Zero Dark Thirty HD

Fituesi i çmimit Oskar për vitin 2013 historia e vërtetë e gjuetisë më të gjatë të një njeriu në historinë e Shteteve të Bashkuara të Amerikes Liderit famëkeq të AlKaedes Osama Bin Laden. Pas sulmeve të shtatorit 2001 dhe deri në vdekjen e tij në 6 maj 2011 në duart e Skuadrës speciale S.E.A.L.

Trailer: YouTube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.5/10

Shiko Shkarko

SockShare

Shkarko Direkt 1

PutLocker

Shkarko Direkt 2

VidSpot

NosUpload

NosVideo

Uptobox

Novamov

FileCloud

VideoWeed

Movreel

NowVideo

Uploaded

Vidto

DepositFiles

MovShare

Vidxden

VidBull

Comments (24)

 • GenttoGolD

  Duhet me kan i mire. Faleminderit Mistreci. Jeni nr.1 !

  Reply
 • Urim P

  ok

  Reply
 • sokrati

  shka er se ke qan live ti aty dhe e din historin ik ore po shiko aty dhe mos ja fut kot

  Reply
 • Guru

  How can I agree with you when u write “Gjorgj Bush” and “izraeli” with small letters.

  Reply
  • emin

   ai shkruan ne gjuhen e tij amtare a ti cka po behesh frances ketu , se ke msu dy fjale anglisht nuk dote thote se je dicka pervec se nje idiot ce eka shitur kombin e tij per 2 $

   Reply
 • ferat

  nese e vlerson filmin nga ana profesionale si dhe perkthimin e tij nga Mistreci ka vetem lavdata, ndersa sa i perket sulmeve se kush i ka kryer i jet historis te vlersoj ate

  Reply
 • Erblin Rrustemaj

  edhe 20 min data 15 kalon ku jan keta filmat e premtuar Breaking Bad dhe The Walking Dead

  Reply
 • Muslim Nr1

  Film i mire por me disa “gabime” mendoj une
  psh “terroristi” me i madhe mos te kete roje,kjo mduket e pakuptimt
  Po flas per film,sepse ky realitet i ketij filmi nuk ekziston fare,nuk ka askund terrorista,terrorista jane vet ata qe e shkaterruan shtetin e tyre,vetem per perfitime personale

  Reply
 • American Atheist

  Rrofte USA ! Uroj qe te shfarosin sa me shpejt te jet e mundur gjithe terroristed neper bote.

  Reply
 • dibrann

  mistreci filmin e Steve Jobs nqofse mundeni

  Reply
 • Anonimi

  Bravo! Tani po qe tregove se je puro Shqiptar qe ne vend te merresh me hallet e catise tende por fund hundet qe te zbulosh hallet e te tjerve kur nuk ke as grimcen me te vogel te informacionit ne nje ceshtje kaq gjigande sa eshte te flasesh per politiken e SHBA-se apo te Xhorxh Bushit. Shiko hallet e ketij populli qe po vdes per buke, e njokohesisht tallin trapin politikanet per dite.

  Reply
 • Shpetimi

  Një Falenderim te madh stafit Mistreci.com nga Australia. Po na kenaqni gjithmone dhe me shume. Rrespekte dhe Pune te mbare. Bravo..!!

  Reply
 • Guest

  Hajt bre mos fol pallavra ktu..a ke fakte qe tregojn kete qe e tha e veq ja fut kot…Amerika ka armiq perplot dhe kto lloj sulme nuk jan te pa pritura nga ta…Armiqet qellim kryesor e kan dopsimin e ekonomos Amerikane dhe vet fakti qe jan sulmu kullat binjake te cilat jan qender tregeteare botrore tregon qart se sulmi esht nga armiqet e jo nga vet Amerikanet…Paramendoje Ardit Uka nje Shqipetar nga Kosova vrau dy ushtar Amerikan dhe mos ishte CIA fajtore…Kullat binjake jan rrezu nga xhihadistet islamik te alkaides dhe vet sulmi vetvrases esht model i tyre…

  Reply
  • Bajro Kurtaj

   i fort koke amo skoke tu i pa senet mir ndoshta ke ndegjuu per masonerin globale sigurt qe ske ndegju ! tash ngo kullat binjake as nuk jon djeg nga alkaida as qe ka pas sulme terroriste naj her krejt kto i bojn masoneria globale ma shkurt illuminati o burr reni i ri botror qe ka fillu ma 2013 ! pra krejt kjo osht per interesa te tyne kishe na kan sulmu terroristat islam veq me hi te venet islame me bo masaker qysh po bojn ne siri e ne egypt normal ata qe sjon te fes islame ju konvenon kjo thanje terrorista se feja islame osht ma e paqa pej krejt feve tjera per qata kqyrin me shti mendime negative te njerz po njerzt skuptojn mendojn qe amerika osht e shejt qashtu qysh e shohin 😛

   Reply
  • abedin selmani

   ju dy qe keni shkru per muslimanet kinese kan ba sulmin ne kullat binjake kjo ashte si rezultat i padituris juve qe nuk shfletoni kurgja po veq me te nihme ekini nuk koki ne rrjedha fare po me mir ashte kur nuk din pirdhuuuuuuuuuuni muta

