo sh sh i bukur

  Reply
 • naim curoli

  shum i miraaaaaaaaaaa asht aaaaaaaaaaa

  Reply
 • eneda aliu

  mua me pelqen por shum po ndalohet ne mes te filmit dhe nuk mundesha me shiku me rregull por prap ky film me frymezon per gjithqka ne jet eshte i mrekullueshem

  Reply
 • Rio

  :)

  Reply
 • nesa

  Film shum I mir
  I mrekullueshum

  Reply
 • Albi Murati

  i bukur

  Reply
 • Shpendi Totti

  super

  Reply
 • Freshmmany Titi KS

  Fantastik

  Reply
 • Besart Mehmeti

  hej veq mistreci a muni me qit filma sa ma shum mat te mir

  Reply
 • Omer

  Shum i mir ama po keqitet shum shpejt

  Reply
 • Pufi

  i bukur si film :)

  Reply
 • aureli

  shum shum filem i bukur

  Reply
 • elsa

  shum i mir

  Reply
 • Drinor Hasani

  Ju lumt Mistreci.com filmat i keni gjithmon pa nderprerje.Por do te thosha se filmat e animuar te mund ti benit dublim shqip dhe jo me perkthim 😀

  Reply
 • Denis

  Shum I mir filmi :)

  Reply
 • Denis

  Very nicee 😀

  Reply
 • Denis

  Very nicee :)

  Reply
 • Denis

  Kit filem me shiku 100 her apet po duhet me shiku shum I mir :)

  Reply
 • Eduart

  SHum filmi mir :)

  Reply
 • beta

  me shume filma te animuar i kam pare te gjitha po gjithsesi bravo mistreciiiii

  Reply
 • azela

  ca filmi i bukur me pelqen shume

  Reply
 • Amar

  Nuk po muj me kqyr

  Reply
 • Fahri

  Fillon kajmeti me burrat.Cka eshte ekonomia?Pergjithesia e antomeve se bashku krijon materiale dhe vepra… Eshte ekonomi.Pranvera e sinonimeve shikon filma mistrece dhe kulture Si me ekonomi te rregjisssstroj on.Psh si lekeleky dallendyshja, yndyra. etj Humus mban toka nen ndikimine tokes.Vir nuk ndrshon me ate gj qe Redi dhe Fahri jane njesoj.Rimba ose dadaka nje shekull ka nje jave ore redi,,, JO bre te rrena rreana i ka kamte shkotna.Po po vijne dallendyshet me krahe te vrazhde, ciu ciu, Vijme mysafir tek ju.

  Reply
 • Albor Hysi

  film i bukur!

  Reply
 • Lenti

  Hej kane u desht me u kan pjesa e 2 jo e par :v

  Reply
 • albi

  ja vlen ta shikosh

  Reply
 • Arjetaa

  Film fantastiik te cilet e arriten qellimin e tyre qe te jen te lire.Zogjet duhet te jen te lir dhe te lir jane.E pres prej jush stafi i Mistreci.com Rio 2 me padurim ju dua shume

  Reply
 • Albina

  shumm i mir filmi?

  Reply
 • Aldo Keçi

  ej o daku po ky nuk eshte rio 2 eshte 1-shi

  Reply
 • Fationi

  Shum film i mir bravoo Mistreci :)

  Reply
 • lolpop

  mistreci mund te nxirrni filmin RIO 2

  Reply
 • Enida

  si shkarkohen kto filma ju lutem

  Reply
 • Bujari

  Shum filem i mir Mistreci ju pergezoj jam kenaqur

  Reply
 • frroku

  i papare

  Reply
 • frroku

  i papare

  Reply
 • qlirim

  Ma i miri

  Reply
 • Black|^_^|Pistol

  Shume film i bukur! 😀 :)

  Reply
 • flor

  flm mistrecit . com sh.filma te bukur REA ENO

  Reply
 • flor

  flm mistrecit . com sh.filma te bukur REA ENO

  Reply
 • Guest

  sa i mie qe eshte edhe pse e kam shikuar 2 vite me pare por tani e shikova per te 2ten here hahahhahh

  Reply
 • Rinor Bossi

  shum i mir filmi por pak pengesa duhet edhe me shum filma te qinti ne kategorin animuar sepse ka shuim pak filma disa jan te mir e disa jo

  Reply
 • klara

  a mund ta di pse nuk qitni rioooooooo 2 jam duke shkruara ket koment me shum se 1

  Reply
 • Guest

  aunque soy probablemente el albanés español no le importa hahahha por favor, aparecera con el rio movie 2 a pesar de que esta película hace 2 años hahahhahahah

  Reply
 • Petris Qafa

  shum i bukur

  Reply
 • lina

  eee adhuroj kete film esht shum i mir XD

  Reply
 • Ardiiaann

  Shum I Bukur Po Te Ishte Edhe Pjesa 2 Edhe me I Bukur Do Ishte

  Reply
 • Ardiiaann

  Pres me Padurim Te Del Edhe Pjesa Dyt

  Reply
 • Ximi Hosting

  Shum i mir filmi mistreci.com veq a muni me ka ma aktiv ne filma te animuar :)

  Reply
 • shpat

  nicee

  Reply
 • LAVDRIM

  ej ishalla del 3 me i mir prej te gjithve

  Reply
 • LAVDRIM

  ashtu

  Reply
 • supergirl

  ilove this movie

  Reply
 • xeni

  <3

  Reply
 • senena

  shum i bukur

  Reply
 • Germany

  Rio Film Vizatimor me i bukur qe kam par ju lumt mistreci

  Reply
 • mensur

  shum mir

  Reply
 • Ardit

  Shum bukur

  Reply

Leave Reply