The Last Song

Një dramë e përqëndruar në një vajzë rebele i cila është dërguar në një qytet Jugor  për të qëndruar me babain e saj. Përmes dashurisë se tyre reciproke të muzikës.

Linku tjeter: VideoBB | Putlocker | VideoZer | Veevr |

Linku per shkarkim: DepositFiles

Comments (50)

 • JONA

  marvelous….love it<3

  Reply
 • Flandra_nita

  pse nuk po hapet filmi ?

  Reply
  • Albani

   oj shot duhet mi mshu atij trekandshit per me tu hap

   Reply
   • kena

    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAA

    Reply
 • Fotibanis

  nuk mund ti hap dot filmat
  cfare te bej per ti par a mundt ti rregulloni?

  Reply
 • xhenifer

  loveee itt ::))

  Reply
 • VEla facerka

  i i papare  me pelqen kam qare tere fundin e filmit  :  bravo djema me pelqyet edhe ju edhe filmi edhe te gjitha edhe regjia eishte e hskelqyeshme edhe aktoret edhe vendi ku ishte xhiruar filmi :zbrtije sezonal Viva FRESH STORE (K)

  Reply
 • Arbnor Ismani

  super film qe ndnjenat dhe emocionet e njenjta i kam perjetuar edhe vete

  Reply
 • Dita

  ska diskutim,film teper i mir

  Reply
 • Miri

  vetem kur e di qe eshte film nga nicholas sparks…dihet qe eshte patjeter film fantastik

  Reply
 • Klea

  i mrekullueshem :’)

  Reply
 • hana

  shum bre i mir<3

  Reply
 • edona

  pse pom bllokohet bre qishtu spo muj me kqyr mir ih :'(

  Reply
  • amra

   ska gjo ….heheh eshte si publicitet te 21 tv 5 min film 25 publicitet ahahha ;P

   Reply
 • onii

  shum shummm i mirrrr

  Reply
 • Albii

  Teper i mirrr ?

  Reply
 • unee

  nnukk po bonnnn filmii o njerzzz

  Reply
 • meti

  Hich Spomm Pilqenn :D:D:

  Reply
 • Ja vlen ta shikosh :)))

  Ja vlen ta shikosh :)))

  Reply
 • kosova

  kogja tlodht mistreci shlir spomun mekqyr filma kurr thujaa po apet mir kush ka koh boll kadal ekqyr diqysh……

  Reply
 • Klea

  E adhuroj kete film :’) Eshte gati si historia ime :'(

  Reply
  • pina

   a ti je debile fare,ky esht film -.-

   Reply
  • pina

   a ti je debile fare,ky esht film -.-

   Reply
 • Gentiana

  Filmi ma i mir qe e kom pa deri soot <3

  Reply
 • Kristi

  spr film…lovee itttt ???

  Reply
 • ana

  mund te vini edhe the smurf ju lutem

  Reply
 • besa

  film fanstastik <3

  Reply
 • Jona Jo

  flm per filmin,megjithse nuk esht hera e par qe e shoh me ngjan shum me gjera qe kam perjetuar,

  Reply
 • noraa noraa

  Po shihet qe je kastravec i that bile 😛 hahahhahaha

  Reply
 • meri

  sh i bukur

  Reply
 • alban

  Duhet te jesh pak mi i sinqert me njerez e sidomos me gjinin e kundert te lutem djalosh ok kallxo pak qe je xhek se fjalt jo te mira dalit let prej gojes se dalin pa mendu e te mirat pak ma veshtir se duhet menduar pak keshtu qe ti nuk je i keq por nuk ke menduar qka po thua ok,tjeter here mos ashtu te lutem dhe pa keq kuptim tung,,,.

  Reply
 • Orges Balla

  Bravo Mistreci! Keshtu Vazhdoni.

  Reply
 • Azem Nrecaj

  A keni ne plan edhe ndonje serial tjeter?

  Reply
 • AUSTINMAHONEISMINE

  hahahahahhahhahahahhahahahah jehon a po dishe anglisht a ahhahahahahaha

  Reply
 • Arber Mani

  ku osht episodi 9

  Reply
 • valon

  brw

  Reply
 • AnoNymous

  A jeni Gati me e Nxjerr episodin 9

  Reply
 • Problem

  kur hap videon me thot :This video has been removed from public access. !! Pse ca duhet te bej ??

  Reply
 • Sandra Here

  skam besu se nji film mban me qajt

  Reply
 • sasha

  i like this film

  Reply
 • sasha

  dua ti them kenes kujdes se te rane dhembet

  Reply
 • sasha

  this film is cool

  Reply
 • Elsaida Idrizi

  super fare ky film ^_^

  Reply
 • Ana Gela

  Shume filem i mrekullueshem,
  percjell ndjenja te pacmueshme…

  PS. Do ju lutesha te me thonit (nese dikush e din) titullin dhe kengetaren e kenges qe fillon nga fundi ne 1:43:08
  Everybody needs insipiration,
  everybody needs a soul…….

  Reply
  • Albina Gashi

   Emri i kesaj kengetare eshte Miley Cyrus :)) dhe kenga quhet When i look at you :))

   Reply
 • hajdi

  sa film super

  Reply
 • zara

  prese nuk po hapet filmi

  Reply
 • sidorela

  pse nuk mund ta shikoj filmin

  Reply
 • arssenalrobert

  SHUM I QART AA?

  Reply
 • lea

  si ta hap filmin?

  Reply

Leave Reply