Wrong Turn 2: Dead End

Një grup garusesh te nje spektakli e gjejnë veten duke luftuar për mbijetesën e tyre kundër një familje e kanibale te deformuar që planifikojnë  pa mëshirë per ti vrare  ata të gjithë.

Comments (53)

 • Klodi

  woww cfar tmeri shum film i frikshem…eshte mir qe kete film ta shikoni te shoqeruar dhe jo naten vetem….flm stafi per keto filma shum te tmershem.

  Reply
 • Ri Fenty

  sa mir e dua ket film por se spo ben ta bej download

  Reply
 • Meti_meda

  uaaaaa qfar filmii qe nuk pershkruhet

  Reply
  • vhhhhhh

   hahahahahahhahahhahahahahahhahahahahahah

   Reply
 • Ardian

  shum film i fort a

  Reply
 • Enigmatikuhabia

  ej une shtyp play dhe kjo me thot an error has occured plase try agin leater ju lutem me ndihmoni si te shikoj dhe une filmat

  Reply
 • Rambo

  shum filem i mir sikur keto bisha jan edhe serbet .

  Reply
  • Nofpnofp

   si kto bishat jan shqiptaret teqifsha ate motren ..qe ja qi ropt gjithve dhe ty te qifsha motren te qifsha rarcen motrer qir

   Reply
  • Leoo

   ti qifsah ropt ngoj serbert ti qifsha motrat tye bashk me serbert

   Reply
 • gledis

  WoW that was awesome….

  Reply
 • Learta

  si duhet ta hap kete filmm sepse nuk po mund ta shikoj dot

  Reply
 • loreta

  shum shum flim i mire

  Reply
 • elita

  shum film i bukur

  Reply
 • ola

  shum i mire

  Reply
 • dea

  shum shum i mir

  Reply
 • ismail

  ky film me ban te qaj

  Reply
  • d

   pse ? 😛 prej tutes mdoket e ki

   Reply
   • Kick-Ass The Best

    Hahhahaha Mir E Ki i

    Reply
 • samir_u2

  shum film i mire dhe shum eshte i frikshem mos e leni pa paree eshte fantastik

  Reply
  • Anisa Bislimaj

   jam duke e pare

   Reply
 • tony

  shum i fort bre

  Reply
 • fati

  nuk e kuproj pse nuk punon an error has occured plase try agin leater
  qa te boj a mund te me ndihmoni

  Reply
 • Guest

  shum i mir koka mashalla i koft

  Reply
 • lena

  bravoo eliza te duamm shum na ki nderuu shum veq vazhdo jemi mety veq perpara mos u ndal kurr

  Reply
 • lena

  woowww sa i frikshem por shum i bukur

  Reply
 • nexhati

  Ky film koka per fmi jo per neve te mdhajvee

  Reply
 • Sabilja

  montazhhhhhhhhh

  Reply
  • alex

   nrm q esh montazh mi idjote..pse ca me verte do shqyen ata ashtu mi..pff.. -_-

   Reply
 • klea

  oooooooo zot sa i frikeshem ishte ky filmi

  Reply
 • shkurta

  palidhjeeee

  Reply
  • Anisa Bislimaj

   hahaha palidhje po sigurisht ti nuk e din se qfare kuptimi ka ky film horror ?

   Reply
  • roni

   o mret ky film esht me pjes , kje esht vetem pjasa 2 , shiko edhe pjeset tjera te iki truri

   Reply
 • evil.inside

  GJITHMONE DO KETE NGA KETA INJORANTET QE KOMENTOJNE “PA LIDHJE” ,A NK E KUPTONI QE JENI JUVE KOMPLET “PALIDHJE ” QE KENI KOMENTUAR KTU ??UFFF NJERA THOT “MONTAZH” JO MI CNEEEEEE JAN SHQYER VERTET ATA -_- ME SHQIPTARET ESHT E KOT T MERESH,INJORANT MBETEN

  Reply
 • valmire

  shum i bukur per ata qe nuk kan frik ta shikojne

  Reply
 • altin

  FILem i mirë shumë 😛

  Reply
 • eno

  si mund ta shkarkoj ket filmin ???

  Reply
 • lena

  shum i mir ???

  Reply
 • Sn1p3r 3D

  shum i mir

  Reply
 • Wrong turn

  Amuna me pa ne Yotube Full moviee

  Reply
  • Anisa Bislimaj

   Po :)

   Reply
 • altin

  shum i bukur a.

  Reply
 • bani

  shum film fort a brravo

  Reply
 • florian

  nuk e di cfare nacionaliteti je, vetem se nese je shqiptare mjer ne cfare njerez kemi, ti me siguri ose nuk i ki perjetuar tmerret qe i kemi perjetu ne shqiptaret e kosoves nga shkit (sepse ke lindur ne shqiperi) ose je bir shkine qe edhe pse flet shqip me shume ndjehesh shka se sa shqiptar e me kete i ke perkrahur dhe ndoshta edhe ke marr pjese ne ato krime qe jane bere ndaj neve shqiptareve te kosoves, ose edhe ndoshta je shqiptar i kosoves por me shume do te doje te ishe shka, por sidoqofte sikur te kishe pasur pak fytyre dhe karakter nuk do ta shkruaje kete..

  Reply
 • Psy Banger Mdfkz

  qka i ka gjet me hi ne mal se -_-

  Reply
 • meti salihi

  melugata tekaka

  Reply
 • jasemin

  The movie even more interesting and scary it interesting is gerrbani with white hair is no mortal even hope to get out of new movie

  Reply
 • FROZEN

  UAAAA KY ESHT VERTET NJE FILM I TMERRSHEM NESE DESHIRONI QE TE SHIKONI NJE FILM TE TMERRSHEM SHIKOJENI KETE ESHTE VERTET SUPER

  Reply
 • blasya

  shum i mir ky flm |

  Reply
 • Brikennaa

  Sa i frikshem …. Super film :)

  Reply
 • anxhi

  film shum i frikshem

  Reply
 • badimri

  Ku duhet me kliku per me shiku filmin

  Reply
 • 12

  Gjergj fishta ka then ne e duam kosoven po pa kosovar brenda

  Reply
 • x - faxtor

  shum me homor jom knaq tu kesh e edhe naten skom flejt tu mendu per to

  Reply

Leave Reply