   Reply
 • Guest

  Xhihadi qka esht tjeter per veq nje lufte dhe flimi per fe… sulmi ne 11 shtator ndaj kullave bijake ne New York ka qen inspirim nga vet xhohadi dhe vet menyra e sulmit ka qen tipike xhihadiste, rrjeti i Al Kaides esht frymzim i fes islame e cila ben thirrje per xhihad qe nenkupton luft, luft kunder jo myslimanve dhe kto lloj sulme nuk jan te quditshme dhe te pa pritura, nga ana myslimanve kto sulme injorohen kur deshtojn e kur triumfojn thjesht shendrrohet krenari dhe fest per ta…Sulmi ndaj kullave binjake u prit me gezim dhe fest nga shum mysliman por hakmarrja pastaj ishte vertet zhgenjim dhe tani nuk ju mbetet asgje tjeter per veq se ta mohojn qe ata fshihen prapa sulmi me New York…Rrieti i Al-Qaides ende jan prezent dhe ende veprojn me idet e tyre terroriste dhe kjo e tregon se nuk esht ky nje rrejet me disa individ dhe agjent te huaj por esht nje mas dermuese e vet myslimanve qe jan te zhytur thell ne fen islame dhe xhihad…

  Reply
  • Arbnor Gashi nga Lipjani

   o vllau jem tlutna mos e merr fejen prej njeri po pernime msoe prej Kuranit hine kejt kompklet fes Islame edhe shko veti kejt hoxhallart mat mdhaj tbotes nese dikun shkrun ose perkthen fjalen xhihad ne menyren me poshturuse te njerzimit kishe muslimant mi vra krejt ata qe sjon musliman ,marre ty mas pari e marre per krejt ata qe menojn njejt si ti kape studioe kafe libren e pernime studioe fjalen XHiad Shqiptar se pernime na shqiptart jen pak me men larg.. mos u kap per Fene islame se dije qe Osht 1 ZOT nalt e te sheh se ai e ka lshu si Djjaten e vjeter tjehudve biblen Krishterve edhe sfundi per kejt njerzimin Kuran un dej sot sa jom musliman edhe me gjak e me shpirt munohna me majt qit fe mat miren qe e kom kurr ne jete spasna ni qe qelllimi i fese ose qellimi ixhiadit osht me i myt kejt ata jo muslimant … gjoma tpakten 1 fakt ne Bote qe muslimant po vrajn e po grin gjama edhe thuj Arbnor Gashi se qishtu thirrna se sju tutna kerkujt perveq Allahut gjoma po po tboj be ne Allah qe nuk ki me fol moo per fene islame jo qe di naj sen amo ja ki Inati se qit fe o realiteti i ksaj Jete edhe qit fe osht faty yt o vlla se ku ki me shku masi deksh.. me qito fjalt e tua e di drejtimin tond po ishalla zoti te udhzon edhekthehesh ne udh drejt e kurr mo mos thuj se Xhihadi eshte me i myt jo muslimant TURP I MADH PER TYY .edhe nese don ligjerat per fe Islame tmaj dej sa te thu ti boll edhe nfund tkallxoj se qellimi kryesor i ksaj feje eshte “XHENTI” jo Xhihadi me i myt jo Muslimant

   Reply
 • 007

  ME ARDH DIKUSH NE SHPI TE UNE ME SUNDU E KALLI KREJT JO VEQ DY KULLA ME JA URXU PO JA KALLI KREJT QKA KA

  Reply
 • Emrah Silah

  Disa nga Amerikanet po them se duhet futur ne kazan te mishit edhe me be sallam mish derri! Jo te gjitha, opr vetem disa ç’ka duhet tua bejme ketyre te prishurve ne moral… Nuk mbeti vend qe nuk e qelbi token ky shkaterrues. Por ta dini se nje koment nuk don te thote se ne i futem ne kazan, por e meritojne kete!
  Une jam shqiptar edhe jetoj ne Kosovë. Kurse Kosovarët ate flamur te derrave amerikan shum shpejte do ta hudhin nje ne nje mbeturin…
  per me shum info shiko kete video qe eshte perkthyer ne gjuhen shqipe, por ju shqipfolesa!…
  shikoje kete video, nuk e kam thene une kete por nje Amerikan i qelbur…
  https://www.youtube.com/watch?v=9lI7MENigaw

  Reply
 • Emrah Silah

  Mos u ben shum naiv sepse ka nje video edhe per juve:
  https://www.youtube.com/watch?v=9lI7MENigaw

  Reply
 • keli

  me bllokohet filmi ne mes ??????? A ka ndonje sqarim

  Reply
 • AaLbanii

  Film ma te lodhet ma shpifes edhe teper banal ne jet skam pa pifffffffffffffffffffff deshtim total i USA siq edhe po ndodh dita dites qe do te falminetoj ne te gjitha menyrat definitivisht vetem idioetet me te mdhenje te Planetit mund te thon fjale te Mira per SHBA

  Reply
 • Klaudio

  si me i shkarku me format avi filmat?

  Reply
 • Klaudio

  si me i shkarku me format avi filmat?

  Reply

Leave Reply