The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2 (2012)

Pas lindjes së Renesmisë, Kullenët mbledhin vampirë të tjerë për ta mbrojtur atë prej një deklarate të rremë, e cila i vë ata përballë Volturëve.

Vlerësimi i filmit sipas IMDB: 5.9

Trailer: Youtube

Shiko: PutLocker | SockShare | VidBull | NovaMov | NosVideo

Shkarko: NosUpload | Uploadic | RapidGator | Movreel | FileCloud | DepositFiles

Comments (69)

 • Qendrim

  Shum shum film i mir <3

  Reply
 • biku

  hgh

  Reply
 • Besart Bakiju

  stafi shummm flmmm

  Reply
 • Elton Ymeri

  my god what a wonderfool movie………..????!!!!!!!

  Reply
 • vlorjan

  palidhje shum kadale nuk po bon me kqyr qit film po koqitet

  Reply
 • VALI

  filmi ma i mir o qyky faleminderit qe e keni postu BRAVO STAFI :p

  Reply
 • sibora

  o filmi ma i miri nbote <3

  Reply
 • Saranda Vulaj

  shum film i bukur

  Reply
 • twilight

  filmi me i bukur wow

  Reply
 • Arkid Agua

  super filem

  Reply
 • irena

  po 1

  Reply
 • Era Hasi

  wonderful movie

  Reply
 • Tani

  Nuk ka film me te bukur se ky …. Dhe besoj se nuk ka per te pasur me film kaq te bukur …. E gjith saga eshte e mrekullueshme

  Reply
 • elvis mehmetaj

  Te gjithe filmat 1.2.3.4.5: jane shume te bukur…kuzhdo qe she vetem nje film mund te mose ti duket i bukur…po shihni te gjithe filmate me rradhe sepse edhe juve do ju pelqeje shume..sice me kane pelqye te gjithe filmat:

  Reply
  • limi

   ku i ke shikuar 1.2.3.4.5

   Reply
 • alberti

  shum i mir amo ne fund e kan prish me vizijon po kryhet filmi

  Reply
  • leona

   a i ke pare ti te gjitha pjeset ore

   Reply
 • ppaPaaRazzi

  PAPAPAPAPAPAP I papar

  Reply
 • Joni

  OMG……..cfare filmi…..superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  Reply
 • IDA

  I LOVE YOU BELLA, EDWARD, RENESMINA,ALIS,JASPER,EMET,ROZALI,KARLAJ AND EZEME. NICE FILM

  Reply
 • New In

  a po qysh me shkarku me torrent ????

  Reply
 • besart

  pse s hapet

  Reply
 • besart

  si me e pa ket filmin

  Reply
 • AGON MORINS

  shum i keq qenka! shpenzova kohen kot.

  Reply
 • kitkat

  shum tmir jeni edhe qifte shkoni

  Reply
 • Donmir

  adim 1 pytje : pse bre filmat qe jan pak te vjeter me shum se 1 vit nuk po bajn ???? Me ni fjal nuk po ban mi shiku sepse nuk po tregojn sa eshte mbushur shiriti qe tregona sa munesh me shiku ??????????

  Reply
 • endi

  shume i bukur brravo

  Reply
 • ana

  me falni po ju ku i shkarkoni flimat se mua nuk me shkarkohen :(

  Reply
 • flakadani

  era a bon fb 😛

  Reply
 • elisa

  this is very cool i swere

  Reply
 • Ela Vogli

  i kam pare edhe episodet e tjera dhe ja vlen ta shohesh shum flm qe keni hedhur ket pjese sepse nuk kisha se ku ta gjeja e keni hedhur fiks ne momentin qe u dorezova sepse i ishte e pamundur ta gjeje free dhe doja ja ta bleja por gjeta mistreci.com dhe nje here flm dhe suksese stafitt me te miret jeni ..

  Reply
 • denis

  nuk e dii pse mua nuk me shfaqet fare filmi … po ma qet Sorry This video does not exist ??

  Reply
 • Valza

  pse eshte largu kjo video, a mundeni prap me e postu pleasssss ..

