The Spectacular Now (2013) HD

Filozofia e një maturanti për jetën ndryshon shumë kur ai takon një vajzë jo aq të zakonshme.

Trailer: YouTube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.5/10

Shiko Shkarko

Putlocker

Shkarko Direkt 1

Sockshare

Shkarko Direkt 2

Vidspot

Movreel

V1 Player

Uptobox

Novamov

Filecoud

Videoweed

Nosupload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Movshare

Promptfile

Vidbull

                 –                 

Comments (57)

 • TangoCash

  Filem i mir osht bonu bashk me te dashuren,ne nje mbremje nje shishe ver te kuqe muni me kqyr ket filem me u knaq,hahhah

  Reply
  • Aktivisti

   Hahaha sa deshta me e shiku vet filmin me bere qe mos ta shikoj e lash per neser me shiku ashtu siq po thua ti. Faleminderit hahah.

   Reply
   • TangoCash

    Hahahah mir paske me ja bo 😉

    Reply
  • shqipzone

   se ki keq tybe, ka ndodh me filma tjer amo qeky koka kon per ven se shum i mir filmi

   Reply
 • Lali Fazzliu

  Admin “the video has not uploaded yet or th” Thot aty ?

  Reply
 • klaudio

  shum i bukur

  Reply
 • altin

  ehh

  Reply
 • visar

  #komplimente per filmin jeni 1sha njerz pasha keyt me punen qe e boni duhet me juv shperbly naj kush po shqiptari sjep asni filenk !

  Reply
 • altin

  ju lutem me shum filma aksjon..

  Reply
 • trimi

  shum film i bukur loveeeee itttttttttttt

  Reply
 • krist

  nxhiri komentet

  Reply
 • krist

  duam aksion jp filma pecash shifi vet keto filma

  Reply
  • Isa Bardhoshi

   shko re mushu pra beji vete filmat qe don se qenke nje femij i vogel dhe sdiskutohet 😛

   Reply
 • MasterMind

  ia vlen 100% ta shohesh, sidomos ata qe e kane zemren te ngurte :p.. sinqerisht film i bukur

  Reply
 • Eagle

  Super Super film :)

  Reply
 • Jürgen

  Shum Shum i bukur edhe Ai qe mendon qe eshte film pecash ka mundsi Te kete vet i tille nuk arrin Te kuptojn nje film keta rob kot “peca”

  Reply
 • klod Lami UçK

  vertet me pelqeu shum si film ka nje domethenje nje kuptim real qe ndodh ne jeten e ksaj kohe qe jemi tash.. ky film te bon te kuptosh thellesin e nje jete qe mund te presesh cdo gje prej ksaj dynjaje kalimtare…. lum ai njeri qe i ka dhen Zoti zemer e shpirt te mir qe ne kte bote kalimtare sa mund te jetoj te boj cdo her mir tja don te miren tjetrit me shum se veten e tij dhe kjo gje osht shum e rendesishme per kte bote kalimtare qe ka vec disa caste te lumtura dhe e pergjithshmja osht me dhimbje e vuajtje :((

  Reply
 • fran

  sh film i bukur , flm qe mundsuat ket film
  fundi esht perfekt

  Reply
 • Edi

  Filmi më i mir qe kom pah kohve të fundit …. Jetesë,Dashuri,Të qeshura ,Genjeshtra,Shkollim,familje,tradhti, dhe aktorja :Shailene Woodley aktorja ma e bukur nbot :) .Thjesht Mistreci jeni më të mirët , sa më shum filma të këti lloji dmth : filma per adoleshent gjëra që ndodhin në adoleshenc.. BRAVO. (Y)

  Reply
 • ben10

  qfar nodhi me escape plan qe nuk hapet e bllokuan apo qfar

  Reply
 • topsykretts

  Mistreci nese ka mundesi filmin a beautiful mind

  Reply
 • MEDO

  edhe une qdo her jam futur ne qet web faqe kurr nuk kam lan koment ama qesaj radhe po laa se e bajn nje pun te mrekullushem m

  Reply
 • manutd

  Pershendetje, pse e hoqet filmin (Escape plan)

  Reply
 • Albehar Vitija

  a kish pas mudsi me qit filmin a ngihtmare on elm street 2010

  Reply
 • Elvis

  Sh sh i bukur…

  Reply
 • Niki

  Mistreci keni nje keshill gjith hère keni postu filma te bukur por kohen e fundit disi jeni lodh, kam vizitu Edhe faqe tjera si duket jan tuj perfitu me shum filma te ri aksion fantastik, flm per mirkuptim

  Reply
 • Kevi

  shum film i bukur Admina !

