Upside Down

Adami dhe Eden kishin rënë në dashuri qëkur ishin adoleshentë, ata jetojnë në dy botë të ndryshme me tërheqje gravitacionale të kundërt. Dhjetë vjet pas ndarjes së detyruar, Adam rrezikon jetën e tij per tu rilidhur me dashurinë e jetës së tij.

Vlerësimi i filmit sipas IMDb 6.4/10

Trailer: Youtube

Shiko: PutLocker | SockShare | VidBull | NovaMov | VideoWeed | FileBox

Shkarko: Uploaded | Uploadic | FileCloud | Movreel | DepositFiles

Comments (30)

 • leshi

  shum i bukue

  Reply
 • Aldo

  ky film sapo ka dal bravo

  Reply
 • anna

  bravooooooooooooooo.

  Reply
 • i mencuri

  From Dusk Till Dawn 1..2..3 veri keto filma aman tu keqen

  Reply
 • Klod Bulku

  Kush me ndimon me me gjet pak pjeset e spartacus season 3

  Reply
 • Albi

  si e siguroni ket film kur ky del ne prill ne kinema?!

  Reply
  • Endrit

   uTorrent ose BitTorrent 😉

   Reply
 • lulzim ukaj

  The Last Stand 2013 dhe parker kur do tei postoni

  Reply
 • Boyy Tosi

  flm shume per filmin,por edhe per filmat e tjere

  Reply
 • eee

  Hansel & Gretel: Witch Hunters e gjeni dot?

  Reply
 • Scot

  Faleminderit per postimin 😉 Super

  Reply
 • elson.farka

  The most beautiful movie I have ever seen!!!

  Reply
 • kela

  shum film i bukur .kushdo qe e lexon kte koment ju sugjerojh ta shihni

  Reply
 • denis nuri

  Bravo…………shume filem i bukur

  Reply
 • Jo

  A ka dikush problem me e pa filmin? Mbas 10 minutave fotografia ngrihet…

  Reply
 • musa

  a mundenm me dowloadu filmin

  Reply
 • Durim Gula

  Shum Film um bukur eshte kyy ju pershendes ju dua <3

  Reply
 • Albina

  deri neminuten e 7 e shof mire pastaj vetem zeri me vjen ,kame 6 dite qe e provoj sme ben vetem ky :(

  Reply
 • rexhina

  Super :)

  Reply
 • tani

  wow serio nje nga filmat me tbukur qe kma pa … mka pelqy sh sh

  Reply
 • Arjola Pillati

  fantastik

  Reply
 • SpiriTuaL

  Perfect !

  Reply
 • ilda

  pse nuk muj ta shof ket film ne telefon ?

  Reply
 • genci

  pse spo muj me kqyr qet filum?

  Reply
 • BARDHUL

  NUK ESHTE ME KY FILM , JU LUTEM VENDOSENI PERSERI. FLM

  Reply
 • fran

  nuk hapet ky film , me ndihomoni si ta gjej , julutem!

  Reply
 • fran

  perse esht i bllokuar ky film

  Reply
 • Nesi Lola

  Nuk po qelet ky film Qe sa dit e kom provu

  Reply
 • Anisa Bledi

  ju luteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm kam pritur shum per ta pare kte filem ju lutem mund ta vendosni perseri

  Reply
 • mentor

  Filmi Shum i Bukur ju Kisha lut nese Neni Mundesi me fut Prap ne Version HD ??? Stafii

  Reply

Leave Reply