Wrong Turn 1

Nje grup prej 6 personash e gjejne veten te bllokuar ne pyjet e Virxhinias perendimore, pre te kanibalisteve te maleve. 

Comments (67)

 • shpetim dauti

  bravo eliza dushku shume film i bukur.

  Reply
  • eridon selimi

   shumm i bkr ky filmii

   Reply
 • [email protected]

  shum i mir filmi

  Reply
 • [email protected]

  Shum filem i Bukur

  Reply
 • Ermir90

  filma te mir

  Reply
 • dini

   shum film i mir e mas shumti me peleqen shqiponja dy krenare qe qendron ne gjoksin e vajzez me maic te bardh

  Reply
  • mistreci.com

   ajo eshte eliza dushku nga shqiperia vertet ajo ishte nje aktore shum e sukseshme per kete arsye ajo ka nje bluz me shqiponje sepse eshte shqipetare edhe pse eshte quditese

   Reply
 • Vishadenis

  Pse nuk funksionon linku i shkarkimit?

  Reply
 • Adrian2012

  spo bon hiq

  Reply
 • [email protected]

  shm nice

  Reply
  • rifat

   shum i bukur

   Reply
   • Jakup Saliji

    shum imir mirpo utrishtova sme merte gjumi tere naten po te ish e vertet ku ku ku ku dot na mytshin gorillat papak uuuuuuuuuuuuuu.

    Reply
 • play

  ska film mat mir dhe matfrikshum se qyky esh hrror krim triller kqyreni esht shum i tutshum metvrtet ekam me dhompira .

  Reply
  • diana

   haahahahahahahahah qerkuz koke

   Reply
 • play

  diari jom qi e kum shkru qit koment

  Reply
 • play

  i hajn dorn

  Reply
 • enis

  ssssspom ban rrjeti bre nanen

  Reply
 • besa

  sa i mir

  Reply
 • sadri sadrija

  rrjeti

  Reply
 • Perparim Leku

  bravo eliza ma eforta je veq vazhdo….

  Reply
 • gzimi avdyli

  prej moshes 15 vjet ky filum skqyret ju lutrm

  Reply
 • bukuroshja

  aaaiiiiiiiiiii spo hapet

  Reply
 • bukuroshja

  shum pata qef me kqyr] <3

  Reply
 • stina

  shum i qarttt kukua mo i frikshemm <33

  Reply
 • Trioo

  fuck

  Reply
 • almedina

  shume film i bukur ju lumt ?

  Reply
 • lum

  shum aktor tmir

  Reply
 • emirmusliu123!"D

  Shum film i papar

  Reply
 • dren

  film ma i miri bile edhe ni Shqiptare ku lun ksi filma ma mir na bjen neve i love shqiptaria

  Reply
 • eridon selimi

  oo ca filmi per te qar te ben ahahahahahahahahahahahhhah ee e eeee sa kot esht kyy filmm ja qr aj si e ka ber

  Reply
 • eridon selimi

  ooooooooooooo filmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm kkkkoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooootttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt si qihen bejn sekss

  Reply
 • Nisi

  shum film i bukur vetem diqka rren se kta iken me kamionet pastaj ata meniher i gjeten kshtu filmi eshte shum i bukur dhe i frikshem veq shum po e ndrreq Eliza

  Reply
 • Lorita

  Eliza Dushku ma e mira:))

  Reply
 • [email protected]

  AXAXAX AXAXXA SA TE BUKUR EKSOGINET JO TE BERTISIM PO QESHIM…. PO SHUM I BUKUR

  Reply
 • Edolindd

  Spe qet sen mer error ? .

  Reply
 • ElioT

  shumm mir

  Reply
  • argjent

   o eliot haha

   Reply
 • erjon

  shum i rrezikshem

  Reply
 • niku

  e mir cika jon bre

  Reply
 • skerdi

  bravo Eliza te solli fat Shiponja…

  Reply
 • trimi

  shum film i bukur

  Reply
 • qibrije

  shum aktore e mir je eliza bravo plus ke te veshur bluzen me shqiponj

  Reply
 • Elisa

  Super moviee :)

  Reply
 • xhevat

  film shum i mir qe nuk harrohet kurr bravo eliza

  Reply
 • Guest

  SHUM I BUKUR PO I FRIKSHEM :p

  Reply
 • donika

  teper filem i mir veq vazhdoni keshtuuu .

  Reply
 • Ledio

  SHQIPE ME DY KRENA ?

  Reply
 • Besi

  i kam pa te gjitha pjeset e vrong turn

  Reply
 • Blerta

  Eliza Je nje aktore e bukur krnohem me Ty qe e ke at bluz me shqiponje Je simpatiket kosova dhe shqipria te dojn. Shum po Kam qe te kem nje takim me Ty un qu het blerta Eliza un maj fotot tua ne dhomen time te duaA shum Eliza je ma e bukrA te duuaaaaa shum I love so much Eliza bukuroshjaaaa jem tduuu

  Reply
 • Pa Emer

  Eliza Dushku ?
  Krenohemi me ty !!!

  Reply
 • Xoni

  shum film i bukur <3

  Reply
 • ledi

  Mdoket kjo qika me flot e bardha edhe me maic e paska shqponjen tvizatum ngjyks mdoket nfakt shiqponjaaaa <3

  Reply
 • eliza

  shum filem i bukur , sa me shum kesi filma shum aventure

  Reply
 • mirand berisha

  ska me mir veq te kish lu edhe eliza dushku loqkee

  Reply
 • eserta

  film shume i bukur

  Reply
 • MEGI

  SA FILM I BUKUR

  Reply
 • kleidi

  kete filem kam qen duke kerkuar prej me shum se 5 vitesh titullin ne shqip e ka rrug pa krye

  Reply
 • Altin Kelmendi

  i bukur filmi 😀

  Reply
 • serxho durrsi

  uauuuuuuuu ca filmi

  Reply
 • EdiRama

  eliza dusku e ke nderuar shqiptarine urime Edi Rama

  Reply
 • Olti

  bravo eliza shpetove sepse e kishe shqiponjen ne zemer

  Reply
 • LeoLeo

  film shum i mir
  edhe sot

  Reply
 • danii

  wowww saa i FRIKSHEM….

  Reply
 • Almir

  Bravo Eliza Dushku sukssese ne te ardhmen

  Reply
 • arian

  bravo eliza filmi me i mir qe e kam pare

  Reply
 • pjero

  super film :)

  Reply
 • Qamil Tairi

  Me cfar programi shkarkohen filmat te kjo faqe kush e din

  Reply

Leave Reply