Welcome To The Punch (2013)

Ish krimineli Xhejkob Sternvud detyrohet te rikthehet ne Londer kur djali i tij perfshihet ne nje grabitje e cila deshtoi. Per vite te tera ai i ka fshehur gjurmet e tij , por detektivi Maks Levinski s’ka reshtur kurre se kerkuari Xhejkobin.

Vlerësimi i filmit sipas iMDB: 6.2/10

Trailer: Youtube

Shiko: PutLocker | SockShare | Celulari / iPad | VidBullNovamov | VideoWeed | NowVideo | Filebox

Shkarko: Uploadic | FileCloud | Uploaded | Movreel | DepositFiles

Comments (3)

 • Tonito Toni

  NJe Sugjerim do t’ju beja.!
  Vendosni nje link per shkarkim me utorrent.
  Besoj se do ishte dicka me e shpejte per shkarkim dhe me mire per te gjithe….
  Sepse keto shkarkimet direkt mund te shkeputen dhe duhet ta shkarkosh filmin perseri nga e para ose nuk te lejone te shkarkosh me shume se nje brena disa oreve…
  Besoj se sugjerimi im do te merret ne konsiderat nga ju .
  Faleminderit

  Reply
 • Flutura Lamce

  shuuuuuuuuum i bukur

  Reply
 • Vesa

  supeeeeeer

  Reply

Leave Reply