  Reply
 • Egzon

  edhe pas shkarkimit qe bera prap kam probleme me filma , filmi me ecen disi si slow me ngadalsime sikur te ishte Replay .
  Stafi Mistreci ju lutna ma tregoni zgjidhjen

  Reply
  • tafa

   graphic jote npc i ka fajet 😀

   Reply
 • Aldo Hepaj

  Spektakolar film ja vlen me shiku 😀 Faleminderit stafi jeni njisha 😀

  Reply
 • juventus14

  escape plan filmi me i kerkuar ne faqe postone

  Reply
 • Val'LFC

  Mistrec, t’Lutna a kishe mujt me qit nja dy filma ket me shiku, jon te vitit 2002 mdoket

  Reply
 • unikkatil

  ju lutem postojeni filmin 47 ronin esht film shum i mir jeni me te miret

  Reply
 • Ermal Bardhi

  Flm per filmat e perzgjedhur. keni mundesi ti kaloni edhe ne torrent

  Reply
 • n1tt

  brw brw nr.1 jenii bablokka per punen qi beniii :* :* :*

  Reply
 • ledi

  jeni ma te miret…

  Reply
 • Ylli R

  Woww Nje Filem Vertet i Mrekullushem I like Dat

  Reply
 • Noka King

  Idiote je ti Rina, Qe sdi te respektosh tjetrin….

  Reply
  • Xondas

   Respekt 0% :A

   Reply
 • dino

  a mund ta rivendosni linkun per ta shkarkuar kete film perseri :)
  flm repsekte per punen qe kryeni :)

  Reply
 • [email protected]

  jeta esht kjo perballemi me shum gjera qe deshtimet na bejn njeri me te for dhe me te sinqert me pelqeu ki filem fenomenal dhe deper emocional jju lumt dora per ket pun njesha 😀

  Reply
 • Enis

  seriozisht ja vlejti koha per me pa ket filum :*

  Reply
 • shkodran327

  ti meso te flasesh shqip njehere, nuk thuhet qa idioti po ça idioti,

  Reply
  • toni

   as te njani spo dishi sen

   Reply
 • PlayBoy

  Perkthimi ne disa pjese eshte tmerrsisht i gabuar nuk duhen parakaluar disa gabime te vogla sepse vihen re … Ju lumtem me me kujdes e beni perkthimin …

  Reply
 • Besnik Ismaili

  mistreci shte web faqja me e mira ne bot per shqiptaret

  Reply
 • Klemi

  super super super super !! e adhuroj

  Reply
 • sara

  mistreci ju lutem filmin divergent se eshte hata fare

  Reply
 • geri

  rrespekte dhe shum flm per punen qe beni allahu ju a shperbleft

  Reply
 • geri

  rrespekte dhe shum flm per punen qe beni allahu ju a shperbleft

  Reply
 • hahahah

  Kuhhh edhe ti ki historia

  Reply
 • Elsaida Idrizi

  kur do ta nxirrni filmin “the fault in our stars”?? te JOHN GREEN?

  Reply
  • Gjakova

   Filmi osht ne faqen e dyte ose tret mes gabofsha :)

   Reply
 • Agnesa

  Kur do e nxirrni filmin If i stay

  Reply
 • Geri

  Super film esht shikojeni

  Reply
 • Ella

  Pse nuk punon as nje link i ketij filmi?

  Reply
 • asdasbf

  Mirepo Fundin nuk po e kuptoj??

  Reply

Leave Reply