Sherlock Holmes HD

Detektivi Sherlock Holmes dhe partneri i tij Watson perfshihen ne nje beteje mes forces dhe zgjuarsise me nje dyshim se kush eshte kercenim per gjithe Angline.

Comments (6)

 • Drizzy

  ju lutem tek cdo film vini grupmoshen t ciles i pershtastet … nk esht normale q filma horror dhe t dhunshem mos kene pullen e kuqe

  Reply
 • merdi

  film madheshtor

  Reply
 • Gladiatori i OT

  film shume i mire

  Reply
 • Gladiatori i OT

  film i jashtezakonshem

  Reply
 • jori

  me pelqen me shum filmi me episode sherlock aktori esht me terheqes atje te ben me shum mbas vetes per tpar filmin

  Reply

Leave Reply