  Reply
 • Guest

  ju lutem me tregoni un smund ta shoh ket pjes me tregoni se kumund ta shikoj se ktu nuk shof asjge

  Reply
 • festa

  pse nuk po mundem me shiku qet film

  Reply
 • selda

  ju lumt per filmin qe keni postu

  Reply
 • E trenta mas Twilight

  Filmi ma i miri ne bote i kom pa krejt filma me rend edhe um ka hi edhe nzemer qaq i mire qe oo filmi jem i preferum…

  Reply
 • edwart

  i am edwart at film

  Reply
 • someone

  the best

  Reply
 • alkida

  filmi me yll me bote

  Reply
 • mirela

  jeni faqe e mrekullueshme ju lutem a mund ta vendosni edhe the twilight saga breaking dawn part 1

  Reply
 • Hazbija

  Shum I mir a??

  Reply
 • Alehandra

  FILM I BUKUR SAQE SHKOVA DIKU DHE ME DUKEJ VETJA QE HYRA NE FILM ISHTE INTERESANTE PER MUA

  Reply
 • inna

  film shume i bkr por per ata qe e shohin per here te pare do u duket me me kuptim po ti shikoni edhe twilight,twilight new moon,twilighte eclipse etj…..:)

  Reply
 • Ina

  Film shume i mire :)

  Reply
 • varja

  a mund ti postoni edhe pejset tjera te kti filmi

  Reply
 • ersda

  omg e adhuroj kete film de te gjihte pjeset

  Reply
 • enxhi

  eshte film I mbrekullueshem dhe I kam pare dhe pjeset e tjera dhe nuk lodhem me kete film

  Reply
 • artiola

  filmi ma i miri ne bot

  Reply
 • Jani Jani Frroku

  Ej qitni edhe pjest e tjera te twiligh qitne pljesen e par ater eclipes new moon edhe braking down 1 plz

  Reply
 • Jani Jani Frroku

  hade qitni pjest e tjera a jeni tfort a jo 😛

  Reply
 • Jani Jani Frroku

  o qitni edhe pjest tjera

  Reply
 • katerina

  nk po e gjej dot breaking dawn part 1 me titra shqip ne twilight ku mund ta gjej ?

  Reply
 • Erik

  Si shkarkohet ?

  Reply
 • lionis

  taylor launter eshte ma i mir se filmi

  Reply
 • gerti toska

  bella forever

  Reply
 • ina ogel

  esht filem shum i bukur i kam par gjitha serit nga fillimi ne fund ja vlen ta shikosh me qindra her

  Reply
 • xhuliana xhulia

  eshte nje filem i papar …por ju lutem ju lutem ju lutem shtoni edhe 3 filmat e tj
  Twilight eclipse edhe new moon … ju luteeeeeeeeeeeem .

  Reply
 • xhulja

  ky film eshte sh i bukur e adhuroj te terin….??? i kam pare te gjitha pjeset.Po pse nuk shfaqni dhe pjeset e tjera…Do te ishte me bukur

  Reply
 • denisa

  atyre qe nuk ju hapet mbylleni edhe nje here faqen dhe hapeni edhe njehere

  Reply
 • Paola Dedej

  si shkarkohen keto filmat

  Reply
 • Dajana Sokoli

  JU LUTEM ME TREGONI SE PSE KY NUK HAPET HU LUTEM

  Reply
 • AlbinaGashi

  Sa me pelqen ky film ^_^

  Reply
 • Medina

  Keni ber nje gabin te perkthimi xhejkabi nuk thot a ka filluar ajo tet theras babi po thot a mundem un tet thras babi

  Reply
 • Lona

  Ju lutem srafi hapeni kete film

  Reply
 • anxhela

  sh i bukur wonderful !!!!

  Reply
 • sami

  Pse nuk hapet kjo video pe qet error

  Reply
 • sami

  Gati asnje video hapet une gjithmone shikoj ketu filma

  Reply
 • hekuran

  Cuna ju lute dua ta shikoi Twilight breaking dawn eclipse ju out shum

  Reply

Leave Reply